|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...če moški pozabi...
9.12.2009 8:36:59   
Anonimen
Večkrat berem in slišim, da matere pogosto v skrbi za otroke, gospodinjstvo, službo,... pozabijo na može. Kaj pa bi naredile, če bi mož pozabil na ženo?

Pogovorila sva se-nič bolje.
Skregala tudi-nič bolje.

Kakšen nasvet ali idejo?

Hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 8:40:54   
PERSIDA
Potem te človek ni vreden ,če je sedaj pozabil na tebe ko ga najbolj potrebuješ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 8:58:42   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: zasavka

Večkrat berem in slišim, da matere pogosto v skrbi za otroke, gospodinjstvo, službo,... pozabijo na može. Kaj pa bi naredile, če bi mož pozabil na ženo?

Pogovorila sva se-nič bolje.
Skregala tudi-nič bolje.

Kakšen nasvet ali idejo?

Hvala!



kaj če ima drugo?da je nate pozabil?ker se zgodi večkrat da si najdejo drugo na nas pa pozabijo.Recimo,malo ga opazuj


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 9:20:05   
ronja
Hm, včasih en pogovor in/ali en kreg ni dovolj. Sicer nisem imela točno tega primera, ampak pri nama je že pri drugih problemih tako - enostavno morajo stvari včasih dozoret, včasih jim ne poči takoj, kaj je narobe. In moraš ponovno razlagat in razlagat in se pogovarjat in enkrat mu kapne :"bingo, to je problem" In potem lahko vse rešiš. Se mi zdi, da redko rešiš problem z enim pogovorom, vsaj če je večji in kompleksnejši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 9:20:35   
Anonimen
Ko sva se pogovarjala mi je zatrdil, da nima nobene druge. Res prihaja po slušbi domov, nikamor ne hodi... Razen če mu je katera zmešala glavo na vlaku...user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 9:27:00   
Anonimen
Ronja... vem, da je potrebno več pogovorov. Saj jih je bilo veliko. Trenutno pa me je razneslo. Ne vem več, kaj naj naredim. Sem doma, z dvema otrokoma, skrbim za vse (stanovanje, otroke,...). Mož pride domov na večer (služba pač). Časa nimam nobenega, niti da bi se malo umirila. Sem mu predlagala, da bi imela vsaj pol ure na dan zase, pa mi še ni ugodil. Ko je vikend si želim, da bi se posvetil tudi meni, pa je tako zmatran, da zaspi. ..... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 9:33:16   
ronja
Ma, jaz ne bi takoj na drugo pomislila! Če samo malo kritično pogledam nase (pa nimam drugega), se tudi meni zgodi, da "pozabim" nanj. In bi me bolelo, če bi me obtoževal, da imam drugega (kam naj ga pa dam?user posted image ). In obratno, kadar ima on kup sranja na glavi. Včasih ti pač enostavno zmanjka energije za vse - in potem enrkat odškrneš tu, drugič tam... Problem je, da pri otrocih navadno ne moreš odškrtnit, ker se takoj zbunijouser posted image , partner pa je bolj uvideven in potrpi - in potem se navadiš, da je najlažje tam odškrtnit...

kako si mi pa razložila? Moški navadno rabijo opise s primeri in ne nekaj na splošno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 9:38:30   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: zasavka

. Ko je vikend si želim, da bi se posvetil tudi meni, pa je tako zmatran, da zaspi. ..... user posted image


On je  resnično utrujen in mu sploh več ni za it od doma. Če mu rečeš, da bi si vzela čas samo zase, ga vidi kot dodatno delo in v tem več ne vidi sprostitve, ker je pozabil kako zgleda.

Ne ga spraševat, če bi šel...reci mu, jutri greva tja (Večerja ali kopanje ali nekaj kar vaju je prej sproščalo)....bo rekel, da je utrujen, mogoče se bo celo želel skregat, da ti ne vidiš koliko dela...ne se kregat nazaj z njim, ne bit prizadeta. Bodi odločna, da gresta in pika. Ostani prijazna in nasmejana, ne preveč čvekat v njega. ...

sem prepričana, da boš zmogla....ona bo pa tud potem vesel...boš videla.

