|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 11:55:38   
Anonimen
...ja res je težko dočakan. Kajti, 6 mesecev je bila zelo dolga doba, včasih tudi predolga, brez njega....bilo je preveč osamljenih noči, težkih dni in kriznih trenutkov. Vmes je sicer prišel enkrat domov, a samo za kratek čas in je spet šel. Takat sm ga lahko samo za trenutek ukradla, ker ni bilo enga dne samo za naju...tko, da tokrat bo drugače.
Moram priznati, da je bilo tole vse skupaj ena velika preizkušnja za naju in sva jo z veliko potrpljenja in nekaj krize vmes kr uspešno prebrodila...odločitev je pa ta, da na misijo ne gre več!
Tko, da dragi moji....od danes naprej žažula ne bo več osamljena, pohotna nuna, ki je čepela ob večerih na RR in delala razvrat na Spolnosti user posted image  user posted image user posted image ..no ne sam na Spolnosti..vsepovsod me je blo dost..tut pr naših puncah sm non stop pisala takšne in drugačne zgodbice in bedarije user posted image user posted image user posted image ....joj kaj bi jaz teh 6 mesecev brez RR...še dobr, da sm imela vas, ki ste me včas tok nasmejali, da je tut moj monitor bil popluvan zarad tega user posted image ...eni ste mi tko ratal všeč, da bi vas kr pojedla spet drugi ste pa smotani user posted image user posted image ...ampak vseeno..je blo kr luštno in bo kr težko sedaj nemislit na RR user posted image ....poleg prihoda mojga najdražjega, se bližajo tudi obveznosti tko, da časa za RR bo veelikoo manj.
 
....ampak...za tiste, ki vas to zanima....jaz še pridem...ne bom kr šla...tu in tam bom še napisala kakšno kosmato...sploh na Spolnosti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
No pa sm mal izlila svoje misli, ki me celo dopoldan tako žulijo, da je joj. Čist sm zmedena in celo prebavne motnje imam, zarad treme user posted image user posted image . Si lahko mislite kako to izgleda....počutm se kot bi me čakal moj 1. zmenek, občutek je neverjeten, čaka me definitivno nora noč in doživet dolgo pričakovan..........................................kaj drugega kot spanec v dvoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Zdej pa grem..še nekaj postorit, popoldan pa na letališče  papaa
 
 
 
.....sm mogla še tukaj mal zatežit, ker sem celo jutro kot natempirana bomba
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 12:08:48   
Anonimen
Žaži, ampak jaz še zdaj ne vem, kako je bilo s tistimi slikami, ki smo jih tako hvalile, ker so res krasne, prav take esteske, umetniške? Nisem več spremljala tiste teme potem prav dolgo, ampak dokler sem jo, se nisi nič več oglasila, samo album si zaklenila. Ali si kaj zamerila ali kaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 12:13:26   
Erdbeere
žaži user posted image user posted image user posted image user posted image zdej pa uživajta, kolikor bosta lahko, pa glej da vse nadoknadita...pa naj bo še kakšen rezultat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 12:33:18   
Anonimen
žaži, da ne bo tvoj preveč vesel, da ne bo takoj dol padlouser posted image

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 12:39:13   
nejcko
Ej, punca, vsaka ti čast, meni be se scufalo 6 mesecv brez deca, čeprav bi ga včasih prav rada kam poslala za nedoločen časuser posted image .

Uživajta 100 na uro, pa ne pozabi čisto na nas. Lepo se imejtauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 12:41:19   
sky
Juuuppppiii!! Zdaj pa uživancijauser posted image user posted image user posted image user posted image !!!

_____________________________

BK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 13:10:29   
hrabra miška
user posted image Sem vesela zate. Sedaj pa uživajta.user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 14:19:50   
Colt
Žažika, iz vsega srca ti, vama, vam privoščim tele srečne trenutke ki naj traaaaaajajo in traaaaaajajo user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 14:23:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Žaži, ampak jaz še zdaj ne vem, kako je bilo s tistimi slikami, ki smo jih tako hvalile, ker so res krasne, prav take esteske, umetniške? Nisem več spremljala tiste teme potem prav dolgo, ampak dokler sem jo, se nisi nič več oglasila, samo album si zaklenila. Ali si kaj zamerila ali kaj?


