|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "lulček"srbi in peče
27.5.2009 10:07:38   
staši
Moj sin ima skoraj sedem let in zadnje čase ,že nekaj tednov mi govori da ga lulček al srbi al pa peče in to ne samo ko gre lulat tudi tako sredi dnevi mi pove.Danes zjutraj mi je rekel da ga peče prej ko je šel v šolo .Umiva si redno vsak večer ,tudi kožica gre lepo gor tako da to ni problem .Nekajkrat sem mu namazala  z bepantenom pa sva potem z vato umivala dol ker se ni raztopil ,tako da to se ni obneslo .Pomislila sem da ni mogoče kaj gljivičnega sam ga nebi glih takoj peljala k zdravnici ker ne vem če bi on sploh njej pustil da ga pogleda ,še meni ne pusti če res ni prav hudo .
Če je katera mama imela kak podoben problem z svojimi fanti bi lepo prosila za nasvet prej kot da ga peljem pokazat zdravnici .Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "lulček"srbi in peče
27.5.2009 10:09:51   
Onasiss
Verjetno bo kakšno glivično vnetje. Če imaš doma mu namaži s Canastenom.

_____________________________

So what....

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "lulček"srbi in peče
27.5.2009 10:15:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: staši

Moj sin ima skoraj sedem let in zadnje čase ,že nekaj tednov mi govori da ga lulček al srbi al pa peče in to ne samo ko gre lulat tudi tako sredi dnevi mi pove.Danes zjutraj mi je rekel da ga peče prej ko je šel v šolo .Umiva si redno vsak večer ,tudi kožica gre lepo gor tako da to ni problem .Nekajkrat sem mu namazala  z bepantenom pa sva potem z vato umivala dol ker se ni raztopil ,tako da to se ni obneslo .Pomislila sem da ni mogoče kaj gljivičnega sam ga nebi glih takoj peljala k zdravnici ker ne vem če bi on sploh njej pustil da ga pogleda ,še meni ne pusti če res ni prav hudo .
Če je katera mama imela kak podoben problem z svojimi fanti bi lepo prosila za nasvet prej kot da ga peljem pokazat zdravnici .Hvala!


Halo? A ti to otroka vprašaš? Mislim, ko je bolan, se doma pregpvarjaš, da gre k zdravniku, da ga bo zdravnica pogledala? In on mora dovolit? Ja, svašta res.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "lulček"srbi in peče
27.5.2009 10:23:30   
Taddy78
Naš je pri lulanju prav tulil in je imel nek urinoinfekt.
Zadržali so ga v bolnici, ker se pri fantkih lahko ta vnetja kar zakomplicirajo. Umivati sem ga morala s kamilicami, potem so mu naredili UZ kjer se je infekt tudi potrdil, dobil je antibiotik in se je stvar pozdravila.

Imamo pa probleme s kožico, ker mu ne gre dol, je pa ta infekt bil sigurno od prehlada, ker ga je tast enkrat pustil polulanega več kot eno uro veni ko je bilo ful mrzlo.



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "lulček"srbi in peče
27.5.2009 11:40:12   
pipic
Lahko so glivice,lahko je vnetje mehurja
Ti si mama ,on je tvoj otrok
Zagrabi otroka in ga pelji k zdravniku
Ti si zato da za njega skrbiš in ne da ti bo on govoril da kaj ne bo delal,še posbeno ko se gre za zdravje

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "lulček"srbi in peče
27.5.2009 11:43:41   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: staši
Moj sin ima skoraj sedem let in zadnje čase ,že nekaj tednov mi govori da ga lulček al srbi al pa peče in to ne samo ko gre lulat tudi tako sredi dnevi mi pove.Danes zjutraj mi je rekel da ga peče prej ko je šel v šolo .Umiva si redno vsak večer ,tudi kožica gre lepo gor tako da to ni problem .Nekajkrat sem mu namazala  z bepantenom pa sva potem z vato umivala dol ker se ni raztopil ,tako da to se ni obneslo .Pomislila sem da ni mogoče kaj gljivičnega sam ga nebi glih takoj peljala k zdravnici ker ne vem če bi on sploh njej pustil da ga pogleda ,še meni ne pusti če res ni prav hudo .
Če je katera mama imela kak podoben problem z svojimi fanti bi lepo prosila za nasvet prej kot da ga peljem pokazat zdravnici .Hvala!

