|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...žile na nogah - kapilare
8.5.2006 8:18:50   
ribicau
Pozdravljene!

Imam namreč eno vprašanje, pa ne vem, če mi bo katera znala odgovorit. Moje žile na nogah - kapilare in ne krčne žile, mi zelo pokajo. Moji mami so med nosečnostjo zelo grdo spokale in se tega bojim tudi jaz. Ali obstaja kakšna preventiva? Ali ima katera podobne izkušnje? Z G o tem še nisem nič govorila.

Hvala za odgovore

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ...žile na nogah - kapilare
8.5.2006 8:45:33   
Anonimen
Haj!

Žal pomaga samo povijanje z elastičnim povojem ali nošenje elastičnih nogavic. Dobiš jih v trgovinah z medicinsko opremo (svetujem Diafit, ker ti tam dajo nogavice po meri - se je treba naročit).

Lep pozdrav.

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...žile na nogah - kapilare
8.5.2006 9:04:01   
kiky
pozdravček,..tudi sama imam krčne žile imela sem jih že pred zanositvijo, sedak ko sem v 6 mesecu pa so vedno bolj vidne,ko ti enkrat že popokajo ni pomoči,.lahko pa malce ublažiš da ti ne popokajo še ostale,..zjutraj preden vstaneš s postelje moraš obe noge povit z elastičnem povojem, kar pa je vedno bolj neprijetno saj je že toplo,..pa kolkokrat na dan je le možno dvigno noge na stol ali pač na višje,...pa srečno

lp kikyuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...žile na nogah - kapilare
8.5.2006 9:10:38   
darjatimci
Jaz sem bila prvo in drugo nosečnost tudi malomarna in imam žal posledice.Sem pa v tretji nosečnosti bila pridna in nosila Diafitove nogavice in moram reči,da sem res omilila nastajanje varic in krčnih žil.

(odgovor članu kiky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ...žile na nogah - kapilare
8.5.2006 9:50:06   
ribicau
Se mi je kar zdelo, da boste začele pisati od povojev in nogavic. Ja ni kaj. Kdaj pa ste jih začele nosit, mislim s katerim mesecem nosečnosti?

Hvala in LP

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ...žile na nogah - kapilare
8.5.2006 9:52:07   
darjatimci
Jaz v tretjem mesecu nosečnosti.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ...žile na nogah - kapilare
8.5.2006 13:58:24   
Alisa
Meni so se začele pojavljati v 4.mesecu nosečnosti. Sem si pa do sedaj povijala s povoji, zjutraj sem povila preden sem vstala in zvečer dol ko sem se spravljala spat. Pa zaenkrat kaže še kar ok, ne vem pa kako bom to prenašala čez poletje do julija. Bomo vidla. Pa srečno.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ...žile na nogah - kapilare
8.5.2006 14:22:27   
piscancek
lp ribicau in vsem ostalim user posted image . tudi jaz imam krčne žile že od prej. že čisto na začetku nosečnosti sem si kupila hulahopke proti krčnim žilam, ampak ne pomagajo če jih oblečeš ko si že vstal iz postelje. Obleči jih moraš še takrat ko si v postelji in so noge še v vodoravnem položaju.Zdaj sem se kar malo poslabšala, ker jih že lep čas nisem oblekla. So mi bile pa veliko boljše samostoječe kot pa iz celega.
Res pa je, da redno uporabljam OGNJIČEVO KREMO IN BODY FRESH KREMO švicarske kolekcije JUST. Po vsakem tuširanju si zmasiram noge s tema dvema kremama in je res prijeten, hladilen občutekuser posted image

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ...žile na nogah - kapilare
8.5.2006 14:44:10   
ribicau
Halo!

Ja za krčne žile sem jest tudi prebrala glede nogavic in povojev, kaj pa za kapilare, če pokajo?

LP

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ...žile na nogah - kapilare
8.5.2006 14:55:33   
darjatimci
Pomaga tudi pri kapilarah, samo da so kapilare res bolj vidne in moteče.Meni je v flebološki ambulanti zdravnica rekla,da sicer dajejo inekcije,ki jih razbijejo,ampak po inekcijah moraš spet povijati  ali nositi tiste nogavice. In potem se ti naredijo vedno znova in razpokajo nove, če si nagnjena k temu. V bistvu 100% rešitve ni.Tiste,ki jih imamo se tudi sončiti nebi smele,niti obiskovati kakšnih savn in uporabljati preveč vroče vode.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ...žile na nogah - kapilare
8.5.2006 18:18:47   
Anonimen
Lep pozdrav še od mene. Koliko stanejo takšne nogavice in kje točno se jih dobi?

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ...žile na nogah - kapilare
10.5.2006 7:07:34   
Anonimen
Sem se že pozanimala. V Sanolaborju imajo preventivne kompresijske nogavice, ki stanejo malo čez 3000 sit. Po meri narejene stanejo 11000. To je predvsem za tiste, ki žile že imate, drugače pa menda zadoščajo preventivne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ...žile na nogah - kapilare
10.5.2006 7:33:51   
darjatimci
Meni jih je priporočila flebologinja,ki mi je tudi izmerila kakšne rabim.Potem sem šla v Diafit,kjer ti priporočijo kakšne so  potrebne, jaz sem dobila visoko stoječe,ki imajo na vrhu čipko, zanje sem odštela okrog 19000.Moram pa reči,da so mi res pomagale,kakšna razlika, zdaj sem se malo zanemarila, morala bi jih nositi vsaj pozimi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?