Ma neee user posted image ..nism jezna pa tudi zamerila nč..zakaj le...sam nism hotla, da debata poteka potem še ne vem kako dolgo na temo o mojih fotkah. In sm jih raje zaklenila. Sej razumeš ne?
 
 
...drugač pa...ja zdej se počas uredim, jem in pokam prot Lj. Sicer sm zelo nervozna in raztrešena, ampak bo. Drgač pa ga bom presenetla z eno hot kiklco, ki se konča tik nad koleni. Kdor me pozna ve, da sm rada malo nagajiva user posted image user posted image user posted image
 
grem...mogoče se kmalu oglasim in še kaj zanimivega napišem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 17:15:45   
Naja30
Nič ne piši več danes... samo lepo se imej!

Men bi se scefral 6m bit brez njega! Svaka ti čast, ženska!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 17:38:24   
srki
Oh, žaži, končno.

In vem, kako ti je bilo in kako ti je zdaj.

Res sem vesela zate. Ne vem zakaj, saj te sploh ne poznam, mogoče zato, ker vem, kaj si doživljala in preživljala in kaj boš sedaj preživljala, ko bo doma, sploh danesuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Me je pa kurja polt oblila, ko sem brala ta post.

Glede zvijanja in črvičenja-pri meni je bilo to za vsak dopust, ko je prišel. Kot prvi zmenek, vsa sem bila gumasta, sramežljiva, raztrešena.

Punca, uživajta na polno oz. uživajte, saj verjetno tudi Aljažek komaj čaka, da ponovno vidi očija.

user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 17:42:31   
cmokec
Superca. user posted image Polno užitkov v dvoje, danes, za vedno.user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 22:33:32   
katjandraž
Evo, žaži, še tukaj: UŽIVAJTE!!!user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 23:36:23   
Sandrin
vesela sem za vaju...naj bo ta noč plodnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
1.9.2007 23:51:22   
Anonimen
Žažiiiii, ni te na fotkah user posted image  

Grem gledat filmček user posted image  

Vojaki

(odgovor članu Sandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
2.9.2007 13:10:13   
srki
Žaži, si prišla k sebiuser posted image ?

Ah, jaz vedno dobim skomine in kurjo polt, ko to gledam (ko se vračajo domov).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
3.9.2007 7:58:42   
Anonimen
Ah punce.......user posted image user posted image   norooo za pop...user posted image   Sm čist v ekstazi user posted image
 
Srki..ne nism pršla k seb...bo trajalo par dni.
Zdej ga mam v službi in komaj čakam, da pride domov...njamiiii user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
3.9.2007 10:31:12   
srki
Ma daj, to pa tud ni fer, komaj domov pride, že gre. Mmmmm, ekstaza, pričakovanje.

Verjetno ne bo cel dan v službi zdržal, bo moral verjetno kar prej domovuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
3.9.2007 10:41:04   
mojamura
ej...sicer sem res komaj danes prišla čekirat na RR....ampak svaka ti čast pol leta brez user posted image . Zdaj pa res vse nadoknadita, pa tak kot je že ena rekla, naj bo kakšen rezultat tudi user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
3.9.2007 13:05:41   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

leta brez user posted image .



Ljudje smo prilagodljiva bitjauser posted image  in vse se da, če se hoče.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ..in končno težko dočakan najin dan
3.9.2007 13:24:41   
LuNa73
žaži, so šli kr mravljinci skozi mene, ko sem prebrala ta post. Partnerstvo je itak vedno na preizkušnji in vesela sem, da sta znala, kljub razdalji, uspešno rešiti krize in krizice. Moje mnenje je, da takšne življenjske preizkušnje, še samo pojačajo vezi med dvema (seveda če znata in sta pripravljena premagovati ovire). user posted image

Nč, mejte se lepooooooo lepooooooo najlepše!

Pa le vzami si čas in še pokomentiraj kakšno temo, predvsem na spolnosti, ker sem se dostikrat zelo nasmejala tvojim "izjavam".user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?