|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   :)))
7.8.2008 15:39:46   
Anonimen
To ne morš verjet....user posted image user posted image user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_3030608/mpage_2/key_/tm.htm



Joj, punce, tut jz sem vas pogrešala user posted image user posted image user posted image


Isuse..user posted image user posted image user posted image

kar solze mi špricajo od smeha.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: :)))
7.8.2008 15:44:29   
alička
Kofetka, ampak avatarček, si imela pa prej boljši. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: :)))
7.8.2008 15:56:56   
Anonimen
boljši že, boljši...ampak ta je primernejši user posted image

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: :)))
7.8.2008 16:24:11   
muki1
A na ZS ti pa nobena ni pisala? Mislim, lahko bi objavila............

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: :)))
7.8.2008 16:44:44   
ElaM
Kafetka, a je Matilda tvoj alterego, a si ti njen?user posted image  To je zdaj vprašanje.

Never ending story,....user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: :)))
7.8.2008 16:49:21   
Freycha
sam neki me pa vseeno daje. Ok, caffe se je tudi v mojih očeh zasrala in mi tudi pod razno ni naredila prav, kar je. Čeprav roko na srce, čistih rok tudi Volga ni imela. Ampak ok, človek se navadno postavi na eno stran. Ni mi pa jasno, pa se mi tudi ne zdi fer, da se pa še sedaj na tak način spravljate na Caffe, pa tudi prdniti ne more, da ne bi naredile cel vik in krik in metale zadeve iz preteklosti na plan.

Kakor vem, se je Caffe opravičila, ve, da je s tem izgubila ugled v kar nekaj očeh in tudi verjetno ve, da z nekaterimi zagotovo ne more imeti več takih kontaktov, kot jih je imela. Ampak kaj res ne morete mimo tega, da jo vsakič sproti zbadate?

Saj lahko enostavno spregledate njene poste, ali pa jo probate jemati kot eno, na katero mnenje pač nič ne date, pa greste naprej.....

dajte se postaviti vi v njeno kožo, da naredite eno tako napako, za katero vam je lahko prokleto žal, vse ostale bi vam pa kljub temu non stop vsipavale sol na rano.

Pustite enkrat zadevi, da se na njej nabere prah....... ni treba pozabiti, lahko pa nehate zabati že počasi......

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: :)))
7.8.2008 16:59:05   
Rožica I
O, Kofetek, pozdravljena user posted image !


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: :)))
7.8.2008 17:19:36   
Noseckica
Caffee user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Meni pa je user posted image  ena taka simpatična RRjevka!
Pa še popolno se ne dela! user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: :)))
7.8.2008 17:22:32   
ssevin
Pa še popolno se ne dela! user posted image



user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: :)))
7.8.2008 17:50:40   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

sam neki me pa vseeno daje. Ok, caffe se je tudi v mojih očeh zasrala in mi tudi pod razno ni naredila prav, kar je. Čeprav roko na srce, čistih rok tudi Volga ni imela. Ampak ok, človek se navadno postavi na eno stran. Ni mi pa jasno, pa se mi tudi ne zdi fer, da se pa še sedaj na tak način spravljate na Caffe, pa tudi prdniti ne more, da ne bi naredile cel vik in krik in metale zadeve iz preteklosti na plan.

Kakor vem, se je Caffe opravičila, ve, da je s tem izgubila ugled v kar nekaj očeh in tudi verjetno ve, da z nekaterimi zagotovo ne more imeti več takih kontaktov, kot jih je imela. Ampak kaj res ne morete mimo tega, da jo vsakič sproti zbadate?

Saj lahko enostavno spregledate njene poste, ali pa jo probate jemati kot eno, na katero mnenje pač nič ne date, pa greste naprej.....

dajte se postaviti vi v njeno kožo, da naredite eno tako napako, za katero vam je lahko prokleto žal, vse ostale bi vam pa kljub temu non stop vsipavale sol na rano.

Pustite enkrat zadevi, da se na njej nabere prah....... ni treba pozabiti, lahko pa nehate zabati že počasi......


se podpišem...meni tudi že preseda eno in isto brat...pa saj vem da grem lahko mimo, samo sem preveč radovedna user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: :)))
7.8.2008 17:58:27   
alička
Jaz samo vem, da jo zaradi nečesa zbadate, nimam pa pojma kaj je bilo, sem očitno zamudila. Pa me čisto nič ne briga.

