|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "dedek"
5.10.2010 15:19:56   
UOBERC
pozdravljene!
Bom probala čim bolj na kratko! Tast ( ni pravi oče od partnerja) in tašča sta bila na dopusti. Družili so se še z enim parom in oni so mu rekli češ, da sej ti pa še nisi tako star. On jim je pa odgovoril " sej imam že 3 mesece staro vnukinjo!" BUMM šok
Midva imava namreč 6. let staro pupo, brat njegov pa 4. leta stero pupo! Halo kaj pa njuna otroka, jih nima za vnukinjo? In prov študiram, da bi tamali rekla, da naj ga ne kliče več dedi, ampak po imenu! Kaj pravite?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "dedek"
5.10.2010 15:25:06   
pety78
Joj, saj verjetno je mislil biološko, ko je bilo glih o letih govora.

Kako pa imate drugače odnose? Je vredu "dedek"?


_____________________________



(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "dedek"
5.10.2010 15:29:36   
mamamajča
No, ne pretiravat. Zakaj ga ne bi smela več klicat dedek??

Ko se gre za leta, je res malo razlike, če govori o bioloških vnukih, čeprav se je tebi mogoče na prvi pogled zdelo za malo, da tvojo pa kar spregleda. Ne mu tega tako zamerit.

Od moje tašče nov "fant" je tudi star šele 42 let, pa je moj sine že skoraj 4...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "dedek"
5.10.2010 15:31:27   
ajsek
Meni se pa zdi njegov odgovor logičen, čeprav je bil mogoče malo nepremišljen. Starost vaših otrok ni v povezavi z njegovo. Lahko bi imel tudi 20 let stare vnuke, če bi si pač našel starejšo partnerko.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "dedek"
5.10.2010 15:42:29   
diana 28
Verjetno je res mislil samo biološko. Daj se v njegovo kožo, kako bi odgovorila, če bi te vprašal kakšen prijatelj. Jaz vsaj mislim, da si se brezveze užalila in s tem, da bi preprečila otrokom, da bi ga klicali dedek bi samo poslabšala odnose. Brezveze vmešat otroke. Kaj jim boš rekla? Od danes naprej ga ne smete več klicati dedek???? user posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "dedek"
6.10.2010 7:38:34   
Anonimen
Ojej, ne pretiravat.. Zdaj boš otroka mešala s tem, da ga mora klicat po imenu.user posted image

(odgovor članu diana 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "dedek"
6.10.2010 8:10:55   
PeggyBundy
Škoda, da smo ljudje postali tako zelo egocentrični.


(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "dedek"
6.10.2010 8:16:02   
3jeMi
o boh pomagi... ti bodi raje eno stopničko višje in nauči otroke, da ga imajo radi in da ga spoštujejo, ne pa kontra... to, da je omenil samo biološko vnukinjo, še ne pomeni, da tvojih nima rad... ti pa iz svojih izkušenj povem, da pač najmlajši vedno pridejo malo v ospredje... pri nas sta zdaj dva 2-letnika, pa sta malček pred ostalimi vnukinjami...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "dedek"
6.10.2010 8:22:31   
mojamura
ne biti tako občutljiva...obnašaj se odraslo, ne pa da boš otroka nekaj učila, da ga zdaj naj ne kliče dedek...ah ah

če te pa toliko moti pa se idi z dotično osebo malo pogovori. mogoče boš presenečena


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "dedek"
6.10.2010 11:31:09   
Rožica I
Če je to vse, kar mori vašo družino- ste v bistvu zelo srečna družina user posted image .

Zdaj pa brez ironije- kako pa se drugače ta dedek obnaša do tvojih otrok? Morda bi se usmerla bolj na opazovanje njegovih dejanj, kot na besede. Če je drugače njegovo obnašanje do otrok ok, mislim, da iščeš težave tam, kjer jih ni. Kaj pa pravi tvoj partner na to (če se je sploh zavzel za to)?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "dedek"
7.10.2010 9:31:47   
UOBERC
ne fora je v tem, da je "tast" z mojim partnerjem in njegovim bratom od majhnega, ker jim je pravi oče umrl si je tašča najdla njega! Zato, ker je že celo njuno življenje z njima pa ju niam za "svoja"! Če bi jaz imela drugega partnerja in bi on imel otroke od prej bi jih spoštovala tako  kot bi bili moji! Ne pa da, kot da jih ni! Ne sej nebom tamali nič rekla, ampak mal se mi za mal zdi! Sine njegov ( od "tasta" )je k Bog, njiju ima pa za loleka! Ah, bom že prebolela, ker sem bila kr malo užaljena!
Odnosi z njim so pa čisto normalni!

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "dedek"
7.10.2010 10:36:45   
TomTaylor
Absolutno skenslat besedo "dedek" in nato na ustrezne inštitucije in čimprej pridobiti prepoved približevanja!

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "dedek"
7.10.2010 10:55:30   
ronja
Joj, saj verjetno je mislil biološko, ko je bilo glih o letih govora.

Kako pa imate drugače odnose? Je vredu "dedek"?


Podpis. Ne pretiravaj, mislil je na biološko povezanost, ker je bilo pač o starosti govorauser posted image .

Če se ne obnaša enako do svojega sina kot do tvojega moža, potem pa se lahko samo mož pogovori - ali pa tašča. Ti ne vem, če lahko tu kaj dosti narediš.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?