|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ?????????
18.10.2010 13:41:13   
leo**tia
včeraj smo bili na obisku (pri tastovim bratu),,,in seveda drugo ne ve kot kritizirat naše otroke,češ kaj delajo pod mizo,zakaj ne drži žlice pravilno,zakaj zdaj spet se dere,zakaj se za steno lovi.in tako naprej....naj povem da hodimo tja 1na leto in to je zdaj bilo zadnjič...za povrh vsega so nam dali jesti meso ki je ostalo od njegovega sina od poroke..so pač zamrznili in pogreli...-čevape,ražnjiče...nismo takoj ugotovili,ampak danes tamala 19mes drislava do pazduh,smrdelo je kouser posted image user posted image ...in povem tastu da ima drisko,on pa pravi,ja sigurno je to tisto meso-se pravi staro že 2tednauser posted image user posted image user posted image user posted image hb je z našo tamalo vse ok,meni ni nič pa nikomur,ampak je problem da imajo skoraj8mesečnega otroka in me strah kaj bo če mu dajo to mesouser posted image user posted image user posted image kako salmonelo faše........morala sem dat to ven sebe ker sem tako jezna da se delajo fini,in samo druge vidijo,sami pa imajo napakeuser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ?????????
18.10.2010 13:43:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

včeraj smo bili na obisku (pri tastovim bratu),,,in seveda drugo ne ve kot kritizirat naše otroke,češ kaj delajo pod mizo,zakaj ne drži žlice pravilno,zakaj zdaj spet se dere,zakaj se za steno lovi.in tako naprej....naj povem da hodimo tja 1na leto in to je zdaj bilo zadnjič...za povrh vsega so nam dali jesti meso ki je ostalo od njegovega sina od poroke..so pač zamrznili in pogreli...-čevape,ražnjiče...nismo takoj ugotovili,ampak danes tamala 19mes drislava do pazduh,smrdelo je kouser posted image user posted image ...in povem tastu da ima drisko,on pa pravi,ja sigurno je to tisto meso-se pravi staro že 2tednauser posted image user posted image user posted image user posted image hb je z našo tamalo vse ok,meni ni nič pa nikomur,ampak je problem da imajo skoraj8mesečnega otroka in me strah kaj bo če mu dajo to mesouser posted image user posted image user posted image kako salmonelo faše........morala sem dat to ven sebe ker sem tako jezna da se delajo fini,in samo druge vidijo,sami pa imajo napakeuser posted image user posted image


Meni bi šli tudi na živce.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ?????????
18.10.2010 13:44:11   
Freya88
Sicer se strinjam da je to groza... samo moram pa te opomniti, da so cevapi enkrat morali biti peceni, in s tem se je tudi unicila morebitna salmonela... toliko!:)

Ti pa priporocam da ne hodite tja... ali pa pojdite in si s sabo nesite svojo hrano:D

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ?????????
18.10.2010 13:46:28   
leo**tia
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Sicer se strinjam da je to groza... samo moram pa te opomniti, da so cevapi enkrat morali biti peceni, in s tem se je tudi unicila morebitna salmonela... toliko!:)

Ti pa priporocam da ne hodite tja... ali pa pojdite in si s sabo nesite svojo hrano:D

ok hvala si me pomirila...ja zakajpa potem driska??ne vem jaz sem proti pogrevanju mesa mletega,no razen če je staro1dan..tu pa so tud jajca bila noter in nevemuser posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ?????????
18.10.2010 13:58:07   
Felicita
ni vsaka driska salmonela no, sploh pa če praviš da je s tamalo ''vse ok''. drika je lahko od bilo česa, tut od preveč sadja.

poleg tega je to čist rekla kazala zgodba... tast pravi da je zihr tisto meso - a to dejansko VE, al kot ti samo ugiba?! cela zgodba je tko... samo potrjuje tvoje sovraštvo do dotičnega žlahtnika. če ti prov pride, nej ti.


