|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Virusna angina-pike po telesu
26.2.2012 18:30:21   
bibica15
Živijo,

moja punčka je stara 10,5m. Iz torka na spredo ponoči je zakuhala. Ko je bilo za svečko sem ji dala in tako skoraj zbila vročino...ponavljali smo do petka. Šli na pregled, kjer je vzela bris grla - ni streptokok, izvid krvi je potrdil virusno angino. V petek je ob 12 dobila zadnjo svečko in vročine od takrat ni imela. Je pa včeraj dobila rdeče pikice po trebušču in hrbtu, ter par pikic okoli ust. Otrok je bil super jedec..sedaj komaj kaj poje. Če kaj potem malo mleka in kako skutko...pire krompir, potem pa že nehamo. Ponoči spi caa 12 ur, pa se sem in tja zbudi - duda, spi naprej. Veliko sem že prebrala na to temo..nikjer pa zasledila RAZPOLOŽENJE otroka. 2 min je ok, 2 min cvili, nerga, jokca..pa spet dobre volje in obratno.user posted image Ja vem da jo lahko boli grlo...samo vročine ni več....ima katera izkušnje - hvala, lp

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 26.2.2012 19:20:24 >


_____________________________

Don´t dream your life, live your dreams!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Virusna angina-pike po telesu
26.2.2012 21:05:57   
K_a_t_i
Štirice ali trojke? (ne povezano z vsemi ostalimi znaki)

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu bibica15)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Virusna angina-pike po telesu
27.2.2012 7:35:12   
Lara28
Lahko je tudi 6. otroška. Malo poglej po forumu...

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Virusna angina-pike po telesu
27.2.2012 8:27:25   
bibica15
ja sem brala , da bi lahko bila 6.bolezen. Danes jo peljem še enkrat pokazat. Kar se zob tiče, ji je 10 dni nazaj 2D zgoraj pokukala na plano. Zobe bi jaz v našem primeri uzključila. Hvala.

_____________________________

Don´t dream your life, live your dreams!!

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Virusna angina-pike po telesu
27.2.2012 8:43:23   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: bibica15

ja sem brala , da bi lahko bila 6.bolezen. Danes jo peljem še enkrat pokazat. Kar se zob tiče, ji je 10 dni nazaj 2D zgoraj pokukala na plano. Zobe bi jaz v našem primeri uzključila. Hvala.


Vprašaj za mnenje pediatrinjo Tino Božičnik, ti bo dala kak nasvet. Hitro odgovori, najdeš jo tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/tina-bozicnik_42

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu bibica15)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Virusna angina-pike po telesu
27.2.2012 8:47:17   
Petka09
Sigurno ima 6. bolezen, sploh, če je še prisotna sprememba razpoloženja.
Naša je imela 6. bolezen pri 6-ih mesecih. Tri dni bolj visoka vročina, rahlo pordelo grlo.. nato vročina padla, nastopile rdeče pikice po hrbtu in trebuhu, nekaj okoli ust.
Razpoloženje in apetit katastrofa v tistih dneh. Sem vprašala takrat na MON pediatrinjo in še nekaj drugih forumov in je rekla, da je pri 6. bolezni prisotno rahlo vnetje možganskih ovojnic in zato tako velika sprememba razpoloženja, ki lahko traja tudi do 10 dni po preboleli bolezni. Potem se vse vrne v normalo.
naša je bla obupno tečna, razdražljiva, cmerila za vsako figo.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Virusna angina-pike po telesu
27.2.2012 9:07:37   
bibica15
Hvala obema...bom še na onem forumu povprašala za mnenje. Vem da je popolnoma normalno da so bolani otroci drugačnega vedenja. Samo koliko časa ? Rad bi ji pomagal človek pa ne vem več kako? user posted image

_____________________________

Don´t dream your life, live your dreams!!

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?