Včasih se je zaradi obremenjenosti, enostavno teško spravit od doma . treba je pa začet in vsakič bo lažjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 9:39:39   
ronja
Pri nama je bilo enkrat podobno: ko sva mela malo precej zahtevno punčko in novorojenčico in potem po par mesecih jaz dobim mami, da pazi taveliko in mava samo tamalo. In on tačas nekaj dela za svoj hobi. OK, neka, naslednjič bom pa jaz. Pa naslednjič isto in sem mu povedala, da jaz tudi rabim čas zase oz. za svoje hobije... pa isto še naslednjič - no, tokrat mi je na koncu pol ure, predno bi morala it po taveliko, rekel, da bo peljal malo ven, da bom mela čas za svoje hobije. Sem prišla za njima in mu razložila kako in kaj. Pa sva se že prej pogovarjala, ampak njemu ni počilo. Tudi takrat je najprej rekel, da se svojim hobijem ne misli odpovedat (tega niti ne pričakujem, niti nočem), nakar sem mu zelo iskreno rekla, da jaz dostikrat še jest nimam časa. In takrat je razumel. Ne vem, zakaj takrat, se mi zdi, da nisem nič takega rekla, ampak hočem rečt, da včasih je aha izkušnja - enostavno v trenutku zaštekamo stvari, ki jih prej nismo...
Probaj enkrat nekam zginit za vikend, da bo videl, koliko imaš dejansko dela z malimi in gospodinjstvom - če nikoli ne proba, ne more vedet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 10:13:36   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: zasavka

Večkrat berem in slišim, da matere pogosto v skrbi za otroke, gospodinjstvo, službo,... pozabijo na može. Kaj pa bi naredile, če bi mož pozabil na ženo?

Pogovorila sva se-nič bolje.
Skregala tudi-nič bolje.

Kakšen nasvet ali idejo?

Hvala!


Jaz temu ne bi rekla, da pozabijo na može, ampak zgolj da nimajo ne časa ne moči za njih. Če bi jih pa možje malce razbremenili, potem bi se tudi za njih našlo precej časa.

Če mož pozabi na ženo - namesto nje ima očitno druge stvari, ki ga interesirajo.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 10:21:23   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Hm, včasih en pogovor in/ali en kreg ni dovolj. Sicer nisem imela točno tega primera, ampak pri nama je že pri drugih problemih tako - enostavno morajo stvari včasih dozoret, včasih jim ne poči takoj, kaj je narobe. In moraš ponovno razlagat in razlagat in se pogovarjat in enkrat mu kapne :"bingo, to je problem" In potem lahko vse rešiš. Se mi zdi, da redko rešiš problem z enim pogovorom, vsaj če je večji in kompleksnejši.



hmm.. jst pa nisem ciiist tega mnenja! mislim da ce mu ne kapne pri prvem pogovoru, mu nikol ne bo kr samo po sebi... ker bo take pogovore vzel za neresne, ce se ni odlocu neki spremenit pac... zal! al mu kapne prvic, al pa sploh ne.. oz mu kapne sele takrat, ko se zgodi nekaj cist zaresnega, kar mu odpre oci!!! torej na nek nacin mu moras dat vedet da mislis resno in da ne klamfas v tri dni!!! s kregom pa itak nic ne dosezes..