< Sporočilo je popravil Felicita -- 18.10.2010 13:59:46 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ?????????
18.10.2010 14:00:23   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Sicer se strinjam da je to groza... samo moram pa te opomniti, da so cevapi enkrat morali biti peceni, in s tem se je tudi unicila morebitna salmonela... toliko!:)

Ti pa priporocam da ne hodite tja... ali pa pojdite in si s sabo nesite svojo hrano:D

ok hvala si me pomirila...ja zakajpa potem driska??ne vem jaz sem proti pogrevanju mesa mletega,no razen če je staro1dan..tu pa so tud jajca bila noter in nevemuser posted image



Otroski zelodcki so veliko bolj obcutljivi... vcasih pa tudi ni nujno da je krivo meso samo... lahko je kombinacija se s cim...! Jaz se vedno pravim, da ce driska ni nevemkaksna katastrofa samo pomeni, da telo neko stvar zavraca... ti kot odrasla ves kaj ti pase in kaj ne... za malo bos pa zdaj zvedla! Slisi se cudno in grdo... ampak tako je... edino tako zves kaj lahko je... se pa absolutno strinjam da za otroke ni najbolje pogreta hrana...!!

Ce je z deklico sedaj v redu, potem se ne sekiraj... daj ji veliko piti, da nadomesti tekocino in hrano, ki zapira ter gospoda glasno poslji kamorkoli ti pozeli srce:D

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ?????????
18.10.2010 14:01:35   
TomTaylor
Čevapčiče, ki so ostali od svatbe, se valjali najmanj en dan po krožnikih (vmes pa še kakšnega v hladilniku) in nato v zmrzovalnik, pa spet na krožnik....Ne, hvala, ne bi. To jz še svojemu mačku ne bi upala dat...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ?????????
18.10.2010 14:06:32   
ronja
ali pa pojdite in si s sabo nesite svojo hrano:D

To bomo pa mi naredili naslednjič, ko gremo k svaku in svakinji. Sta čisto fajn človeka, zelo zelo čista (sploh ona - 100x bolj kot jaz, vse spuca v nuuuuulo, noben ne spuca dovolj dobro, gre ona vedno še čez, res se pri njih vse blista - ne moreš verjet, da mata 2 otroka - ok, saj sta v vrtcu, ona pa doma, samo vseeno), pa tudi 100x bolj previdna pri takih zadevah kot jaz, tako da to ni problem. Samo mi res veliko pojemo in oni niso tako navajeni... (oni imajo eno govejo juhico dovolj za večerjo, nama je pa še celo noč krulilouser posted image ). Tako da takrat ko smo bili gor, smo bili vsi non stop laaaaačni! Sploh midva z lubijem (ker otroke se sproti skoz nekaj futra z raznimi bobi palčkami ipd...) in ker je lubi,če je lačen, tečen, sva sklenila, da naslednjič kaj s sabo nesemo, hehe.

Kar se pa salmonele tiče, če je meso enkrat dobro prepečeno, potem je uničena (mimogrede, na splošno crkne pri 58°C, zato v industriji vse potencialno nevarne stvari segrejejo vsaj na 62°C). Da bi se ponovno naselila, je pa malo verjetnosti, če niso res hudi packi. Seveda pa tako meso ni enako kot sveže in otroci, ki so bolj občutljivi, hitro reagirajo na kaj takega z drisko, ipd.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ?????????
18.10.2010 14:20:55   
leo**tia
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Čevapčiče, ki so ostali od svatbe, se valjali najmanj en dan po krožnikih (vmes pa še kakšnega v hladilniku) in nato v zmrzovalnik, pa spet na krožnik....Ne, hvala, ne bi. To jz še svojemu mačku ne bi upala dat...

saj pravim nismo vedeli,je pa sigurno da to meso ni bilo sveže.....................če bi takoj vedela bi rekla ne hvala,to sami jejte

