|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naj storim
28.8.2007 20:31:55   
Anonimen
stara sem 20 let in imam leto in pol staro hči ki mi pomeni vse. v partnerja sem bila zaljubljena od 12 leta in ko sva končno pristala skupaj sem si najbolj želela otroka( bil je moj prvi, pred njim nisem spala z nikomer), ki sva ga tudi naredila. vse je vredu, le da njega velikokrat ni doma, saj dela, ko pa pride bi sexal , pogovarjat se mu ne da, tudi če se naslednji dan ne ve kaj sem mu govorila. sedaj pa sem se zaljubila v moškega, ki je od mene starejši 32 let. pogovarjava se, si izmenjujeva sporočila, toda to je vse, san nočem več oziroma ne vem kaj hočem. bojim se kaj bi zgubila, če bi partrer zvedel... počutim se grozno, saj non stop mislim na drugega, poleg tega pa se moram doma pretarjati da je vse vredu. pomagajte  user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 20:34:17   
Anonimen
pomagajte  user posted image


Kakšno pomoč pa pričakuješ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 20:34:51   
Taula
Odloči se kaj želiš. Jasno je da na novem iščeš pozornost, ki ti jo sedanji ne da.

Na dveh stolih ne moreš sedeti.Če želiš rešiti zvezo se pogovori z sedanjim...da si mu ša samo za seks dobra....hm...tvoj life je pač.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 20:38:17   
Anonimen
hm....pa si ti sploh se že srečala z tem "gospodom"?
Ok, ti godi pozornost in vse, ampak ali misliš da bi ti bil privlačenuser posted image
Ne vem no....si glih ne predstavljam.
Majčkn si še mlada, pa se še mal iščeš verjetno. Samo moje mišljenje.
Poskusi se pogovorit z sedanjim, če želiš rešiti vezo. Če želiš it stran pa pojdi stran. Samo ne zaradi "gospoda", stran pojdi zaradi sebe, če ne vidiš prihodnosti v tej vezi.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 20:41:52   
Anonimen
no pomoje  je tako:
tale drugi te privlači zelo,ker je pač nekaj drugačnega ne vem se dobro izrazit,je nekaj novega,nedoživetega a ne.Pri partneru pa ni tako,se že dobro poznata,hočeš pač nekaj več,a on ti pač tega kar potrebuješ ne da. si pa misliš da bo ti to dal tale drugi,hmm draga moja ni mus,lahko da bo isto ane.S sedanjim se pogovori,brez pogovora ni nič a ne

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 20:46:08   
Anonimen
vem da bi se morala  z partnerjem pogovorit ampak se ne upam. ta gospod pa sanja o nama, kako bo kupil stanovanje... na koncu pa se pošali da bom po njem dobivala pokojnino, kar pa men ni smešno, sej vem da ne razumete, mene je težko razumet še sama se ne ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 20:53:21   
Anonimen
Pa te ta dotični gospod sploh privlači? Mislim, a kej čutiš do njega? Al sam misliš da bi vama z otrokom bilo tam lepše?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 20:56:44   
Rožica I
Lahko pa se zgodi, da se boš potem z gospodom nonstop le pogovarjala (do tega pa pride prej ko slej pri njegovem EMŠU).. In potem se boš spomnila na svojega molčečneža user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 20:59:43   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

stara sem 20 let....  sedaj pa sem se zaljubila v moškega, ki je od mene starejši 32 let. .... pomagajte  user posted image


Ne vem no...torej je gospod star 52 let, če prav razumem. Gladko bi ti bil lahko fotr, to se itak zavedaš. Ne vem no...premisli in pretehtaj vse skupaj, pomagala pa ti bo samo hladna glava in modro razmišljanje.

Zasrala pa si oz sta z očetom tvojega otroka..isti moment ko sta se nehala pogovarjat.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 22:02:22   
Anonimen
No ja ti se ga le drži kot pijan plota.Čez nekaj let bo itak potem vse tvoje prestara neboš....saj veš kaj mislim.

A nimaš ateka doma?
Ok kakšnih 20 let še razumem ampak 32???

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 22:06:42   
Anonimen
Saj oba skupaj sta pa v bistvu en idealen moški. Pa ti imaš to, kar skoraj nihče nima.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 22:07:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
vem da bi se morala  z partnerjem pogovorit ampak se ne upam. ta gospod pa sanja o nama, kako bo kupil stanovanje... na koncu pa se pošali da bom po njem dobivala pokojnino, kar pa men ni smešno, sej vem da ne razumete, mene je težko razumet še sama se ne ...


