|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.8.2004 11:25:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   zanositev po prenehanju jemanja KT-kdaj?
11.8.2004 11:33:45   
malika
priporočljivo je počakati najmanj 3 mesece, idealno pa 6 -12.
če bosta šla na delo:)- , pred tremi meseci, pa začni kar takoj jemat folno kislino. Tako je meni svetoval gin.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zanositev po prenehanju jemanja KT-kdaj?
11.8.2004 12:12:17   
Naty
Nama je ratal sedmi mesec po prenehanju. Res je priporočljivo počakati vsaj 3 mesece (ob uporabi primerne zaščite). Pa tudi potem ni nujno da kar takoj rata.

Pa uživajta ob ustvarjanju nove pikice.

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zanositev po prenehanju jemanja KT-kdaj?
11.8.2004 12:28:21   
dory
Jaz sem zanosila zaradi pozabljene tabletke..tudi mene je zrlo kaj bo z otrockom...pa je zdrav ko ribica :)

papa,teja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zanositev po prenehanju jemanja KT-kdaj?
11.8.2004 12:45:50   
Suzi*
Samo še to bi dodala, da lahko traja tudi dva meseca, da dobiš prvo redno menstruacijo. Tako je bilo pri meni. Sicer sem jaz nehala jemati KT leto in pol preden sem zanosila, ker sem se slabo počutila. Ko pa sva se odločila za bebico, je pa ratalo v prvo. 9nebesa

lp, Suzi 11t

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zanositev po prenehanju jemanja KT-kdaj?
11.8.2004 13:48:53   
ANJA5
Nama je ratalo po 6 mesecih. Nisva delala pa nič pavze ko sem nehala jemati KT - sedaj sem za to hvaležna. Ne morem si predstavljat, da bi še zaradi tega kasneje zanosila...
KT so pa itak eno sr....!
Malo si preberi nesrečnice, ki zaradi njih nimajo M niti O...
Lp, Anja

Ps - kar takoj na delo !!:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zanositev po prenehanju jemanja KT-kdaj?
11.8.2004 14:22:15   
Suzi*
Anja5, se čist strinjam s tabo. KT so eno čisto s.....! Našim telesom samo škodijo! Jaz resno razmišljam, da jih tudi po bebici ne bi več jemala.

Namreč bilo je tako, da sem bila zarad njih ful v depresiji, pol, ko sem jih nehala jest, se je pa počutje 100% izboljšalo, sem pa po obrazu in ramah dobila take morolje, da jih še svet ni videl....zgleda, da se je v letih, ko sem jih jemala, vse sr.... kopičilo v telesu in potem bušilo na plan! :((:((
Katastrofa! No stanje z mozolji se je sedaj že močno uredilo, čeprav čisto ok pa še ni.

še enkrat - čimprej nehaj jemat in čimprej na delo ;)

lp, Suzi 11t


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zanositev po prenehanju jemanja KT-kdaj?
11.8.2004 16:35:55   
Urška*
Ojla!

Jaz sem zanosila med jemanjem KT, pa so mi G zagotovili, da ne bo nobenih posledic zaradi tablet.

Baje so zelo lahke in ne več tako škodljive kot včasih!

LP :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zanositev po prenehanju jemanja KT-kdaj?
11.8.2004 19:50:46   
urši77
Ne kompliciraj- zanosiš lahko že prvi mesec po prenehanju KT .Današnje tbl. niso več tako močne kot včasih in se ti ni treba nič bati!!!

Veselo na delo in veliko uspeha pri tem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?