|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...
7.9.2009 12:43:49   
Zahi
Pozdravljeni,

že nekaj časa me ni bilo tukaj.. vendar vem, da bom dobil kak konstruktiven odgovor in mnenje prav tu.

Torej.. z mojo sva skupaj 3 leta (pa še malo več), poročena 1 leto..

prišla pa sva do določenih zadev, katere naju zdaj ločujejo že skoraj mesec dni..

problemi so nastali zaradi določenih problemov v zvezi.. zaradi "ritualov" katere sem počel jaz in je mojo to motilo. Večkrat sva se pogovarjala o tem, vendar ni nikoli omenil tako groznega odpora do tega.. še več.. dajala mi je svobodo tukaj, kar sedaj vem da je bilo narobe..

zadeva gre o moji družbi, s katero smo se dobili enkrat tedensko (v petek) spili nekaj pirov in šli domov.. moj pogled na to je bil precej nedolžen, mojo je pa to zelo motilo.. ne govorim o družbi ampak o alkoholu.. večkrat sva se pogovarjala o tem, pa sem ji govoril, da je alkohol pač neka družbena droga..

zdej ko vidim, da jo to zares moti sem tudi sam precej razmišljal o tem in videl, da je to res bedarija, saj smo le zadosti stari, da bi to prakticirali kar tako..

do zdaj sva se imela res lepo.. ljubezen, čustva, dotiki, sex.. vse to je bilo na nekem nivoju, katerega še nisem doživel.. do nje čutim zares veliko in pomeni mi vse.. sam sem ji že večkrat rekel, da so vse zadeve ki jo motijo odpravljive.. in da bi naredil vse za njo! Začel sem tudi razmišljati precej drugače o marsičem.. od prehrane, športa ipd.. rekel sem ji, da je mogoče kak tak "prepir" dobrodošel, saj takrat vidiš kaj delaš narobe.. in potem spremeniš to na bolje..

zdaj se je nekako oddaljila od mene in res ne vem kaj naj naredim.. dal sem ji čas.. rekel, da mi naj da priliko, da ji pokažem kako je lahko lepo.. da sem videl svoje lastne napake zaradi katerih mi je precej žal.. in da bi rad delal drugače, saj se imava še vedno rada in bi naredil vse za njo!!

še vedno mi je najprivlačnejša ženska na tem svetu, ženska katero spoštujem in bi šel skozi ogenj zanjo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ...
7.9.2009 12:48:46   
Anonimen
Kaj pa bi v bistvu rad vedel? Ali je bila to samo izpoved, da si olajšaš dušo?

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...
7.9.2009 12:50:24   
Zahi
rad bi vedel kaj naj naredim.. kako naj ji povem, da sem dojel to, kar jo moti.. in da bi rad delal drugače..



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...
7.9.2009 12:56:32   
water lily
Dejanja povejo več kot miljon besed....

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ...
7.9.2009 12:58:14   
ronja
rad bi vedel kaj naj naredim.. kako naj ji povem, da sem dojel to, kar jo moti.. in da bi rad delal drugače..

Delaj drugače. Nobene besede ne prepričajo tako zelo kot dejanja. Čeprav včasih tudi po besedah vidiš, da je človek dojel bistvo - ko se zamisli in vidiš, da mu je "počilo", skratka, da je dojel, kaj je narobe. Takrat se navadno vse zrihta.

Sicer pa je to normalno po vseh začetnih prepirih, ko nobeden še ni prepričan, če je to res človek tvojega življenja. Pač se malo distanciraš, pogledaš bolj od daleč in če vidiš, da se zadeva premika na boljše, prideš spet blizu. Ti se samo potrudi, da bo tudi od daleč vidna sprememba, pa bo vse ok.