Zakaj imam občutek, da je tale "gospod" malo pedofilauser posted image user posted image . K sebi bi vzel "otroka" in otrokauser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 22:12:35   
Anonimen
Zakaj imam občutek, da je tale "gospod" malo pedofila . K sebi bi vzel "otroka" in otroka .


Nevem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 22:34:26   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Gladko bi ti bil lahko fotr, to se itak zavedaš.


Biološko gledano bi ji lahko bil celo dedek  user posted image Anonimna, pomojem gre pri tebi samo za iskanje nekih utopičnih želja za katere misliš, da ti jih lahko ta "gospod" izpolni, tvoj sedanji pa ne. Občutek imam, da je v igri tudi denar, ki ga "ta stari gospod" ima, "ta mladi" pa ne. Odločiti se boš morala pa sama s katerim boš bolj srečna.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 22:38:02   
Anonimen
s katerim boš bolj srečna.


Mogoče bo srečna s ta starim od začetka ja,ko pa bo imela vse kar nima zudaj pa več nebo.Bo pa za **** iskala drugega.Saj ne rečem,da ta ne more več ampak sigurno ne tko kot mlajši.Ona pa je še zelo mlada,da bi se odrekla sexu zaradi materialnih stvari.ALI pa bo z tem živela,ker ji bo nudil vse ostalo pa varnost in ga varala z drugim.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 22:49:27   
Anonimen
Kaj naj storiš? Čim več dnara vun potegni ha ha ha pa v šoping. Če pa te bo dobro poseksal pa tolko boljše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 22:55:32   
Anonimen
Kaj naj storiš? Čim več dnara vun potegni ha ha ha pa v šoping. Če pa te bo dobro poseksal pa tolko boljše.


To pa samo nivess lahko ustreli.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj naj storim
28.8.2007 23:13:35   
karmy
če ti privlači toliko starejši moški, potem kar v to, vendar si kdaj pomislila kaj pomeni za tako starega moškega da dobi tako mlado žensko? A si prepričana da nisi za njega trofeja in da se hvali pred drugimi da mu je uspelo 20 letnico spravt med rjuhe?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj naj storim
29.8.2007 7:50:20   
Shuka
JA starejši vedo kako je treba z deklcami ali ženskami ampak ti si našla v drugi osebi tisto kar pogrešaš pri svojemu partnerju zato te tudi toliko privlači.

Moj predlog je, da daš svojemu partnerju vedeti, da v vajini vezi nekaj ne štima, se potruditi da to uredita, čez čas boš pa že videla, če ni učinka, potem ga tudi nikoli ne bo s tem pa boš vsaj vedela kakšno vezo imaš. ČE v njej ne boš najdla zadovoljstva išči dalje.

NE varaj partnerja zaradi sladkih besed, ni vredno slabe vesti zaradi trenutka zadovoljstva.

Bolje prej razčistiti in mirno živeti.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj naj storim
29.8.2007 8:00:54   
Anonimen
Ja res je med vama razlika kar velika. Ampak če pomislimo na Melanijo Knavs, ki je pa res vzela dedka ne očeta, potem pa res ne vem. Je po mojem videla samo materialne dobrine. Ti pa po mojem tudi vidiš samo zavetje in nič drugega.user posted image user posted image user posted image
Nisem opazila, da bi govorila o kakšni privlačnosti. Po mojem v tem odnosu ni nič prav lepega. Za pogovor si pa tudi lahko najdeš kakšno prijateljico. S svojim pa se pogovori. Upam, da ne narediš napake samo jaz bi ti svetovala, da pusti tega gospoda.
Sem mi vse tole zdi mal čudno. user posted image user posted image user posted image Ali si pa ti čudna?????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj naj storim
29.8.2007 8:26:53   
mojamura
že marsikatera ti je napisala, da si premlada (ne vzeti to za slabo, skozi to smo itaq vsi šli), da bi mogoče točno vedela kaj sama hočeš. Predlagam, da razčistiš v svoji glavi najprej.

potem pa vzemi 2 lista papirja, na enega napiši ime tvojega partnerja, vse njegove dobre in slabe lastnosti, zakaj si se zaljubila vanj, zakaj sta se odločila za otroka, zapiši vse lepe trenutke, ki sta jih doživela, kako si predstavljaš življenje z njim zdaj in čez recimo 15 let.

na drugi list napiši ime 'gospoda', vse njegove dobre in slabe lastnosti (ki jih verjetno še nissi opazila, ker ne živita skupaj), zakaj te privlači oz. kaj na njem te privlači(ali kot osebnost ali pa dejstvo da vama je pripravljen kupiti stanovanje in ker se tako rad pogovarja), kako si predstavljaš življenje z njim zdaj in čez recimo 15 let.

