|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "babica" moji punčki
26.2.2012 22:28:56   
Lea K.
Pozdravljeni,
sem mlada mamica 13 mesečne ljubke punčke. Moj mož je večinoma cele dni odsoten (služba), babico pa ima punčka zelooo daleč. Iščem kakšno prijazno gospo, ki bi bila vesela občasne družbe moje punčke, katero bi punčka sprejela za svojo "babico". Kar pomeni, da bi mi2 skupaj prišli kdaj na obisk, bi se skupaj igrali,klepetali, ko bi dobili zaupanje, bi mogoče naša princeska želela samo vaše družbe in bi bila mamica odveč. :) Smo iz Lj-Vič, zato Pot spominov, Zoo in podobno kar vabi po novem odkritju :) Mogoče se pa najde kdo, ki si želi najine družbe :) mi2 sme navdušene nad novimi ljudmi :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "babica" moji punčki
27.2.2012 20:09:18   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Lea K.

Pozdravljeni,
sem mlada mamica 13 mesečne ljubke punčke. Moj mož je večinoma cele dni odsoten (služba), babico pa ima punčka zelooo daleč. Iščem kakšno prijazno gospo, ki bi bila vesela občasne družbe moje punčke, katero bi punčka sprejela za svojo "babico". Kar pomeni, da bi mi2 skupaj prišli kdaj na obisk, bi se skupaj igrali,klepetali, ko bi dobili zaupanje, bi mogoče naša princeska želela samo vaše družbe in bi bila mamica odveč. :) Smo iz Lj-Vič, zato Pot spominov, Zoo in podobno kar vabi po novem odkritju :) Mogoče se pa najde kdo, ki si želi najine družbe :) mi2 sme navdušene nad novimi ljudmi :)




a ti rabiš varstvo? mogoče brezplačno? Ne vem, nek čuden filing mam, ko sem to prebrala, al si pa tako nerodno napisala.

Če abi spraševala za mamice, da bi se skupaj družli z otroki, bi mi blo bolj logično, glede na to,d a sta vedve sami,..

Ja Zoo vabi, ampak starše, da peljejo svoje otroke,.. najbrž user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Lea K.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "babica" moji punčki
27.2.2012 20:16:59   
kimica86
Meni je tudi zelooo čudno to kar si napisala!!! Kot, da bi se hotela otroka znebit?!?! Ne vem no, jaz ne razumem tega posta najbolje..
In verjetno ne bo želela nobena starejša gospa kar tako čuvat otroka, ki je od enega "tujca" user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "babica" moji punčki
27.2.2012 20:44:32   
nusi
verjetno bi ji pasala družba odraslih, pa ne mamic, ki imajo polne roke dela z lastnimi malčki, sej veste da je fino dobit koga, ki je frej in brez otrok na obisk, pa mal počvekat, pa da mal tamalga/o zabava in ve kaj vmes naredite?
Jaz bi ti predlagala, da se čimveč sprehajaš s tamalo naokrog pa boš gotovo kakšno fajn gospo spoznala za druženje user posted image . Ker te stare tete ne berejo ravno rr-ja

(odgovor članu Lea K.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "babica" moji punčki
28.2.2012 8:43:14   
pety78
Kot, da bi se hotela otroka znebit?!?!


No, ja, ne vem, zakaj takoj takšen občutek?user posted image

LeaK, jaz te popolnoma razumem in mislim, da vem, kaj si s tem postom želela, ampak kot ti je že nusi napisala, babice ne berejo RR-ja. :)
Skratka, sami sta, babica zelo daleč. Predvidevam, da je imela tvoja babica v tvojem življenju zelo pomembno vlogo. V mojem tudi. In dedek! V bistvu skoraj najpomembnejšo. In sem zelo srečna, da imata moja otroka babico in dedka blizu. In bi mi bilo zelo hudo, če ne bi bilo tako.

