|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "tašča"- ROJSTNI DAN???
24.11.2005 11:00:45   
*missy*
Prosim, če mi čimbolj pomagate z idejami za darilo za 49. rojstni dan - in sicer za mamo mojega fanta!

Ker sva skupaj že skoraj 6 let, sem ji podarila že kar nekaj stvari ob različnih priložnostih, zato mi počasi zmanjkuje idej - podarila sem ji že:vazico,lončnice, masažo, pedikuro, zelo dober kemik(komplet),...+nekatere manjše drobnarije....

Res nimam več idej, lahko pa povem, da je ženska, ki uživa v kuhinji in odlično kuha. Nima pa nobenega posebnega hobija!

Rada bi ji kupila kaj uporabnega in primernega, tudi zato ker se (vsaj do sedaj) odlično razumeva!!user posted image user posted image user posted image user posted image

ŽE V NAPREJ HVALA ZA IDEJE!!

lep pozdrav od *missy*

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "tašča"- ROJSTNI DAN???
24.11.2005 11:06:51   
Anonimen
Za tvojo ne vem, bi pa svoji komot kupila Red bull.user posted image user posted image user posted image

sokovnik, pulover, grill (z ribami user posted image user posted image ), kafe mašino,
pelji jo v kino,gledališče,

vnučkauser posted image user posted image

(odgovor članu *missy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "tašča"- ROJSTNI DAN???
24.11.2005 11:07:40   
muki1
Kuharska knjiga
Kakšen pripomoček za kuhinjo
Lepe brisače
Šal, ti ki se zdaj nosijo, maš miljon različnih
Denarnica


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "tašča"- ROJSTNI DAN???
24.11.2005 11:11:16   
Anonimen
hmm..če ji je kuha v veselje bi ji lahko kej v zvezi s tem..recimo kako uno mini kuharico - npr sredozemska kuhinja..pol pa še kako košarico nabavš pa ene par začimb značilnih za to kuhinjo, kak predpasnik, rokavico al pa kuhovnco, lepo daš zaranžirat pa je :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "tašča"- ROJSTNI DAN???
24.11.2005 11:48:16   
Anonimen
Dve ideji:

Pred kakim tednom so imeli v Sparu v akciji en kovček, v katerem so bili trije različni noži za sir in steklen pladenj, vse skupaj pa na lesenem nosilcu.
Vse zelo lepo izdelano in elegantno in za okoli 2500 SIT.

Pravkar imajo v Merkatorju zelo lep jedilni servis za 6 oseb (so tudi desertne vilice) za okoli 6 jurjev.



(odgovor članu *missy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "tašča"- ROJSTNI DAN???
24.11.2005 13:13:23   
tanikaa
meni se zdi ful dobra ideja kino, gledališče...potem bi jo peljala na skromno večerjo. v glavnem s tem bi ji dala vedeti, da  sem rada z njo in da jo imam rada. in da mi ni škoda časa, ki ga preživim z njo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "tašča"- ROJSTNI DAN???
24.11.2005 13:31:08   
gsus
Če rada kuha, eno kilo bočnika za župo, pa enosmerno karto do Timbuktuja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "tašča"- ROJSTNI DAN???
24.11.2005 13:36:46   
arielca
Jaz sem ji kupila model za potico (keramika); se mi zdi lepo in uporabno. Letos je pa dobila nov komplet skodelic za kavo. Sicer imam pa jaz tut vedno težave z izbiro darila!

(odgovor članu gsus)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "tašča"- ROJSTNI DAN???
24.11.2005 21:22:54   
urška
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  gsus user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "tašča"- ROJSTNI DAN???
24.11.2005 22:40:47   
BARBARA R.
Jaz prisegam na kristal. Sicer pa mi je zelo všeč LARIna ideja user posted image .
 
   user posted image

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?