|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.11.2005 20:56:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
23.11.2005 21:00:38   
Nasy
Nimava prav pogostih obiskov, saj so kr daleč stran- Moji 100km, njegovi pa 70. Včasih je še to preblizuuser posted image
Ma ko naši pridejo, ponavadi ravno takrat, ko imam največ dela..in takrat se ne spravijo..ma se je že zgodilo, da sta zaspala, ko sta TV gledalauser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
23.11.2005 21:10:38   
Primoza
Kolikor jih rabimo. So "zdresirani".

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
23.11.2005 22:20:39   
total
Živiva pri fantu, starši od spodaj in pridejo malega mal pogledat za 15 min,moji pa so 100 km stran in pridejo vsak drug vikend in jih že komaj čakam,ker jih enostavno zelooo pogrešam in smo preveč navezani med sabo.Jaz en viken sem pri njih oni drug vikend tle,tako da nam teden hitreje mine. 

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
23.11.2005 22:44:18   
CatJa
Ne dolgo user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
24.11.2005 2:28:30   
Anonimen
Moja mama živi cca. 5 km stran od nas, vendar že ona sama nima kakšne pšretirane želje po obiskovanju, tako, da se oglasi 1x na 14 dni za največ pol ure.
Starša od mojega dragega sta pa v sosednji ulici, ampak sta, vsaj med tednom, preveč zaposlena za kakšne obiske, vsak drugi vikend gresta na Hrvaško, kjer imata hišo, ko pa sta doma, pa raje nas povabita k njima. Če pa že prideta, sta pa tukaj cca. 1 uro.
Nimava problemov s tem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
24.11.2005 6:42:02   
Špacka
 
Njegovi in moji ne ostanejo dolgo, v bistvu bolj mi hodimo na obiske.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
24.11.2005 8:00:05   
čveka
Midva pa sva moje navadla, da se najavijo, njegove pa še ne...upam da nama bo uspelo. Drgač pa noben njihov obiik ne traja po 6, 7..ur. Odvisno od priložnosti.....

lpč

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
24.11.2005 8:06:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu čveka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
24.11.2005 9:20:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
24.11.2005 10:28:47   
sazi
Midva prav veliko obiskov nimava - sploh ne dolgih, kerj imamo tudi bolj malo prostora in takorekoč nič za počet (TC je na sobno anteno in skoraj predpotopni, tako da si ga nihče ne želi gledat). Tako da v glavnem po obiskih hodiva midva - že od nekdaj, ker je npr. njegov oče z drugega konca SLO in greva potem tja vedno kar za 2 dni.
Mislim pa, da pri tebi ni problem v trajanju obiska, ampak o tvoje odnosu s "taščo", ki se očitno res ne zna obnašat, če pride na obisk in se potem tako obnaša. Bolj pomembno bi bilo razčiščevati kaj si pri vaju lahko privošči in kaj ne - vem, pa , da je lahko meni nakladat, veliko težje pa narediti, saj je lahko ženska zamerljiva in boš potem samo na slabšem user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
24.11.2005 10:30:06   
urši*
moja tašča in tast ne prideta tako pogosto, me pa moti, da se včasih sploh ne najavita !enkrat , ko je bil Luka še ful mali sta kr zjuti ob 9ih prišla na obisk, mi smo pa še v bistvu spali.
mam pa raj , da onadva sm prideta, ker če ne moremo pa mi kr naprej k njim hodit, men se pa res ne da vsak ljubi danuser posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
24.11.2005 11:26:39   
Anonimen
Ojej, meni bi se zmešalo, če bi KDORKOLI prišel na obisk za več kot dve uri!! Vozi!

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
24.11.2005 15:48:27   
valči
Ni ga čez lubi mir!Mam sama problem z očetom,ko kar nenapovedano pride in včasih prespi,kar tako,nič ne vpraša.Kar cel dan se vleče sem pa tja,ko je tema,pa vprašam,če boš ostal,pa reče,ja.Pa spi v dnevni,pa kašlja ful ponoči,ker je kadilec,pa mira niuser posted image .Saj vem,da druge ne razumete,kak je to,ko ti cel dan visi,pa gleda vsako stvar,ko jo narediš,pod roke...

V glavnem,te razumem in vem,da je zoprno,samo kaj naredit,to pa je drug problem.Skregat pa se tudi ne moreš,če je človek zamerljiv.Sem se zaklela,da ko bodo otroci imeli družine,bom jim dala miruser posted image To sem sklenila,drži seuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
24.11.2005 15:54:42   
Anonimen
Zame pa bi bilo boljše vprašanje:Koliko časa pa preživijo otroci(že odrasli)
z vami?user posted image
Letaaaaaaaaa!Vse dni svetke in petke praznike,skratka vedno!!!
Nočejo od doma!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
24.11.2005 16:24:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako dolgo so starši pri vas na obisku?
24.11.2005 22:38:18   
valči
Bubabaya,sva si čisto na istem.Vsaj vidim,da sem normalna,da me to jezi,sem mislila,da je kaj narobe,da mi gre foter na živce,samo res mi gre!Žal,samo res paše,ko je mir,ne?user posted image user posted image
A si imela danes obisk,ali ne?Kako je bilo?Pa še nekaj me zanima,kje si točno doma,ker poznam okolico Rogaške,sem iz tvojih koncev-no malo dlje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?