Tvojo deklico pa razumem - to bi motilo tudi mene - ne družba, to sploh ne, ampak to, da bi moral pa vsak teden obvezno spit par pirov v tej družbi, to pa. Vem, da je to družbeno sprejemljivo in "edino normalno", ampak mene bi pač motilo. Me pa ne motijo kake družbeno nesprejemljive stvari, ki pa njemu veliko pomenijouser posted image . Glede na to,d a tebi popivanje ne pomeni niti približno toliko kot ona, se splača potrudit. Vnaprej se zmenita, da si vse sproti povesta - ti pa tudi vzemi v zakup, da ona pač ne znori za vsako stvar, ki ji gre na živce in jo moraš torej bolj resno jemat, že če se bolj na lahko pritoži.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ...
7.9.2009 12:58:41   
Zahi
ravno to jih hočem povedat.. da bi ji rad to pokazal, delal tako.. ne zarad nje ampak tudi zaradi mene..

tudi sama pravi, da so dejanja tista, ki povejo vse.. vendar mi nekako ne da prilike.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ...
7.9.2009 13:05:11   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Delaj drugače. Nobene besede ne prepričajo tako zelo kot dejanja. Čeprav včasih tudi po besedah vidiš, da je človek dojel bistvo - ko se zamisli in vidiš, da mu je "počilo", skratka, da je dojel, kaj je narobe. Takrat se navadno vse zrihta.

Sicer pa je to normalno po vseh začetnih prepirih, ko nobeden še ni prepričan, če je to res človek tvojega življenja. Pač se malo distanciraš, pogledaš bolj od daleč in če vidiš, da se zadeva premika na boljše, prideš spet blizu. Ti se samo potrudi, da bo tudi od daleč vidna sprememba, pa bo vse ok.

Tvojo deklico pa razumem - to bi motilo tudi mene - ne družba, to sploh ne, ampak to, da bi moral pa vsak teden obvezno spit par pirov v tej družbi, to pa. Vem, da je to družbeno sprejemljivo in "edino normalno", ampak mene bi pač motilo. Me pa ne motijo kake družbeno nesprejemljive stvari, ki pa njemu veliko pomenijouser posted image . Glede na to,d a tebi popivanje ne pomeni niti približno toliko kot ona, se splača potrudit. Vnaprej se zmenita, da si vse sproti povesta - ti pa tudi vzemi v zakup, da ona pač ne znori za vsako stvar, ki ji gre na živce in jo moraš torej bolj resno jemat, že če se bolj na lahko pritoži.



To tudi hočem.. želim.. delati drugače.. ampak če jo z besedam ne prepričam, da naj stopi korak proti meni.. in da SAMA vidi, kako bi bilo vse drugače.. kaj pa potem?

vem da pri vseh parih prihaja do nesoglasij.. problemov.. in to tudi gledam tako.. zdej ko sva malo odtujena, sem videl marsikaj... in vse težave, ki so bile pri nama.. so v bistvu malenkosti iz tega naslova, da jih brez težav odpraviva..

Tudi sam jo razumem.. delal sem bedarije.. vsak petek je bil kar ritual.. zdaj vem kako sem bil bedast, saj bi ta čas izkoristil za marsikaj z njo! AMpak.. te petki mi ne pomenijo ama ništa v primerjavi z njo.. vem da ne znori za vsako stvar zato bi rad na tem delal, da si poveva vse takoj.. da ona pove kaj jo moti in obratno.. ona mi je na to rekla, da me pač noče omejevat.. ampak ne ve pa, da to meni nič ne pomeni.. in da to ni omejevanje, ker bi sam delal drugače!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ...
7.9.2009 13:05:45   
petrovakarmenca
Meni se v takšnih primerih zdi najboljši pogovor - da ji poveš kar si nekako zapisal, kaj čutiš, kaj te skrbi, da čutiš, da se je oddaljila in ona nato pove svojo plat itd. S pogovorom se, po mojem mnenju in izkušnjah, da veliko rešiti. Je pa res, da se nekateri v tem pogledu težko odprejo in spregovorijo.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ...
7.9.2009 13:07:11   
pety78
Mislim, da nekaj manjka.... Nekaj pijačk ob petkih? Vsak petek? Ogromno pijače? 