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ?????????
18.10.2010 14:45:38   
MAŠKA
Zelo očitno je, da jih nimaš pri srcu, zato si tako jezna. In če bi bilo kaj narobe s hrano, bi se najbrž tudi okusilo.
Lahko ti povem, da smo v mojem otroštvu tudi mi marsikdaj kaj pogreli (za sebe ne za obiske), ker sem živela v zelo skromni družini in nihče za to ni bil bolan.
Ne bom rekla da odobravam, da se obisk postreže s staro hrano, ne zdi se mi pa potrebno toliko jeze zaradi tega kako te pač obisk postreže. Če ti ni do teh ljudi, pač ne greš na obisk. Lahko bi vam dali na mizo kavico, sok in kekse pa ne bi bilo nobene slabe volje.

Od vsega kar si napisala, bi pa mene najbolj jezilo, če bi mi kritizirali otroke, to pa res... kar se same postrežbe tiče, meni ni pomembno kaj mi dajo na mizo. Če mi kaj ni všeč, pač ne jem in še isti dan pozabim.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ?????????
18.10.2010 14:46:45   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Meni bi šli tudi na živce.

Bog ne daj, da bi še psa imela s sabo.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ?????????
18.10.2010 16:23:38   
CatJa
Briljanten naslov.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ?????????
18.10.2010 17:11:53   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Briljanten naslov.
user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ?????????
18.10.2010 17:38:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Briljanten naslov.
user posted image


Perfektno skladen s stilom zgodbe. Kdor zna zna.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ?????????
18.10.2010 22:54:04   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
) in ker je lubi,če je lačen, tečen, sva sklenila, da naslednjič kaj s sabo nesemo, hehe.
packi.

Hehe kot bi opisovala mene...user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ?????????
18.10.2010 23:41:50   
leo**tia
saj ne sovražim te ljudi,pač mi grejo na živce.ker se imajo visoki kot npr oni otroku nebojo oblačili rabljenih oblačil.......denarja pa itak nimajo,ma najbolj mejezi da kritizirajo moje otroke,pa niso tak poredniuser posted image ..........za hrano pa itak,prvo je mala jedla pol pa jaz in je res čevap se razpadal,bilsuh fuj,nisem ga pojedla do konca..mala šedanes 3krat kakala tekoče...njo najbolj moti mleto meso-totakoj vem da je pokvarjeno in to100% ker je že 3krat tako bilo,ne samo pri teh obiskihuser posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ?????????
19.10.2010 9:39:03   
ronja
Hehe kot bi opisovala mene...

Hehe, ja, očitno imata par skupnih lastnostih (se mi zdi, da si se že v tistih širokih ramah našeluser posted image )...

Sicer pa nasvet: pri obiskih, kjer ne veš, kaj/če boš dobil za jest, se splača prinest kaj s sabouser posted image . Večina ljudi itak rada dobi hrano, če je dobra.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ?????????
19.10.2010 9:53:38   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Meni bi šli tudi na živce.

