|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.3.2007 21:07:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:10:13   
Anonimen
bagi, drži se! user posted image
bolje tako ot da bi bilo v najslabšem primeru z otročkoma in s tabo kaj zelo zelo narobe! čas bo pocelil rane!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:12:33   
jooly
Redko ostanem brez besed, ampak ....lahko pa jokam s tabo. V tem trenutku ne morem druzga user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:13:50   
rainbow
ojoj, bagiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:13:58   
Anonimen
Ojoj......to je pa hudo user posted image .

Ne vem, kaj naj ti rečem, ker česa takega nikoli nisem preživljala....Drži se user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:15:49   
Anonimen
Oh BAGI, moje iskreno sožalje.user posted image Upam, da ti bo najhujša bolečina čimprej popustila. Sploh pa sem brez besed. Saj ne vem, kaj bi te potolažilo... Mislim nate in hudo mi je s tabo.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:16:40   
Anonimen
user posted image user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:17:34   
mamči
Bagi zelo mi je žal, da te je to doletelo. Drži se user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:18:13   
Pingvinčica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ostala sem brez besed

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:18:57   
til
Joj Bagi res ne vem, kaj naj rečem, ker vem kako je ( v 24. tednu rodila mrtvo punčko) vsaka beseda se ti zdi izguba časa. Lahko te samo toliko potolažim, da s časom bolečina zbledi ostane pa vedno spomin. Glede na to, da si mogla narediti splav pa ne krivit sebe vsaka slaba stvar je za nekaj dobra lahko bi se zgodilo marsikaj kot si že malo omenila nosečnosti skoraj zagotovo ne bi speljala do konca in možnosti za preživetje so zelo majhne sploh če sta dva in v tvojem primeru je bila to zame pametna odločitev saj nikoli ne veš kako je pri prezgodaj rojenih otrocih nekateri na intenzivni samo čakajo in se iz dneva v dan sprašujejo ali bo vse uredu z user posted image  in ali bodo sploh preživeli.

Uživaj s svojimi otročki, ki so ob tebi tvoja angelčka pa sta ti sigurno oprostila in ti bosta zagotovo pomagala ob tej izgubi. Drži se!

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:18:59   
Maleal
Nimam besed,verjemi,da je boljše zdaj,kot pa čez nekaj mesecev.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:19:41   
Felicity
 
Iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image

Hudo mi je, da moraš to prestajat. Drži se.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:22:40   
lex
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:24:46   
anajmad
Te razumem in vem kaj si prestajala. Hudo mi je zate,za tvojo družino in za tvoja angelčka.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:27:16   
Slončica
Zelo hudo mi je ko slišim take stvari.user posted image
Mislim na tebeuser posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:28:12   
Anonimen
Resnično mi je hudo,Bagi,ko berem te tvoje besede.user posted image

Vrjami,da je to,kar si storila,edino prav.Čeprav je ravno ta vera sedaj najtežja.
Jokaj,kriči,...pusti si žalovati in stisni v objem tista dva srčka,ki sta že ob tebi.

Zelo mi je žal zate in za tvoji pikici-naj sedaj počivata med angelčki!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:33:07   
Anonimen
To je bil najbolj human izhod. Upam, da bolečina čimprej mine. Objami svoje fante in jih poljubčkaj. Rabijo te, mamica.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:34:02   
Miška76
Bagi zares mi je hudo zate, moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image , tudi moji sestrični je v torek umrla dojenčica, rok poroda je imela 11.3.2007, vendar ta dan zanjo nikoli ne bo obstajal user posted image user posted image user posted image . Danes so jo pokopali v družinskem krogu.
Obstaja forum www.solzice.com, kjer se lahko pogovoriš z mamicami,ki imajo podobne izkušnje.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:35:17   
Naja31
Hudo mi je.
Prepričana sem, da sta se pravilno odločila.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:36:33   
F*S*M
Joj Bagi tako mi je žal, solze mi povzijo po licu, tako sem se veselila zate, zdaj pa ta šok, vem, da je hudo, ampak daj si duška, vem, da moraš sedaj nekaj časa počivati, potem, pa pojdi v gozd in se zderi. Prižgi svečki za tvoja dva angelčka in jih pusti oditi, le tako bo bolečina popustila.

Važno je da imaš podporo partnerja in da ti tvoja dva roginčka polepšata vsak dan, čeprav z raznimi norčijami.

Punca drži se. Mislim na vas.


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:38:27   
total
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bagi drži se in objemi svoja dva fantka.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:48:07   
Anonimen
Bagica....če bi lahko bi te objela, jokala s tabo....upam, res upam, da boš znala s to izgubo živet in da si ne boš očitala. Nikoli.
Bolje je tako - je slaba tolažba, najslabša, sploh v trenutkih ko srce takooo boli, da ne veš ali bo zdržalo še kak udarec ali ne...ampak...rada bi rekla bo bolje. Morda bo...spominjala se jih pa boš. In vedi pikice so vedno tam. In odpuščajo. Boli pa vseeno.
Drži se in ko bo najhuje - objemi svoja dva fanta - njiju še imaš. In moža, tudi njega imaš - nasloni se nanj, zato je tam.

Pa še eeeeeeeeeeeeeeeeen velik user posted image .

Pišuka, pa sem verjela v srečne konce...

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:56:29   
Jančika_
Bagi...tako zelo hudo mi je zate. Drži se.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:56:42   
tulip
Hudo je, če moraš sprejeti težko odločitev, vendar je bila glede na okoliščine verjetno najbolj racionalna in humana.... življenje žal prinaša tudi take stvari.
Oprosti si, oprostita si in živita naprej.
Naj vasuser posted image varujejo.
Verjamem, da bo za vašo družino še veliko srečnih dni!user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mojih dveh pikic ni več
10.3.2007 21:58:02   
Rožica I
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Napravila si edino in najbolje, kar si lahko. Ne očitaj si, ker si to naredila iz najbolj nesebičnih razlogov...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?