|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "ozko gleda"
4.12.2010 10:51:45   
Evica22
Moj sin (2 leti) zadnje čase včasih čisto ozko gleda, predvsem kadar se zagleda v tv. Koga na to opozorim, se nasmeji in spet na široko odpre oči. A mogoče slabo vidi ali me samo zafrkava? Ali je imela še katera podoben problem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "ozko gleda"
4.12.2010 21:09:10   
nananaja
sploh ni rečeno, da te heca, take stvari se večkrat dogajajo podzavestno, ker ne vidijo.
bolje, da se ugotovi, koliko vidi. če bi slučajno slabo videl, se močno pozna, če se zgodaj zdravi.

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "ozko gleda"
4.12.2010 21:12:35   
Evica22
Ja saj to tudi mene skrbi, samo ali se sploh lahko tako zgodaj ugotovi? Govori še ne kaj dosti, tako da povedati ne zna kja in kako vidi. Bom v ponedeljek poklicala zdravnika.
Samo to dela zdaj kakšnih 14 dni, pa ne vsak dan, pač tu in tam. Upam, da ni kaj resnega.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "ozko gleda"
4.12.2010 21:20:40   
ZmajTolovaj
Pri nas v vrtcu je bil en fantek, ki je imel pri dobrih dveh letih že očala, tako da se očitno da ugotovit - no, jaz bi na tvojem mestu sina peljala na pregled, lahko da res ne vidi dobro.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "ozko gleda"
5.12.2010 9:25:01   
pelin
seveda se da ugotoviti tudi tako zgodaj...Lahko pa tudi doma narediš par poizkusov, kar tako med igro. Na daleč mu pokažeš kakšen predmet, sliko..., ki jih drugače pozna in mogoče že zna poimenovati...Podobno kot pri pediatru...to je le takšen laični poizkus, drugače pa imajo pri optikih zelo dobre aparature, kjer  dobro ugotovijo in ocenijo vid tudi tako majnih in pa celo tako in drugače prizadetih otrok, od katerih je še težje dobiti odziv.
Je pa fino da stvar ne spregledate in se o tem prepričate....slab vid pri otroku , posebej še tako majhnem, zelo vpliva na celoten razvoj....že sama motorika je velikokrat  okrnjena in slabo razvita zaradi tega...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "ozko gleda"
5.12.2010 15:37:12   
Evica22
Saj par "poskusov" sem že naredila pa vse ve poimenovati. Pa tudi ko se kam peljemo in gleda skozi okno že na daleč vidi vse "bim-bame" (cerkve).
Bomo pa vseeno povprašali pri zdravniku - ti bodo najlažje ocenili.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?