Bog ne daj, da bi še psa imela s sabo.user posted image


Jp. Jst glih zarad tega ne hodim na obiske in sprejemam le redke.. In razumem da so otroci tezko obvladljivi. Ampak da pustis da pocne kar hoce in zeli v tujem stanovanju? Razgraja, razmetava, se dere...? No, naj to pocne doma. Pri nas je 'mirna' soseska. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ?????????
19.10.2010 10:19:21   
ronja
baguska, kako boš pa ti v tej soseski imela otroka?user posted image Saj ga verjetno misliš imet, ne? In misliš, da bo tvoj otrok pa skoz tiho?user posted image
Pa ne rečem, je tudi meni šlo na živce, ko je mami imela prijateljico, katere otroka sta na obisku razmetala vse naše igrače, mi smo morali pa potem to pospravljat. Samo eno je vse razturit, drugo pa ne bit tiho - to noben otrok ni (vsaj ne, ko se enkrat sprostijo, to so živahna bitja).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ?????????
19.10.2010 10:27:14   
ZARA
Ronja, saj nihče ne zahteva od otrok, da so tiho. Niti da sedijo pribito na kavču. Se pa pomoje pričakuje vsaj en nivo normalnega obnašanja. Brez skakanja po posteljah, kavčih, metanja igrač, visokofrekvenčnega vpitja, etc.., ker meni take stvari utekočinjajo možgane ... ne dovolim moji drugje in ne dovolim tujim pri nas.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ?????????
19.10.2010 10:48:04   
ronja
Ma, po pravici povedano, nimam pojma, kaj je baguska zahtevala od obiskovuser posted image . Meni se je slišalo malo nerealno. Otroci, ko so skup, se veselijo in to izrazijo tudi s kričanjem, vsaj večinoma. midva najini punci (no, v gl. samo Ronjo) ves čas opominjava, da se ne smeta dret na hodniku (živimo v bloku), potem pa pridejo sosedje mimo in pravijo, kako so veseli, če jih slišijo vriskatuser posted image . Samo mi mamo res fajn sosedeuser posted image .

Problem pri obiskih pa je, da ne veš, kakšne imajo kje navade: pri nas so igrače njune: lahko jih vzameta in razmečeta in se igrata in karkoli. Itak jih bosta onidve pospravili zvečer. Ni pa povsod tako. In potem otroci vse razmečejo (vsi skup) in tamali ne znata pospravit, ker ne vesta, kje je kaj in je vse skup zoprno... To se meni včasih pri očetu zgodi: on ima kup nekih pisal po mizah in potem malidve bi vse pogledali, jaz mu rečem, da tu on odloča, kaj smeta in česa ne in da naj pove, on pravi, da naj kar vzameta, samo potem pa bi onidve vse počečkaliuser posted image in ju moram non stop s pisali okoli lovituser posted image . Tudi si težko cel vikend skoncentriran samo na svoje otrke (sploh če moraš skuhat za 5 ljudi vmes). Tako da ni vedno vse črnobelo. Pa mojidve nista neka strašno zahtevna otroka, čisto normalni radovedni in živahni punčki.

Če pa prideš na obisk k nekomu, ki nima otrok, zna bit pa problem, ker navadno nimajo igrač in je vse lepo pospravljeno, da nekak večinoma ni zaželjeno, da bi otrok kaj v roke vzel in tako otrokom hitro rata dolgčas ob odraslih pogovorih in se nimajo kam dat... So seveda izjeme - recimo brat in njegova punca nimata otrok, pa se majo tam vsi super:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ?????????
19.10.2010 10:51:24   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
cela zgodba je tko... samo potrjuje tvoje sovraštvo do dotičnega žlahtnika. če ti prov pride, nej ti.




Jaz ne bi rekla sovraštvo, ampak, da ji grejo pošteno na živce...tudi meni bi šli, če bi se tako obnašali, pa mi postregli odmrznjene čevapčiče, po katerih bi moj otrok dobil črevesne težave!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ?????????
19.10.2010 10:53:39   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Otroci, ko so skup, se veselijo in to izrazijo tudi s kričanjem, vsaj večinoma. midva najini punci (no, v gl. samo Ronjo) ves čas opominjava, da se ne smeta dret na hodniku (živimo v bloku), potem pa pridejo sosedje mimo in pravijo, kako so veseli, če jih slišijo vriskatuser posted image . Samo mi mamo res fajn sosedeuser posted image .

