|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 16:05:46   
ajataja
Evo kuhinja v vikendu včeraj postavljena ,manjka nam še pipa user posted image ,ker sva malo gledala okrog cene se nama zdijo kar malo preveč drage,pa sva rekla da se bova vsedla v avto in šla mal v Obi ali pa Bauhaus,pa me zanima če je katera že kupila tam kuhinjsko pipo oziroma če veste kake so kaj tam cene.Ker nobene te trgovine nimava v bližini se ne bi rada za brezveze vozila tako daleč.Naj pa povem da ne iščema neke grozne kvalitete,ker se sploh malo uporablja voda noter,ker imamo zunaj vodo in večinoma zunanjo pipo uporabljamo,peremo posodo in to,pač mora bit pa tudi v kuhinji ,ker pač voda noter je.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 16:09:26   
Kerensa*
Za kuhinjske pipe sicer ne vem, ampak če so cene vsaj približno primerljive s kopalniškimi... najcenejša kopalniška je cca. 15€.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 16:34:03   
muco
15 eur user posted image ... za ta denar ne bo pipe, no morda kakšna plastična .
Če hočeš kolkrtolk pipo morš dat vsaj 100 eur , lahko daš pa tud jurja user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 16:44:48   
Kerensa*
Za 15€ sem jaz kupila kovinsko (ne pa plastično) kopalniško pipo... in ji čisto nič ne manjka (ne po videzu, ne po funkcionalnosti).

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 16:46:56   
Matkurja
IZVIRNO SPOROČILO: muco

15 eur user posted image ... za ta denar ne bo pipe, no morda kakšna plastična .
Če hočeš kolkrtolk pipo morš dat vsaj 100 eur , lahko daš pa tud jurja user posted image .

Verjetno nisi prebral, da nuca pipo bolj kot ne samo za "okras".

< Sporočilo je popravil Matkurja -- 13.11.2011 16:47:25 >

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 16:47:40   
muco
user posted image , prvi teden ji morda res še nič ne manjka .....user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 16:48:24   
Kerensa*
Pa tudi celo naslednje leto ji ni. user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 16:52:15   
muco
Kerensa, mislim da si ti kupila kotni ventil ...ta pa je res okrog 15 eur ... to je "pipa"ki se uporablja npr. za kotliček ali pralni stroj... Kuhinjska pipa pa je tista za 100 eur ...bol taslaba .user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 16:53:20   
Kerensa*
O, mater, no, Muco!... kljub samo OŠ izobrazbi pa menda ja ločim med ventilom in pipo, ki smo jo namontirali na umivalnik! user posted image user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 16:54:55   
muco
na umivalnik se lahko namontira svašta !!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 16:59:24   
Kerensa*
Potem pa to povej še prodajalcu v Bauhausu v LJ, ki mi je ta (po tvojem) ventil prodal kot pipo. Pa še proizvajalcu, ki je na embalažo napisal PIPA. user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 16:59:26   
Ribica **
A dej muco, ne bit prevec pameten, midva sva dala 95€ za Hansgrohe pipo za v kuhinjo, pa ni lih najbolj navadna in ni to neka žnj firma. user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 17:16:25   
minca_n
Tudi jaz sem kupila pipo za kuhinjo in tuš kabinov bauhausu, vsaka je bila manj kot 20 €, super delata že dve leti... 

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 17:50:26   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: minca_n

Tudi jaz sem kupila pipo za kuhinjo in tuš kabinov bauhausu, vsaka je bila manj kot 20 €, super delata že dve leti... 
  

zelo enako. sicer ne za vkuhinjo, ampak imamo v kopalnici 3 pipe. (kad, umivalnik, bide) vsaka po 15-25 €...
nič jim ne manjka.



PIPO, muco, PIPO....ne VENTIL!


alla :



user posted image



oz. : MEŠALNA BATERIJA user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 13.11.2011 17:53:35 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
13.11.2011 18:02:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muco)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 18:12:03   
Ploha
midva sva kupla pipo v merkator tehniki, tista izvlečna, okol 50 €...

