|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj obleči
5.10.2008 21:17:18   
Spark
No pa se je moja porodniška zaključila in čez 14 dni se vračam v službo. Ker delam s strankam, si ne smem oblečti kar koli. Ker imam še nekaj kg viška, mi stara oblačila niso prav in si moram nekaj kupiti. Sedaj pa: kaj naj si sploh kupim. Skoraj dve leti sem si kupila samo kakšne kavbojke in kako športno majčko, za v službo pa nič. Čisto sem out, ne vem kaj naj sploh kupim. Nisem tip, ki je full eleganten, ampak ponavadi sem nosila lepe hlače, pa gor kakšen puloverček, ali pa srajčko. Sedaj pa ne vem, kaj naj si kupim, in kam naj sploh grem da si kaj kupim.

Če imate kake predloge, so zelo dobrodošli, ker res rabim pomoč, nimam pa zadosti denarja, da bi si kako svetovalko umislila. Malo mi povejte, kje ste kaj pametnega videle, in kaj naj kej skupaj vržem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj obleči
5.10.2008 21:27:58   
Anonimen
En siv in en crn kostim za jesen/zimo bo cisto v redu za osnovo; s tem ne mores falit.
Potem lahko kombiniras tudi s starimi majckami, srajcami...pa kaksno ruto dodaj na novo ali ogrlico, ce to nosis.

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj obleči
5.10.2008 21:35:02   
tinx
če ti je bil stari stil všeč ga furaj še naprej...sam mal večjo številko si kup pa je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj obleči
5.10.2008 21:38:09   
Mišni
Jaz nosim ene črne, ene sive hlače (letos sem jih kupila v Vögele po 15 evrov). Potem greš pa za jopicami lahko malo pogledat, jaz sem jih ene par kupila po 7 evrov (v C&A, v Orsey, Vögele ...). Imam pa roza, sivo, črno, jabolko zeleno, bež, svetlo modro. Potem pa spodaj menjam majice, nekatere s polo ovratnikom, nekatere navadne, nekatere s puli ovratnikom. Te so vse po par evrov: NewYorker in podobne trgovine. Imam pa majice v glavnem bele in črne. Vse to se da fajn kombinirat, izgleda športno elegantno, pa poceni je.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj obleči
5.10.2008 21:39:00   
frutka_
Zdaj so te tunike spet moderne. Pa fajn skrijejo kile. Kakšen širši pas poleg in debelo ogrlico pa bo. Boš si morala kar cajt vzet za šoping. Ne zapravi preveč!user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj obleči
5.10.2008 21:41:30   
Mišni
Meni pa tunike takoooo niso za debele. Oziroma se mi zdi,d aso tunike res samo za suhe. Druge pa vsaj noseče izgledamo v njih.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj obleči
5.10.2008 21:45:06   
Anonimen
Meni pa tunike takoooo niso za debele. Oziroma se mi zdi,d aso tunike res samo za suhe. Druge pa vsaj noseče izgledamo v njih.


user posted image user posted image

Jaz si je "ne upam" obleci, se mi zdi, da so samo za tiste z idealno postavo user posted image .
Saj verjetno niso, ampak obcutek imam tak.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj obleči
5.10.2008 21:51:33   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Meni pa tunike takoooo niso za debele. Oziroma se mi zdi,d aso tunike res samo za suhe. Druge pa vsaj noseče izgledamo v njih.

No, saj imaš različne. Imaš ozke in dolge, ki so za bolj suhe. Pa malce širše in krajše za močnejše v pasu. Po možnosti s pentljo na strani. Pa ene fine hlače poleg pa balerinke. Pa si šiki-miki bejba!user posted image


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj obleči
5.10.2008 21:59:31   
Spark
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Jaz nosim ene črne, ene sive hlače (letos sem jih kupila v Vögele po 15 evrov). Potem greš pa za jopicami lahko malo pogledat, jaz sem jih ene par kupila po 7 evrov (v C&A, v Orsey, Vögele ...). Imam pa roza, sivo, črno, jabolko zeleno, bež, svetlo modro. Potem pa spodaj menjam majice, nekatere s polo ovratnikom, nekatere navadne, nekatere s puli ovratnikom. Te so vse po par evrov: NewYorker in podobne trgovine. Imam pa majice v glavnem bele in črne. Vse to se da fajn kombinirat, izgleda športno elegantno, pa poceni je.


Kje je ta Vogel?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj obleči
5.10.2008 22:00:40   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Meni pa tunike takoooo niso za debele. Oziroma se mi zdi,d aso tunike res samo za suhe. Druge pa vsaj noseče izgledamo v njih.


user posted image user posted image

Jaz si je "ne upam" obleci, se mi zdi, da so samo za tiste z idealno postavo user posted image .
Saj verjetno niso, ampak obcutek imam tak.


