|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (pre)gladki podplati
10.2.2009 12:50:10   
Felicita
kupla sem si krasne čevlje... tipično po babje, lepo grejo na nogo, znižani za pol... ko sm jih prnesla domov in prvič obula za ven... sem ugotovila da so podplati iz čiste trde plastike brez kakršnegakoli profila user posted image po čemerkoli hodim drsijo tok, da morm skoz lovit ravnotežje. jest bi zdej rada kak 'damage control'... vem da se je včasih dobil take gumijaste nastavke, ki so se prilepil na podplate (oz. je to naredu čevljar), pa ne vem če to sploh še delajo pri čevljarjih? Pa če je potem čevelj sploh stabilen, glede na to da ima peto in to... aja in če še delajo kok stane to približno?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (pre)gladki podplati
10.2.2009 12:59:32   
lelaval
Pojdi s čevlji k čevljarju in ga vprašaj, če ti nalepi kak gumijast podplat (mislim, da to naredijo). Cene pa ne bi vedla - grem jutri po škornje ( mi je moral menjat gumico na podplatu na petkah), pa ti edino to ceno povem.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (pre)gladki podplati
10.2.2009 13:07:49   
Mišni
Jaz se spomnim, da je moji sošolski enkrat čevljare ali kar oče, se ne spomnim, take drseče usnejne podplate s firnežem premazal. Ne vprašaj me, kaj je to firnerž, ker nimam pojma, spomnim se pa točno te besede, čeprav je bilo to pred ...30 leti.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (pre)gladki podplati
10.2.2009 13:12:03   
Felicita
firnež je reč k se jo nanese na les da ga voda ne uniči... vsaj pr ns se temu firnež reče user posted image pa ne bi jest to na plastiki sprobavala user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: (pre)gladki podplati
10.2.2009 18:05:27   
lotoska
Firnež je laneno olje. Drugače mi je  pa čevljar že rešil čevlje tako, da je gor nalepil gumijast podplat in peto.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: (pre)gladki podplati
10.2.2009 18:06:39   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

firnež je reč k se jo nanese na les da ga voda ne uniči... vsaj pr ns se temu firnež reče user posted image pa ne bi jest to na plastiki sprobavala user posted image


Aja, ja, tisto je bilo usnje. Potem je pa očitno zato premazal, da se usnje ne bi uničilo. Ja potem pa samo še tanka guma ostane.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?