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 18:53:09   
aknela123
user posted image hm, predelali smo pipe... gremo zdaj na... hmmm... obešalnike za brisače. mi smo ga včeraj kupli.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 18:56:39   
*miska.mcc*
jz bi eno o stojalih za susenje perila. moj je čist bogi. v zadnjih vzdihljajih. samo še moja čustvena navezanost mu ne pusti oditi. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 19:43:45   
betty.ford
miska, kupi tisto stojalo od vilede, katerega reklamirajo nonstop.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 19:48:37   
ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: muco

15 eur user posted image ... za ta denar ne bo pipe, no morda kakšna plastična .
Če hočeš kolkrtolk pipo morš dat vsaj 100 eur , lahko daš pa tud jurja user posted image .



olala to pa tudi ne bo držalo,ker sva pred pol leta midva za doma kupila v Merkurju armalovo pipo in dala za njo 70e pa ima 10 let garancije.Za na vikend nama je pa to preveč ker bo res bolj kot ne za okras in sva res imela neki v mislih za nekje 30 do maksimalno 40e in vidim da bova kar šla kukat v te trgovine če pravite da se jo da dobit za 20euser posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 20:59:38   
lilip
Sem šla gledat na račun: Pipa za v kuhinjo 28€, pipša za v kopalnico za umivalnik 25€, pipa za v bano 35€. Kupljene marca 2007, še vedno brezhibno delajo. Aja, kupljene so bile v Baumaxu.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 21:23:43   
sončnica24
Seveda se da v Baumaxu al pa Obiju dobot poceni pipe in jim preverjeno čisto nič ne manjka in če dela 2 al pa 3 leta do tiste za 1000€, še dolgo ne bota prišla tud če jo vsaki dve leti menjata, bo verjetno tista že tudi zanič. Tako da če se ne rabi dosti kar idita se vama splača.

Pa še če že debatirate o drugih stvareh, kolko stane to Viledino stojalo?

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
13.11.2011 21:42:20   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Seveda se da v Baumaxu al pa Obiju dobot poceni pipe in jim preverjeno čisto nič ne manjka in če dela 2 al pa 3 leta do tiste za 1000€, še dolgo ne bota prišla tud če jo vsaki dve leti menjata, bo verjetno tista že tudi zanič. Tako da če se ne rabi dosti kar idita se vama splača.

Pa še če že debatirate o drugih stvareh, kolko stane to Viledino stojalo?



glede na to, kok so že ''ne-znamkasta'' stojala draga, bi rekla de je tm okrog 60€...
sam tbh meni se zdi tole viledino stojalo ful bolj nepraktično kot ''običajna'' stoječa stojala; pri viledinem maš polico ali pa je nimaš (in če sušiš zadeve na obešalnikih je to... precej neuporabno?), medtem ko pri običajnem daš lahko polico (po potrebi) tut na pol - in npr pol stojala maš za zadeve na obešalnikih, na pol pa še vedno običajno sušiš (uf sem zakompicirala... upam da me zastopi kdo user posted image )
pod ''običajno'' stoječe stojalo pa mislm tole:

user posted image

no, še uganla sem: http://trgovina.mercator.si/webapp/wcs/stores/servlet/tehnika/dom-in-ambient/shranjevanje--sortiranje--ciscenje/shranjevanje--sortiranje--ciscenje-10325--1/susilo-za-perilo-848559


< Sporočilo je popravil Felicita -- 13.11.2011 21:43:44 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
14.11.2011 7:42:43   
Leela
jaz sem v obiju kupila poceni pipo za kuhinjo in kopalnico, ker mi je denarja zmanjkalo. In sem rekla, da ko bo denar jih bom zamenjala ampak so po 8 letih še čist perfektne in ne bodo menjane.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
14.11.2011 8:36:02   
ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

jaz sem v obiju kupila poceni pipo za kuhinjo in kopalnico, ker mi je denarja zmanjkalo. In sem rekla, da ko bo denar jih bom zamenjala ampak so po 8 letih še čist perfektne in ne bodo menjane.



user posted image to sem hotela slišat user posted image greva danes v nabavo in če tebe držijo pipe že 8 let pol bodo nas sigurno 16 let kolkr jih bomo uporabljali user posted image več kot dovolj.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?