In ti še vedno čakaš???

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "lulček"srbi in peče
27.5.2009 11:44:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: pipic

Lahko so glivice,lahko je vnetje mehurja
Ti si mama ,on je tvoj otrok
Zagrabi otroka in ga pelji k zdravniku
Ti si zato da za njega skrbiš in ne da ti bo on govoril da kaj ne bo delal,še posbeno ko se gre za zdravje


Podpis.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "lulček"srbi in peče
27.5.2009 11:49:45   
ammam
Z otrokom se o tej zadevi nimaš kaj pregovarjat. Greš k zdravniku in naj on odloči, ali je potrebno zdravljenje ali ne. Najslabše pa je zavlačevanje, posebno če ima težave že nekaj tednov. Sicer  nimam izkušenj s fantki in njihovimi lulčki (mogoče pa me sedaj to čakauser posted image ), ampak vsaka bolezen se najlepše pozdravi v začetnem stanju in starši smo dolžni poskrbet za zdravje svojih otrok. 

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "lulček"srbi in peče
28.5.2009 18:24:29   
staši
hvala za odgovore in nasvete  greva itak v laboratorij ,aja in Volga jaz že vem zakaj ima probleme in se noče sleč pred zdravnico zato pa sem vprašala za nasvet da ne letim takoj k zdravnici. HVALA!

(odgovor članu ammam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
28.5.2009 18:30:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu staši)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "lulček"srbi in peče
29.5.2009 7:53:39   
ksenjak
Naš je imel tudi take težave in iskazalo se je, da gre za rahlo vnetje lulčka. P mi je svetovala, naj ga vsak dan umivam s kamilicami, še boljše je namakanje, poleg tega je svetovala, da si lulčka po vsakem lulanju obriše (do tega menda pride ravno zaradi tega, ker jim malo urina po lulanju ostane pod kožico) in lahko rečem, da se je po enem tednu stanje izboljšalo.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "lulček"srbi in peče
30.5.2009 21:47:13   
staši
KSENJAK ,NAJLEPŠA HVALA TO DELAVA TUDI MIDVA IN JE BOLJŠE PA TUDI JAZ MU GOVORIM DA NAJ PO LULANJU SE OBRIŠE PA NE UBOGA ,BO ŽE SAM PRIŠEL DO TE FAZE KO BO   VIDEL ČE SE OBRIŠE DA JE BOLŠE .
ŽENSKE TISTE  KI STE NAROBE RAZUMELE ,PRIŠLO JE DO TISKARSKE NAPAKE -NAPISALA SEM NEKAJ TEDNOV V BISTVU PA JE NEKAJ DNI ,NO IN NEKATERE STE ME ZARADI TEGA SKORAJ LINČALE .

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "lulček"srbi in peče
3.6.2009 13:53:30   
staši
Bila sem v laboratoriju in je urin v redu ,dala pa je samo mazilo daktarin in mu rekla da naj po lulanju se lepo obriše .pride pa to rado pri fantkih ker seveda prej ko gre lulat si sigurno ne umije rok in potem stakne kako bakterijo .lp

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




pitje otrok
Lelly28 RR

Kaj največkrat pije vaš otrok, ko je žejen?

voda (77%)

sladkan čaj (0%)

nesladkan čaj (17%)

kupljen sok (0%)

domač sok iz sadja in/ali zelenjave (6%)


Število vseh glasov: 35

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!