_____________________________



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ...
7.9.2009 13:09:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: petrovakarmenca

Meni se v takšnih primerih zdi najboljši pogovor - da ji poveš kar si nekako zapisal, kaj čutiš, kaj te skrbi, da čutiš, da se je oddaljila in ona nato pove svojo plat itd. S pogovorom se, po mojem mnenju in izkušnjah, da veliko rešiti. Je pa res, da se nekateri v tem pogledu težko odprejo in spregovorijo.


to vem.. vendar skoz okleva in prestavlja.. rad bi ji to povedal.. vendar pomoje misli, da pač takšen sem.. in da se nočem spremeniti.. ampak temu ni tako.. tukaj ne gre za spremembe v nekaj kar nočem biti.. ampak spremembe v smislu boljšega življenja za oba.. ne vem pa kako jo naj prepričam, da bo to sama hotela videti..

(odgovor članu petrovakarmenca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ...
7.9.2009 13:13:17   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Mislim, da nekaj manjka.... Nekaj pijačk ob petkih? Vsak petek? Ogromno pijače? 


petki so bli kar nekako dogovorjeni.. tudi sama je tako pričakovala, nikoli pa rekla, da jo to moti...

tukaj ne gre zaradi petkov.. ampak zaradi pogleda na alkohol.. jaz nisem videl tega, kar ona vidi.. zdaj vidim to!

ne gre pa za potrebo po tem..

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ...
7.9.2009 13:13:45   
Rožica I
Upam, da se motim, ampak ves čas imam pred očmi, da je vpleten še nekdo tretji....zato ti ne da več možnosti user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ...
7.9.2009 13:15:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Upam, da se motim, ampak ves čas imam pred očmi, da je vpleten še nekdo tretji....zato ti ne da več možnosti user posted image .


pravi da ne.. pravi tudi da me pogreša in da me ima rada.. da pa ni prepričana če bi že prišla nazaj..

bojim se tega, da se bova oddaljila.. zaradi tega, ker ne vidi kaj bi vse naredil za njo..

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ...
7.9.2009 13:16:11   
Arwenko
Ne moreš je prepričat, to je dejstvo. Če se ti želiš spremeniti zaradi sebe, potem se daj in ti boš na vsak način nekaj dobrega odnesel od tega. Tudi sama sem imela par mesecev nazaj težave v zakonu, pisala tukaj na forumu, pa zgleda da smo se nekako zlizali, čeprav so mi vsi tukaj gor pisali naj ga pustim in grem, da je bolje tako - bistveno pa je, ne obupat, če veš zakaj želiš ostat in vztrajat. Vse ostalo je pa zapisano v zvezdah :)

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ...
7.9.2009 13:16:40   
Anonimen
Živijo, Zahi, te pa res že en čas ni bilo.

Ma, ne vem, kaj naj ti rečem. Pogovor res reši marsikaj, je pa spet res, da je potrebno, če hočeš kaj narediti, biti iskren in odprt. Zakaj te tvoja žena še vedno ne spusti zraven, ne vem, mogoče rabi več časa? Jo skrbi, da bi te prizadela? Se ji tvoja dejanja ne zdijo dovolj iskrena ali trajna? Ali pa je nek povsem tretji razlog, ne vem, ti jo najbolje poznaš.
Če se tudi drugače ne odpre in pove, kaj jo muči, potem je verjetno samo to, da rabi čas ter potrditev in razmislek. Sploh, če prej ni nič rekla, da jo ti petkovi izhodi motijo, potem pa naenkrat tako. Ali je imela mogoče v življenju že kakšne izkušnje z alkoholom in jo zato to toliko moti?
Mi ni treba odgovorit, bolj so to retorična vprašanja, namenjena tvojemu razmisleku user posted image .
Držim pesti, da porihtata zadeve.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ...
7.9.2009 13:20:07   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Ne moreš je prepričat, to je dejstvo. Če se ti želiš spremeniti zaradi sebe, potem se daj in ti boš na vsak način nekaj dobrega odnesel od tega. Tudi sama sem imela par mesecev nazaj težave v zakonu, pisala tukaj na forumu, pa zgleda da smo se nekako zlizali, čeprav so mi vsi tukaj gor pisali naj ga pustim in grem, da je bolje tako - bistveno pa je, ne obupat, če veš zakaj želiš ostat in vztrajat. Vse ostalo je pa zapisano v zvezdah :)