Nato primerjaj oba lista in odgovor ti bo morda malo bolj jasen.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj naj storim
29.8.2007 9:57:06   
reckova
Draga Anonimna!Ko sem prebrala tvojo zgodbo sem se v delu le te tudi sama našla. Pred 3 leti sem imela podobno situacijo, vendar sem bila samska in brez otrok...noro sem se zatrapala v 20 let starejšega in za povrh še vezanega moškega. Ta dotični "gospod" mi je lepo prikril da ima partnerko, z menoj pa načrtoval družino in ne vem kaj vse. Potem ko sem izvedela da je vezan, vendar z to "prijateljico" ne živi skupaj sem popenila. Mislila sem da se bom lahko sprijaznila s tem da sem druga....verjemi mi ni šlo. Seveda mi je on sadil rožice in mi govoril kako me ima rad,  da sem mu vse in bla bla bla. Ampak mi je (hvala bogu) padel cigl na glavo in sem se odločila drugače. Zapustila sem ga in on je bil še  šokiran ko sem mu to povedala. Seveda njegova "priajteljica " o tem nič ne ve še danes in še danes sta "skupaj". On pa si je verjetno že našel novo žrtev.
Tako da anonimna...vem da ni bilo isto...ampak ti si stara 20, on pa je ....in ti res vidiš prihodnost v tem...pa otroka imaš....pomisli malo...tudi ti se moraš boriti za zvezo s tvojim partnerjem. Usedi se z njim in se pogovorita. Povej mu kaj te muči. Ne naredi pa usodne napake in ne zapusti svojega partnerja samo zato, ker se en pač pogovarja s tabo...moški dobo vedo kako je treba zaigrati na strune.
Pomisli nase in predvsem na svojega otroka. Dobro premisli....
p.s. pa da ne mislite da sem kaka feministka...imam partnerja pri katerem sem na prvem mestu že2,5 leti. 

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj naj storim
30.8.2007 0:22:40   
Taja339
sedaj pa sem se zaljubila v moškega, ki je od mene starejši 32 let.


punca poslušaj,

če si ti stara 20 let, mislim oz. predvidevam, da je tvoj fant tudi nekaj takega. kaj si pričakovala, da bo en 20-letnik želel pogovor???'  user posted image  haloooooooooooo, takšnim ja tečejo hormoni po žilah kot vino in valda je seks vse kar vidijo.
to je eno.

drugo pa ... ta tvoj "gospod" je 32 let starejši od tebe - ja lubi bog, saj ne smeš nič druga počet z njim kot se samo pogovarjat!
Si predstavljaš, da ga na tebi kap?????? user posted image user posted image user posted image
hecam se ... daj punca zresni se, spravi se k sebi in ne razmišljaj o "dediju" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj naj storim
30.8.2007 15:05:12   
Anonimen
no tko je, ta gospod je ločen, ima dva otroka ki sta starejša od mene, in vem da bi bil lahko moj dedek. nima bajnega denarja kot nekateri tu mislite ampak mesečno plačo, ki ne presega 400 eurov. je pa zelo vitalen in mu ni videti let. moj partner je star 27 let. vem da bo gospod čez 15 let star in za v grob, tega se zavedam, zato tudi nočem nič več kot pogovor. nisem naivna in neumna da bom zaradi tega pustila hči, ki mi pomeni vse, saj sem prepričana, da bi mi jo partner vzel. poleg tega pa bi me partner ubil če bi ga varala. zaljubljena pa sem in si ne morem pomagat. srcu ne morem narekovat, hvala bogu pa lahko upoštevam pamet in ne samo srce.

(odgovor članu Taja339)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj naj storim
30.8.2007 15:09:30   
karmy
torej je tvoj prijatu? user posted image  A nisi ravno ti rekla da:

"pa sem se zaljubila v moškega,"


torej samo pogovor? daj daj ne prodajaj bučkeuser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kako ste rodile?
endrina



po naravni poti, brez šivov (32%)

po naravni poti, s šivi (49%)

s carskim rezom (15%)

po naravni poti,vakumsko (5%)


Število vseh glasov: 462

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!