|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ???
18.3.2007 7:32:19   
mala zirafa
A ste zanosile pa vas je bc mini zatajil?5 dni mi zamuja in ne vem kaj naj?Drugače jo imam redno na 28 dni?2x mi je pokazal -, (danes 5. dan zjutraj, in včeraj)
kolko vas je ko vam je ta test pokazal - pa ste ble kljub temu noseče?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ???
18.3.2007 9:48:55   
Nikki24
Meni je + pokazal že 3 dni prej in na dan M.

Lp

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ???
18.3.2007 11:39:34   
Anonimen
Čez par dni ponovi test pa boš videla. Sicer pa probaj drugič napisat vsaj naslov topica in ne treh vprašajev, ker nihče ne ve za kaj gre.

Lep dan!

(odgovor članu Nikki24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ???
18.3.2007 11:50:41   
živa
Jaz sem v tej nosečnosti samo z ogromno domišljije videla črtico na BC mini, pri Clearblueju pa ni bilo dileme, je bil velik plus. Kupi Clearblue.

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ???
18.3.2007 11:56:57   
Strawberrie Cherrie
Definitivno kupi Clearblue-...

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ???
18.3.2007 13:04:22   
natasar
Meni je tudi ta test zatajil, pa sem ga opravljala 3 dni po izostanku menstruacije. Sem čez 2 dni ponovila in se je pokazala rahla črtica. Ker nisem bila prepričana, sem si kupila Clearblue in mi je pokazal zelo jasen pozitiven odgovor - tudi v prvi nosečnosti mi je Clearblue pokazal že po 1 dnevu izostanka.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ???
18.3.2007 15:45:39   
Anonimen
Če te bo slučajno začelo kaj boleti ali špikati v predelu jajčnikov leti takoj na urgenco.
Včasih pa M zaostaja zaradi stresa. Če še par dni ne bo nič, ne črtice in ne M pa se naroči pri G.

(odgovor članu natasar)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ???
19.3.2007 12:13:05   
Anonimen
meni so testi 4x pokazali negativno, tako da sem se šla potem v laboratorij prepričat!tam so mi ugotovili, da sem user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ???
19.3.2007 12:20:26   
lunca2
Tudi meni je test Clearblue pokazal velik +. Meni se zdi ta test dovolj zanesljiv. Pokazal pa mi je po nekaj dneh user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ???
19.3.2007 16:21:28   
mala zirafa
se opravičujem da sem natipkala samo vprašaje.danes mi zamuja že 6. dan in se sprobala test yes or no-ga poznate??je bil negativen, manjka pa mu samo 2 tedna do izteka roka uporabe.Mislite da je igralo  to kaj vloge?Z Bc sploh nisem zadovoljna.
Klicala sem G in je rekla da pokličem spet čez en teden če mi bo še vedno zamujala in da se bomo zmenli za datum.

verjetno mi boste rekle da naj ponovim spet test?

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ???
19.3.2007 19:57:05   
Nikki24
Zakaj pa ne poskusiš s Clear Bluejem?

LP

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ???
20.3.2007 8:22:04   
AnaB.
Jaz sem delala test s clear bluejem in je pokazal črtico za nosečnost, še preden so se ostale črtice sploh pojavile (prb. 24 dan po oploditvi). Ko sem sestro vprašala, če naj naredim še enega, je rekla, da to sploh ni potrebno, ker je test tako zelo zanesljiv. Sicer pa imaš možnost delat laboratorijsko preiskavo, kjer merijo bthcg al kaj je že, ki pa je 100%. V LJ vem, da to delajo v Adrialabu, drugje pa ne vem. Je pa seveda samoplačniško.
Vso srečo.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ???
20.3.2007 18:56:00   
mala zirafa
Haj!

Ponovno  se vam javljam-brez sprememb.čez en teden pokličem spet G v primeru da mi bo še izostajala za določit datm , kar zelo dvomim, pa nioč zato.
Prej so me primli hudi krči v maternici, kot popadki, dobesedno.Potem so minili.Nič več ne bom testirala.Raje počakam do G.
PS.kako zgleda bolečina pri IMN?


Hvala za odgovore.


(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ???
21.3.2007 21:05:58   
Anonimen
Kako je s tabo? Je že kak znak?

IMN se jemeni najavila z bolečo ramo. Kak dan me je bolela. Potem pa sem cel teden imela drisko.....ne tako običajno, pak sem veliko presedela na WC, prav spraznilo se je črevesje. Zadnji dan, pa je začelo boleti, v križu najbolj. Sem komaj sedela. Če se ti pojavi kakršnakoli bolečina čim prej leti h G, ali pa kar na urgenco. Zlasti, če bo bolečina huda.
Sem v eni temi že pisala o tem.

Upam, da bo vse OK.

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ???
22.3.2007 9:21:53   
Splet.Ka
 Meni je BC mini pokazal user posted image  tisti dan, ko ni bilo user posted image . In se ni zmotil.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ???
22.3.2007 10:42:56   
ur+sa
mala zirafa,... meni je BC mini, pokazal po 3 dneh izostanka M, pa se kuj pokazala še ena črticauser posted image user posted image .
sprosti se, ne misli na to, pa lepo spi, si odpočij, in zjutraj naredi test, tako kot so ti svetovale s Celarbluejem (res da je drag, boš pa definitivno vedela pri čem si)...
upam na user posted image ..
LP

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ???
22.3.2007 11:15:37   
Ninica
Meni je pa BC mini zatajil. Na dan, ko bi morala dobiti M sem naredila test in mi ni nič pokazal. Potem mi je še 5 dni zamujala M in sem ga naredila z drugim testnim lističem in takrat se mi je pokazala rahla druga črtica.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?