Če bi sama videla, kako je lahko.. potem vem, da bi bilo vse drugače.. želim se spremenit zaradi sebe ja.. posledično pa tudi zaradi nje.. naju!! Toliko lepega sva doživela, nikoli prepirala preveč, šla skozi marsikatero izkušnjo skupaj.. ljubezen je bila pri nama vedno prisotna.. zmeraj sva čutila tisto nekaj, ko se vidiš, ko se objameš.. imela sva se lepo.. vem pa da bi morala še kaj narediti, da bi bilo še lepše.. ampak nikoli ni bilo nobenih prepirov..

seveda si želim ostat in vztrajat.. saj mi je ona tisto bistvo v življenju.. rad bi bil del njenega življenja, ji dajal to kar potrebuje.. to ne pomeni, da bi svoje želje zatiral ali se omejeval.. ampak da bi skupaj delala stvari ki naju veselijo..

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ...
7.9.2009 13:20:55   
Naja31
Se mi zdi,da ona ni več za stvar.
Ne glede na to kaj boš ti naredil.
Včasih se ena stran pač ohladi. Tako je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ...
7.9.2009 13:22:12   
Arwenko
Zahi, te razumem, sem bila v podobni situaciji kot si ti. Če je res tako kot pišeš pa ti lahko samo rečem, daj ji čas in verjami v vaju. Meni je bilo to ful težko, dat času čas, prav prepričevat sem se morala v to, ampak se je izkazalo za edino pravilno. 

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ...
7.9.2009 13:23:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Živijo, Zahi, te pa res že en čas ni bilo.

Ma, ne vem, kaj naj ti rečem. Pogovor res reši marsikaj, je pa spet res, da je potrebno, če hočeš kaj narediti, biti iskren in odprt. Zakaj te tvoja žena še vedno ne spusti zraven, ne vem, mogoče rabi več časa? Jo skrbi, da bi te prizadela? Se ji tvoja dejanja ne zdijo dovolj iskrena ali trajna? Ali pa je nek povsem tretji razlog, ne vem, ti jo najbolje poznaš.



Živjo Ankica user posted image

Pogovor reši marsikaj.. to vem.. vem, da sva se včasih premalo pogovarjala.. vem da bi se mogla več.. tudi to je del "spremembe", ki jo želim. Biti iskren in odprt je pa del, brez katerega ne gre.. in to bi ji rad pokazal.. ni pa tukaj vse to samo zato, da bi potem čez čas počel spet isto.. niti pod razno.. sem dojel.. se naučil.. in bi rad da greva nazaj na lepe poti najinega življenja.. brez teh ovir..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
7.9.2009 13:25:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ...
7.9.2009 13:25:28   
ronja
vendar mi nekako ne da prilike.

sta se že razšla?

ampak ne ve pa, da to meni nič ne pomeni.. in da to ni omejevanje, ker bi sam delal drugače!

To ji povej in potem delaj drugače. Spremeni se v to, kar sam hočeš bit - in verjetno ji bo všeč. Redkokateri odnos se konča, ko partnerja nehata hodituser posted image . "ni več poti nazaj" je fraza, ki velja samo za res psiho variante. takele stvari se pa da porihtat. Rabi malo časa, da vidi, če ti to resno misliš, če se boš res spermenil, ker ne bi rada spustila blizu "starega Zahija", ampak sem pa prepričana, da bo dala priložnost novemu Zahiju, čim ga bo videla.