Ja, po mojem so tudi res samo za suhice.

Ma kakšna mašna v pasu za tiste z bolj širokim pasom. Bi bile kot eni baročni angeli, še malo, pa bodo poletele. Še kakšne volance zraven, pa je še bolje.user posted image  
Pa "fajn" je tunika za tiste ritaste, ko se (seveda malo širša) fajn na riti razširi in zavalovi. Uf, super, pa tista debela rit spodaj, da je vse skupaj še širše. Preverjeno zelo fletno.user posted image  

Ne, ne frutka, res smo močnejše že brez tunik čisto dovolj baročne. No, vsaj moje mnenje. Mogoče pa kateri paše, kaj pa vem.

Močna ženska mora po moje imeti bolj ravne linije, ampak še vedno ženstvene, pa ne sme biti vrečasto, mora biti tajlirano, samo ne preozko.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj obleči
5.10.2008 22:01:41   
Mišni
Kje je ta Vogel?


Ni Vogel, Vogel je prič.user posted image

To je trgovna Vögele, ponavadi je Qlandijah. Iz kje pa si ti?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj obleči
6.10.2008 9:15:18   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Meni pa tunike takoooo niso za debele. Oziroma se mi zdi,d aso tunike res samo za suhe. Druge pa vsaj noseče izgledamo v njih.


user posted image user posted image

Jaz si je "ne upam" obleci, se mi zdi, da so samo za tiste z idealno postavo user posted image .
Saj verjetno niso, ampak obcutek imam tak.


Ja, po mojem so tudi res samo za suhice.

Ma kakšna mašna v pasu za tiste z bolj širokim pasom. Bi bile kot eni baročni angeli, še malo, pa bodo poletele. Še kakšne volance zraven, pa je še bolje.user posted image  
Pa "fajn" je tunika za tiste ritaste, ko se (seveda malo širša) fajn na riti razširi in zavalovi. Uf, super, pa tista debela rit spodaj, da je vse skupaj še širše. Preverjeno zelo fletno.user posted image  

Ne, ne frutka, res smo močnejše že brez tunik čisto dovolj baročne. No, vsaj moje mnenje. Mogoče pa kateri paše, kaj pa vem.

Močna ženska mora po moje imeti bolj ravne linije, ampak še vedno ženstvene, pa ne sme biti vrečasto, mora biti tajlirano, samo ne preozko.


No, pri pentlji nisem imela v mislih velikega mašla ampak bolj na tunike, ki imajo že tiste ozke paščke všite in jih skupaj potegneš na strani. V bistvu je bolj dekorativno. Poleg tega pa tudi z večjim nakitom dosežeš veliko. Recimo s kakšno daljšo debelo ogrlico. Pa puli dolgi spodaj. Sicer pa res ja. Če se v tem dobro ne počutiš ne moreš tega nositi.
Jaz imam drugi problem. Sem visoka in bolj med suhimi pa mi je vse prekratko. Rokavi, hlačnice na hlačah...katastrofa. En cajt mi je šivilja morala šivati hlače, ker nisem imela več apetita hoditi po trgovinah. Imela sme pa krasno šiviljčko, ki se je potem daaaleč odselila in sem ostala brez nje.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj obleči
6.10.2008 9:17:06   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Kje je ta Vogel?



To je trgovna Vögele, ponavadi je Qlandijah. Iz kje pa si ti?

Tela Vogele trgovine pa ne poznam. Mislim nisem še nič kupila tam. Sem mislila, da je bolj moda za zrele ženske.user posted image  Bom šla enkrat tja, ker si moja mami kakšne stvari tudi kupi pri njih.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj obleči
6.10.2008 10:51:56   
Mišni
Sem mislila, da je bolj moda za zrele ženske.


Ja no, saj je. Ni za najstnice. Imajo npr. elegantne hlače, ampak ne za starejše ženske (no, te tudi imajo), ampak normalne, moderne. Le da so elegantne. Take - ne za najstnice in ne za starejše. Ravno za take nekje vmes.
Se kar dobi kaj tam.
Jaz sem lani kupila ene črne hlače, take z malo elastana, ful fajn blago, super kroj (zame), in en črn majhen kratek reklček zraven iz istega materiala.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj obleči
6.10.2008 11:41:30   
Pupsika
Zara ima tudi ful fajn stvari...sploh jopice vse barv, na gumbe, na V izrez, uglavnem res veliko izbire in samo za 12€. To se mi zdi zlo poceni, pa kvaliteta je fajn...Jst imam ene 4 in se super nosijo, pa zelo v dobre stanju so glede na to da jih non stop peremuser posted image .
Spodaj oblečeš srajco, povrh jopico in zgleda zelo lepo in ravno prav za v službo.


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?