Je pa res, da dvomim, da bi na tak način iskala nekakšno nadomestilo. Bi pa probala nekako speljati, da bi se več videvali s starši, da bi otrok imel večkrat možnost se družiti s starimi starši.


_____________________________



(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "babica" moji punčki
28.2.2012 13:12:27   
Kasija
leaK pred časom so taka medgeneracijska druženja ponujali na sezamu. lahko pokličeš tja in vprašaš, če imajo še kakšno babico na zalogi user posted image . to je bolj verjetno, kot da babica bere rr.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "babica" moji punčki
28.2.2012 13:56:00   
ronja
Ah, dajte no, a ve se tudi hočete otroka znebit, če ga date za kako uro babici ali varuški? Po netu se iščejo ljubezni, pa je to že čisto sprejemljivo (upam, poznam par fajn parov, ki so se tako spoznaliuser posted image ), babice pa ne smešuser posted image
Po moje je pa dosti osamljenih starih gospa (ženske živimo dlje od moških), ki bi si strašno želele kakega vnuka, pa ga ne dočakajo (ali nimajo svojih otrok ali otroci nimajo otrok,...)pa v pokoju si tudi večina želi nekaj najt za počet. Saj ni vedno samo kri merilo, da imaš nekoga rad. Vzljubit malega otroka res ni težko, če si poleg njega...
Sama sicer nisem imela kakih hudih stikov z babicama, ker sta bili daleč, tafajna je tudi zgodaj umrla, na drugo pa nimam nobenih strašno lepih spominov čeprav smo bili včasih za kak teden ali dva tam, samo si nisva bili blizu, tako da nimam te velike želje, jo pa lahko razumem (so pa tudi naše babice blizu, tako da je težko rečt, mogoče bi si to želela, če bi bili dlje).

Vprašaj na prostovoljstvo.org, mogoče imajo tam tudi kaj za neprizadete otroke, vem da imajo pomoč prizadetim in veliko prostovoljk je že upokojenih.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "babica" moji punčki
28.2.2012 14:00:34   
LuLu
Meni se to tudi zdi ok ideja. Res mogoče napačen forum ali pa tudi ne. Saj vedno nekdo nekoga pozna, ki pozna,...
Še sama bi imela tako babico, glede na to, da jih nisem imela. So vsi stari starši prej umrli.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "babica" moji punčki
28.2.2012 14:42:04   
josephine27
glede na to, da si napisala, da ste navdušene nad novimi ljudmi predvidevam, da si odprta oseba in ti stikov ni težko navezati. v tem primeru jaz ne bi iskala preko oglasov ampak bi malo pogledala po svoji okolici. če se vsak dan sprehajaš po istih lokacijah pogosto srečuješ ene in iste ljudi. veliko aktivnih babic lahko srečaš na takih sprehodih. začni pogovor naveži stike, povabi jo kdaj k vam na čaj ali kavo. saj boš hitro videla, ali je zainteresirana za druženje ima rada otroke itd... pa veliko sreče pri iskanju prave :)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "babica" moji punčki
28.2.2012 15:09:22   
lily32
Dobra ideja, a povprašaj v okolici, če kdo koga pozna. Če iščeš preko spleta, pa poišči kakšne forume namenjene tretjemu življenjskemu obdobju.

Sem pred kratkim videla eno oddajo na TV; so v eni evropski državi - si nisem zapomnila kateri - naredili sosesko, v kateri dobijo mlade družine subvencionirano plačilo najemine, a se morajo v vzameno nakajkrat na teden družiti s starejšimi občani, ki živijo v njihovem bloku. user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




obdarovanje
googica

zanima me, če in kako obdarujete svoje otroke? samo za Miklavža, Božička ali Dedka Mraza, za dva od naštetih ali vse tri? zanima me tudi kako ste oziroma boste svojim otrokom razložili te tri osebe, prosim če malo opišete v komentarje.. lp ;)

Miklavž (25%)

Božiček (15%)

Dedek Mraz (9%)

M&B&DM (17%)

dva od treh (v komentarjih) (35%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!