Problem pri obiskih pa je, da ne veš, kakšne imajo kje navade: pri nas so igrače njune: lahko jih vzameta in razmečeta in se igrata in karkoli. Itak jih bosta onidve pospravili zvečer. Ni pa povsod tako. In potem otroci vse razmečejo (vsi skup) in tamali ne znata pospravit, ker ne vesta, kje je kaj in je vse skup zoprno... To se meni včasih pri očetu zgodi: on ima kup nekih pisal po mizah in potem malidve bi vse pogledali, jaz mu rečem, da tu on odloča, kaj smeta in česa ne in da naj pove, on pravi, da naj kar vzameta, samo potem pa bi onidve vse počečkaliuser posted image in ju moram non stop s pisali okoli lovituser posted image . Tudi si težko cel vikend skoncentriran samo na svoje otrke (sploh če moraš skuhat za 5 ljudi vmes). Tako da ni vedno vse črnobelo. Pa mojidve nista neka strašno zahtevna otroka, čisto normalni radovedni in živahni punčki.

Če pa prideš na obisk k nekomu, ki nima otrok, zna bit pa problem, ker navadno nimajo igrač in je vse lepo pospravljeno, da nekak večinoma ni zaželjeno, da bi otrok kaj v roke vzel in tako otrokom hitro rata dolgčas ob odraslih pogovorih in se nimajo kam dat... So seveda izjeme - recimo brat in njegova punca nimata otrok, pa se majo tam vsi super:)


Se strinjam z vsem napisanim. Samo ne razumem pa kaj imajo s tem kričanjem. Kot da je uzakonjeno vreščat na hodnikih in kadar so v skupini. Saj je Zara ista, nobena izjema. In ja, so od vrat do vrat različna praviila, HB, ampak se jih je treba držat, ni druge. Saj ponavadi en čas ubogajo, potem pa pošizijo u iber.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ?????????
19.10.2010 12:43:28   
ronja
Samo ne razumem pa kaj imajo s tem kričanjem. Kot da je uzakonjeno vreščat na hodnikih in kadar so v skupini.

Če pa na hodnikih tako lepo odmevauser posted image . V skupini pa verjetno zato, da se jih sploh slišiuser posted image . Ronja je bila nekaj časa grozna, ko so se preselili v drugo sobo v vrtcu (v tej sobi res ornk odmeva in je glasno za pošizit!Vsi se derejo, včasih slišim že vzg- da se ju sploh slišiuser posted image ) - doma je čisto normalno govorila tako glasno, da so meni ušesa pokala (na splošno zelo dobro slišim in mi gre hrup v gl. na jetra - otroke nekak toleriram, ker so pač cortkotiuser posted image , ampak ona je bila res preglasna). Zdaj se je že malo unesla, ampak sva jo morala kar ene 14 dni vsak dan spominjat non stop spominjat, vsakič, ko je kljun odprla: "Ronja, doma smo, slišiva te, ni se ti treba tako dret, normalno povej". Pa sploh ni bila jokasta ali karkoli, samo vse je tako zelo na glas povedala! Pa sedi pol metra stranuser posted image

In ja, so od vrat do vrat različna praviila, HB, ampak se jih je treba držat, ni druge.

ja, problem je, ker ljudje navadno na začetku nočejo rečt, kao, saj lahko, potem ko pa otroci to izkoristijo (težko rečem, da ne smeta, če pa gostitelj reče, da lahko - moji pupi nista neumni) in jim verjetno ni glih pravuser posted image . Je pa isto, ja: nekaj časa so ful previdni, potem pa podivjajouser posted image - to pomeni samo, da se počutijo "kot doma".user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ?????????
20.10.2010 11:18:33   
leo**tia
saj jaz tud ne dovolim vriskanja,skakanja po posteljah itd..imajo 8mes otroka,mi smo imeli igrače sabo,ampak jo je najbolj zanimal tisti kužek ki govori,in pesmice poje-in našoj 19mes niso hoteli dat to igračo češ da bo jo hitro"rešila" se pravi strgala.ma,potem pa je otroku dolgčas,saj nj igrače niso tak zanimive kot druge....6letnik pa je itak samo sedel ker ga kregajo že če se gre s sesrico igrat.ma taki ljudje so za pop.....user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?