Če se trenutno ne pogovarjata, pa ji napiši pismo.

arwenko, čisto vsi pa neuser posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ...
7.9.2009 13:25:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Zahi, te razumem, sem bila v podobni situaciji kot si ti. Če je res tako kot pišeš pa ti lahko samo rečem, daj ji čas in verjami v vaju. Meni je bilo to ful težko, dat času čas, prav prepričevat sem se morala v to, ampak se je izkazalo za edino pravilno. 


sem ji rekel, da ji dam čas.. da jo čakam.. bi pa tudi rad, da ji lahko kaj pokažem.. dokažem.. pravi, da me pogreša.. in vem da me ima še rada..

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ...
7.9.2009 13:29:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

eh kaj pa vem, z mojim sva nonstop tiščala skupi, (želja obeh), zdej ko pa imava dva mulčka, pa vedno bolj ugotavljam, da morava kak dan preživet vsak zase. Ok, mogoče res ne 1x na teden, ampak vsaj 1x na mesec ali pa na 14 dni. Zdej gre večkrat h kolegu in mu nič ne rečem, če se pozno vrne, on pač rabi deca, da se predebatirata po moško. Jaz si pa tudi vzamem čas zase kadar si lahko.
Tako da ne čist odklopit svoje družbe, samo malce zreduciraj, ker enkrat se boš pa poglavi tolkel, kot sem se jaz, ko sem zaradi bivšiga deca vse prijateljice dala na čist levi tir in sem živela samo zanj. 


seveda nočem, da je tako.. sam vem, da je kak "dopust" več kot dobrodošel.. to sva tudi že počela v preteklosti.. si vzela kak dan zase.. ne govorim o tem.. ona noče da jaz prekinem stike.. in da tiščiva skoz skupaj.. ampak jo najbolj moti moj pogled do alkohola, ki se mi je zdel pač nedolžen.. zdaj vem,da je to bedarija.. in da teh zadev nebi več počel.. zaradi sebe.. in zaradi naju..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ...
7.9.2009 13:30:29   
mika
 Zahi, potem si ga pa moral fejst pobixat. Glede nato, kako odprta je tvoja žena, da ima vse razčiščeno, da te nikoli ni omejevala in kot pišeš, jo moti samo tvoje popivanje....ga nisi samo pobiksal, ampak konkretno zasral.
Pridobit si boš moral nazaj njeno zaupanje in to ne z jamranjem in smiljenjem samemu sebi, ampak sprejeti kar si naredil in od te točke it naprej. Ne pričakuj, da bo šlo čez noč...ne bo. Tudi ti si potreboval lep čas, da si ugotovil kaj pomeni tvoje popivanje, pusti ga tudi njej.

A veš, da bi te pošteno po bučiuser posted image . Malo pomisli kaj vse si želita in zakaj se vama še ni uresničilo? Očitno tvoja razvada ni sodila v takšno življenje in si s tem zabremzal uresničitev.
Kaj naj narediš, da  bo spet po starem, ti ne morem napisat. Glede nato, da si ji že vse obljubil, si jo moral resnično prizadeti, da je še vedno odtujena. Sam veš kaj je treba spremeniti in to spremeni.

Pa lepo jo pozdraviuser posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ...
7.9.2009 13:31:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

To ji povej in potem delaj drugače. Spremeni se v to, kar sam hočeš bit - in verjetno ji bo všeč. Redkokateri odnos se konča, ko partnerja nehata hodituser posted image . "ni več poti nazaj" je fraza, ki velja samo za res psiho variante. takele stvari se pa da porihtat. Rabi malo časa, da vidi, če ti to resno misliš, če se boš res spermenil, ker ne bi rada spustila blizu "starega Zahija", ampak sem pa prepričana, da bo dala priložnost novemu Zahiju, čim ga bo videla.

Če se trenutno ne pogovarjata, pa ji napiši pismo.

arwenko, čisto vsi pa neuser posted image



nisva se ravno razšla.. rekla je da rabi čas in je šla živet k staršem.. še vedno sva poročena.. ima obleke pri nama doma..

to ji govorim.. da bi delal drugače.. in da se hočem spremenit zaradi sebe.. nekako pa ne da prilike, da bi to probala.. da bi videla novega mene..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?