ceprav sem 1x od neke zrelejse gospe slisala, da ce krozniki ne pojejo, moski ne ve da mislis resno! ampak jst nism glih praktik tega.. se vedno mislm da prijazna beseda lepo mesto najde.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 10:31:41   
baguSka
Aja pa se to: veckrat povedano - partnerji so nase ogledalo... Si pomislila npr kdaj in koliko se ti njemu posvecas zadnje case!? Ne glede na to da zmatran pride domov.. sele zvecer 1x. Mogoce se pa tud on pocuti odrinjenga. Zapostavljenga. Da nic ne dobi od tebe. Jaz verjamem da si tud ti izmozgana zarad vsega kar je treba postorit. Ampak ce si ti tista, ki ves kaj je treba storit oz imas se toliko energije da resis vajino vezo in druzino, daj se te zadnje atome iz sebe. Se ti bo obrestovalo! Nic ga ne sprasuj, samo mal vec pozornosti usmeri vanj.. in bos vidla da ti jo bo zacel zelo zelo kmalu vracat nazaj! Ti pomagat.. te razvajat. Skrbet za otroke in da boste skupi zacel uzivat. Ker sem prepricana da je zdej tako, da ti od njega pac pricakujes to in ono in on to cuti.. in se preda. Mu jemlje voljo in energijo.. Daj mu to veselje in energijo nazaj in jo bo tud on zacel vrata tebi. Vedno je tak zacaran krog!! In vedno se obnese! In tko pac je: vedno mora bit vsaj en partner pripravljen potegniti se drugega na povrsje.. da se krog vrti. To je bistvo vsega. Vem da se slisi lepo in da je v praksi izvajat to mal tezje, sploh zacet in poganjat to, ampak se splaca potrudit.. za sreco in za ljubezen.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 11:14:06   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Potem te človek ni vreden ,če je sedaj pozabil na tebe ko ga najbolj potrebuješ.


eh bejž no....saj tudi moški niso mašine....najlažje je rečt, ni te vreden....koji nesmisel...

tako pač v življenju pride.
rabiš pa nekaj, da ga zbudiš.
en kreg, dva krega, leto kreganja....neki dizaster.....nekaj pač. kaj je to pri vama, boš morala žal sama ugotoviti.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 11:16:58   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: zasavka

Ronja... vem, da je potrebno več pogovorov. Saj jih je bilo veliko. Trenutno pa me je razneslo. Ne vem več, kaj naj naredim. Sem doma, z dvema otrokoma, skrbim za vse (stanovanje, otroke,...). Mož pride domov na večer (služba pač). Časa nimam nobenega, niti da bi se malo umirila. Sem mu predlagala, da bi imela vsaj pol ure na dan zase, pa mi še ni ugodil. Ko je vikend si želim, da bi se posvetil tudi meni, pa je tako zmatran, da zaspi. ..... user posted image



zelo znano, s tem da imam jaz službo in enega otroka.
pa sva oba hudo zmatrana. samo naju že konkretno emšo je-beuser posted image
no, zdaj je nekoliko bolje, ker je tamali malo večji.

ampak kot je mika napisala: udari po mizi in reči....dragi gremo/greva tja in tja, organiziraj stvari, pa se bo odprlo.....

malce sta zapadla v rutino.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 11:22:44   
baguSka
malce sta zapadla v rutino.


ja predvsem to in tudi en mimo drugega.. namesto da bi si en drugmu pomagala, se ignorirata in pricakujeta da bo vse naredu le eden..

ustavita to!! predvsem ti, ce imas toliko energije in volje, da spet pozenes krog, ki vaju bo poganjal tako kot je treba!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 12:37:14   
Anonimen
BaguSka ... Odprla si mi oči.

Pretehtala bom vse odgovore in dobro premislila, potem bom pa pri sebi začela spreminjati stvari in bom videla kako in kaj bo.



(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 12:42:59   
baguSka
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:21:19   
ronja
hmm.. jst pa nisem ciiist tega mnenja! mislim da ce mu ne kapne pri prvem pogovoru, mu nikol ne bo kr samo po sebi...

ne vem, midva nisva tako super, da bi vedno prvič skapirala, kaj je problem in kolikšen je - ne en ne drugi. Je vedno lažje, ker se navadiš komuniciranja, ki ga drugi razume, znaš vedno boljše povedat (in vedno lepše), ampak vseeno se zgodi, da pač prvič ne razumeš, v čem je caka.