Mi je bil pa res luštkan njen avatar.user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: :)))
7.8.2008 20:40:23   
NAJBOLJŠA
Mi k mamo manj kot 500 postov, nimamo pojma o čem se gre...user posted image user posted image

_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: :)))
7.8.2008 20:44:27   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Mi k mamo manj kot 500 postov, nimamo pojma o čem se gre...user posted image user posted image


Še 40 jih napiši in vse ti bo jasno....to je kot po 30 letu, šele takrat začneš živeti user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: :)))
7.8.2008 20:48:47   
Šarki
Men se pa mal svita za kaj se gre.... ampak ne cela zadeva, sam mislm da vem zakaj so vse na kafetko hude... mogoče se motim

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: :)))
7.8.2008 20:50:09   
Sonnja
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Mi k mamo manj kot 500 postov, nimamo pojma o čem se gre...user posted image user posted image


to pa res

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: :)))
7.8.2008 20:50:40   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Mi k mamo manj kot 500 postov, nimamo pojma o čem se gre...user posted image user posted image


Še 40 jih napiši in vse ti bo jasno....to je kot po 30 letu, šele takrat začneš živeti user posted image .


Ja, ja, to je pa čist res.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: :)))
7.8.2008 20:58:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Mi k mamo manj kot 500 postov, nimamo pojma o čem se gre...user posted image user posted image


Ja, sploh starim-novim se nic ne sanja user posted image Pa ne leti to nate ...

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: :)))
7.8.2008 22:10:37   
NAJBOLJŠA
Ribica, ok...
Samo sem že kar čez 30 let, pa to še nč ne pomen, da se mi kaj več svita...user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: :)))
7.8.2008 22:24:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Mi k mamo manj kot 500 postov, nimamo pojma o čem se gre...user posted image user posted image


Jaz jih imam mal več kot 500 pa glih tko nimam pojma zakaj se gre...user posted image user posted image

Predvidevam pa da smo spet en babji raus zamudili...


Ena je napisala da jo nič ne briga zakaj se gre... saj ima prav tud mene ne, kar pa še ne pomeni, da me ne zanima.

Priznam fullll me firbec matra.user posted image user posted image

A se me katera usmili z klikom, kje in kaj je bilo. Ali pa je že zbrisano in zaklenjeno? Morda pa kratka obnova...user posted image user posted image

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: :)))
7.8.2008 22:24:19   
Anonimen
Naj že katera pove zakaj ste hude na kavico, se mi res ne da zdaj 1000 postov nazaj it brat user posted image al pa vsaj kakšen link do zadeve please

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: :)))
7.8.2008 22:30:10   
Anonimen
Nič ne bo, Lepotička, so brisali celo štorijo. Jaz tudi ne vem, za kaj se je šlo. Saj bo še kakšen ravs, brez skrbi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: :)))
7.8.2008 22:31:19   
NAJBOLJŠA
Kaj nas firbec matra, a ne?user posted image
Babe, pa res ne mormo iz svoje kože...ha ha.user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: :)))
7.8.2008 22:39:32   
Rubin.
Saj bo še kakšen ravs, brez skrbi.


To pa sigurno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: :)))
7.8.2008 23:42:36   
Rožica I
Saj niti ni bil pravi ravs user posted image , ampak je Volga pisala Kofetki na ZS, da bi lahko združili moči in zafrkavali oz. dotolkli Lepotico (če se ne motim user posted image ). Ravno so jo nekaj hecali na eni temi.
V glavnem, Kofetka je to Volgino sporočilo na ZS javno objavila, saj se ji ni zdelo ok- no, potem so navalili na njo (na Kofetko, seveda), kot na najhujšga zločinca. In ji še danes ne dajo miru zaradi tega.
Če bi to naredila, katera druga in ne Volga, bi jo itak linčale, tako pa je vse kriva Kofetka.
Skratka quod licet bovi, non licet iovi (ali nekaj tazga user posted image )!

Nočko user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: :)))
8.8.2008 0:33:44   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
je Volga pisala Kofetki na ZS, da bi lahko združili moči in zafrkavali oz. dotolkli Lepotico (če se ne motim user posted image ). 


user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
V glavnem, Kofetka je to Volgino sporočilo na ZS javno objavila, saj se ji ni zdelo ok


user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
no, potem so navalili na njo (na Kofetko, seveda), kot na najhujšga zločinca. In ji še danes ne dajo miru zaradi tega.


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?