|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...spet SS....žalooost
29.7.2009 13:08:24   
Anonimen
Ma kaj mi je tega treba....po prvi nosečnosti ki je potekala bp....sem imela januarja SS v zelooo zgodnji nosečnosti....ma test je bil glih za glih pozitiven in čez tri dni sem dobil user posted image in to je blo to....evo me nazaj.... noseča 5 4/7, rahel rjavkast izcedek...danes na UZ, viden rumenjakov mehurček in zadebeljena sluznica....odvzem Bhcg 59.....sicer imam kontrola bhcg čez dva dni....ampak pri taki vrednosti.....že vem kaj to pomeni......sicer me zanima če je kakšna slučaj imela podobno nizek bhcg v 6 tednu in je blo ok...al pač je kar je.......

prou želodec me boli prou grozno mi je
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ...spet SS....žalooost
29.7.2009 13:16:51   
mika
To je pa slabost prevelike informiranosti...preveč vemo in velikokrat po nepotrebnem skrbimo. Pred svojo nosečnostjo praktično sploh nisem vedela, kaj vse se dogaja

Sicer sem že pisala o tem, pa bom še enkrat, da te potolažim....Ko je test pokazal +, sem imela tri dni rjavkast izcedek in sem mislila, da je to normalno, ker sem brala, da bi naj nekatere user posted image  imele M še nekaj mesecev. Naročila sem se pri G, da potrdi nosečnost, za izcedke pa pozabila povedat, ker so minili. Takrat sem bila tudi nekje toliko noseča kot ti. Videla se je samo gestacijska vrečka, pa G ni delala nobene panike. Je rekla, da se bo naslednjič več videlo in to je bilo to.

Danes imamo 4.5 letno navihankouser posted image .

Ti želim, da se pri tebi tudi tako konča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...spet SS....žalooost
29.7.2009 13:25:45   
Anonimen
ma sej prou globoko v sebi itak še gojim upanje.... sam kr vem kdaj semuser posted image ..vem tud približno kdaj bi morala user posted image ...in raven hormona je ful nizka....ma kaj pa vem verjetno se hočem privadit na to da ne bo ok, da mi bo mogoče lažje

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...spet SS....žalooost
30.7.2009 12:07:57   
divans1
Ja, sama sm bla tud letos tolk noseča kot ti brez krvavitev, beta hcg je bil 130, pa se ni izšlo.... Želim ti veliko sreče....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ...spet SS....žalooost
30.7.2009 21:27:50   
soncica01
tudi sama sem imela ss. Vrednost beta hcg je upadala, utripa srca ni bilo, zato so me poslali na čiščenje. Psihično sem težko to prebolela, no, nisem pa obupala. V drugem poizkusu je ratalo in danes imamo doma 6 mesecev staro punčko. Upanje umira zadnje!!Srečno!!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ...spet SS....žalooost
31.7.2009 10:24:17   
ZoyaEva
Mislim, da ni pomembna tolk velik velikost HCG, temveč, da se v 2-3 dneh podvoji in da pikica v maternici zraste

No , jaz sem imela ss, pa sem mela v 4-5 tednu hromon 270. Mi je pa prevč naraščal ( v roku 2-3 dni skoraj za 4 x) , pa pikica ni rastla.  Kot vidiš ni nekih pravil glede velikosti HCG. 

Vse opcije še imaš odprte.

Tudi, če boš delala črne scenarije ti potem ne bo prav nič lažje. Boljše je imeti upanje in pozitivno gledati na stvar.



< Sporočilo je popravil ZoyaEva -- 31.7.2009 10:26:18 >

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?