|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fen in likalnik za lase
16.1.2009 23:11:15   
metkica1
Jutri imam namen kupit fen in likalnik za lase, ker sem se odločila, da se bom malo potrudila in si začela sama prati glavo, doma, ker mi frizer časovno ne gre in pa tudi kar nekaj € na mesec me stane tole.
Torej kakšen fen izbrati na kaj moram biti pozorna in koliko € naj odštejem zanj, da bo v redu, prav tako likalnik.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fen in likalnik za lase
16.1.2009 23:13:59   
Barbara111
jaz sem si najprej kupila likanik remington pol pa še mi je mož kupil fen remington z vsemi dodatki cena okoli 45e za fen.Likalnik pa imajo večkrat v akciji med 25 pa do 30e v big bangu.Lp.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fen in likalnik za lase
16.1.2009 23:40:25   
ZvezdicaZaspanka
Likalnik remington, fen pa philipskov profesional z ioni (malo močnejši, ker imam zelo goste lase). Jaz sem super zadovoljna.

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fen in likalnik za lase
17.1.2009 0:29:46   
hrabra miška
Moj tretji likalnik za lase je remingtonov, in četrti bo,ko bo ta neuporaben. Prva dva sta neke žnj firme in za en drek(še delujoča), tako da naj ti ne bo žal dat par evrov več, boš vidla da boš zadovoljna.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fen in likalnik za lase
17.1.2009 8:30:45   
BLAŽIKA
Moj tretji likalnik za lase je remingtonov, in četrti bo,ko bo ta neuporaben. Prva dva sta neke žnj firme in za en drek(še delujoča), tako da naj ti ne bo žal dat par evrov več, boš vidla da boš zadovoljna.



Prav tako je bilo pri meni, z razliko da je to 4 likalnik, ki pa je res user posted image user posted image .
Za fen pa mi je vseeno, le dovolj močan mora biti pa malo večji, da si lahko posušim moje dolge lase.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fen in likalnik za lase
17.1.2009 9:05:36   
2 Sraki
Imam kar nekaj skodrane lase in si popolnoma zravnam lase z fenom, ki sem ga kupila v tisti speicalizirani frizerski trgovini v btc-ju nasproti pošte. Moser Type H11 1700-2100W, ima poseben patentiran nastavek za ravnanje las in skupaj z "lopato" (tista zelo široka krtača za razčesavanje) delata čudeže. Je pa res da je to izvedljivo, če si delaš sam, samo pri daljših lasjeh (torej čez ramena).

Lase imam sama do sredine hrbta (morda še malce dlje) in imam popolnoma ravne lase v cca 30.minutah (iz mokrih seveda).

Če pa si ravnaš z ravnalcem las, pa moraš imeti lase popolnoma suhe, da jih ne poškoduješ preveč in šele nato ravnaš z njimi.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fen in likalnik za lase
17.1.2009 16:10:02   
jar
najlažje gre s takim fenom: http://www.mimovrste.com/artikel/3470018932/krtaca-na-vroc-zrak-rowenta-z-dodatki-cf-8022#pictures

mora imeti najmaj 1000W, dve hitrosti in fajn, če je tudi mrzel zrak. odvisono od vrste las, jaz imam bolj grobe in zato mi ustreza krtača z bunkucami. če imaš bolj redke ali nežne vzemi s krtačo  brez teh bunkic.

lase si spneš v 3 stopnje in najprej fenaš spodnjo - na vse smer, torej ven in not na koncu utrdiš z mrzlim zrakom.

tudi jaz za fenjanje porabim pol ure, likalnika pa ne uporabljam, mi tak fen čisto zgladi lase.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fen in likalnik za lase
17.1.2009 18:19:12   
piule
kupi gama v frizerskem salonu in kupi obvezno še kako zaščito za dat na lase pred likanjem,da ti las zaščiti,čene ti jih bo izsušilo in boš imela vse scukane...

gama je vrhunska kvalitetna znamka in ne kupuj remingtona in ostalih oslari ker tisto ni nič vredno pa še škodlivo za las.kupi keramični....

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fen in likalnik za lase
22.1.2009 14:29:29   
Taula
Jaz imam GAMO likalnik, že tri leta in je super.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fen in likalnik za lase
22.1.2009 15:11:32   
pety78
kupi gama v frizerskem salonu


Jaz imam tudi tega. Odličen je. Čeprav sem sedaj bolj kratkolasa, pa se že nekaj časa nisem likala. Ampak bo počakal. user posted image

Imam neki bolj poceni fen, kupila sem si pa vrtljivo krtačo.

_____________________________



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fen in likalnik za lase
23.1.2009 11:23:18   
ella2006
men je tudi Gama super

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: fen in likalnik za lase
26.1.2009 20:44:43   
saraja
IZVIRNO SPOROČILO: piule

kupi gama v frizerskem salonu in kupi obvezno še kako zaščito za dat na lase pred likanjem,da ti las zaščiti,čene ti jih bo izsušilo in boš imela vse scukane...

gama je vrhunska kvalitetna znamka in ne kupuj remingtona in ostalih oslari ker tisto ni nič vredno pa še škodlivo za las.kupi keramični....



Se podpišem!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: fen in likalnik za lase
11.2.2009 23:09:31   
jozekuch
zakaj je gama boljši kot remington.

Katere lastnosti ima gama, ki jih remington nima.
Katere lastnosti ima gama boljše kot remington

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?