Jaz sem včasih skoz skakala ljudem v besedo - doma smo se tako pogovarjali in sem bila navajena. Njega in še mnoge druge je to motilo. NI mi bilo jasno, zakaj, saj sem itak vedela, kaj hočejo povedat. In sva se večkrat pogovarjala o tem in enkrat mi je počilo, ko je rekel: "Vem, da veš, kaj hočem povedat, ampak jaz bi to vseeno rad povedal". Klik - en sam klik v glavi in v trenutku mi je bilo jasno in takrat sem se lahko zelo hitro odvadila te grde navade, prej pa z veliko truda ni šlo, ker nisem razumela, kje je problem.

madona, rija, že v drugih postih pišeš, ko da sta skor za v dom za ostarele, ne pa da si borih 5 let starejša od meneuser posted image .

Je pa res, da je vsak kdaj na dnu in takrat pač partner potegne. Potem ko ti njega pocrkljaš, ti tudi on bolj zaupa, kaj ga mori in potem ti njemu zaupaš in potem ti pomaga rešit tvoje probleme, ti pa njemu njegove...

Zmasiraj ga danes zvečer, če boš mela toliko energijeuser posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:21:31   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: zasavka

Ko sva se pogovarjala mi je zatrdil, da nima nobene druge. Res prihaja po slušbi domov, nikamor ne hodi... Razen če mu je katera zmešala glavo na vlaku...user posted image
na vlaku ali pa recimo v trgovini lahko je kakšno spoznal  ali pa na internet je treba malo opazovat ker moški so zviti ko lisičke.Jaz soseda sem najdla na internet je poročen on pa laže da ni :) samo on neve da sem jaz na drugo stran :) na polno sem si ga privoščila user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil pridna_janja -- 9.12.2009 13:27:44 >


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:28:16   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: zasavka

Večkrat berem in slišim, da matere pogosto v skrbi za otroke, gospodinjstvo, službo,... pozabijo na može. Kaj pa bi naredile, če bi mož pozabil na ženo?

Pogovorila sva se-nič bolje.
Skregala tudi-nič bolje.

Kakšen nasvet ali idejo?

Hvala!



Prva misel , ko sem prebrala je bila : spomni ga nase. Kako pa prepuščam vrlim soforumašicam user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:28:21   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

madona, rija, že v drugih postih pišeš, ko da sta skor za v dom za ostarele, ne pa da si borih 5 let starejša od meneuser posted image .



ronja....pri dvajsetih je 5 gor ali dol...ne špila vloge...user posted image

pri 40 pa je pol leta pomembnegauser posted image user posted image user posted image

čaki 5 let....ti bo jasno, o čem jaz to....s tem, da je moj še malo starejši od mene....samo zgleda pa neprimerno boljeuser posted image

se vidi, da smo babe le bolj zmatraneuser posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:29:19   
uškinamama
.


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:29:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Kako pa prepuščam vrlim soforumašicam user posted image


joj, samo jaz o tem ne bi glih javno pisalauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:30:43   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Kako pa prepuščam vrlim soforumašicam user posted image


joj, samo jaz o tem ne bi glih javno pisalauser posted image


Pa ravno nate računam. Daj napiši kako se moža spomne , da ima ženo . user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:31:22   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

madona, rija, že v drugih postih pišeš, ko da sta skor za v dom za ostarele, ne pa da si borih 5 let starejša od meneuser posted image .



ronja....pri dvajsetih je 5 gor ali dol...ne špila vloge...user posted image

pri 40 pa je pol leta pomembnegauser posted image user posted image user posted image

čaki 5 let....ti bo jasno, o čem jaz to....s tem, da je moj še malo starejši od mene....samo zgleda pa neprimerno boljeuser posted image

se vidi, da smo babe le bolj zmatraneuser posted image user posted image


user posted image  pa ne me zdaj

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?