|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.4.2007 9:16:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napomoč prenehanje nočnega dojenja
26.4.2007 12:06:00   
Anonimen
Mene ne sprašuj, ker sem že 27 mesecev na istem in še nisem pogruntala, kaj naj naredimuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Napomoč prenehanje nočnega dojenja
26.4.2007 12:08:23   
Vilma
Sama sicer ne dojim toliko časa kot ti, pa vendarle ti bom odgovorila bolj na splošno, mogoče ti bo pomagalo. user posted image

Če si se odločila, da se nočnega dojenja več ne greste, vztrajaj še naprej.

Pišeš, da traja že en teden, pa ni nič boljše. Postavi si nek cilj. Npr. da boš vztrajala še tri dni, pa boš vidla potem. Če zdaj prenehaš, boš mogoče čez mesec dni ponovno poskušala in takrat boš na začetku. Spet te čaka vsaj teden matranja, saj veš.  Itak pa si napisala, da ti nočno dojenje preseda.
Torej imaš na razpolago nadaljevanje nočnega dojenja, ki ti ne odgovarja, ali pa še tri dni matranja (mogoče več) za uspeh.

Mislim, da leto in pol star otrok lahko prespi celo noč brez hranjenja, tako da mu dojenje predstavlja očitno samo crkljanje. Pockrlja pa se lahko na zizi zvečer preden zaspi in zjutraj ko vstane.

Upam, da ti bodo še ostale punce tu odgovorile. Mogoče ti bo dala katera kakšen nasvet, kaj mu še lahko rečeš, da bo razumel in sprejel.

Pa pogumno naprej, cilj je dosegljiv le trenutno ga verjetno ne moreš videt user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Napomoč prenehanje nočnega dojenja
27.4.2007 15:51:25   
viv_
Ne vem, počakat, da se sam odstavi...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na pomoč prenehanje nočnega dojenja
27.4.2007 17:36:06   
Anonimen
Naj gre k babici na počitnice za en teden user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na pomoč prenehanje nočnega dojenja
27.4.2007 18:28:34   
madela
Jaz bi verjetno tudi dojila bolj dolgo,če ne bi prišlo do tega,da sem zbolela in sem morala jemat zdravila pri katerih strogo nisem smela dojit.Velikokrat sem se jokala,ker mi je bilo hudo gledat otroka kako joče.
In kaj sem storila,navadila sem ga na flaško in jo je dobil ponoči namesto zize.Meni je bilo lažje,njemu pa tudi malo.
Je pa trajalo cela dva tedna,da je nehal jokat in se je sprijaznil.
Aja,star pa je bil 1 leto,ko sem morala nehat dojit.
Upam,da vam uspe s čim manj jokca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
28.4.2007 9:52:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na pomoč prenehanje nočnega dojenja
28.4.2007 13:19:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

Žan ni navajen spati brez mene in bi se zadeva samo poslabšala.


Navadi ga drugače. Nikoli se ne bo navadil na kaj drugega, če ga boš vezala samo nase. Ne pri letu in pol ne pri tridesetih.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
28.4.2007 22:13:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na pomoč prenehanje nočnega dojenja
28.4.2007 22:27:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

in očitno še ni pripravljen na to, da mamice ni zraven


Najprej mora biti pripravljena mamica user posted image . In očka.

Otrok čuti z njima.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na pomoč prenehanje nočnega dojenja
28.4.2007 22:34:11   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

No sedaj po tem pisanju, me je očitno nekdo uslišaluser posted image , kajti žan ne joka večuser posted image no zbuja se še, ampak joka pa ne več. Huh kako olajšanje.

Sicer pa mič, vse babice še delajo, tako da enotedenske počitnice odpadejo, poleg tega pa Žan ni navajen spati brez mene in bi se zadeva samo poslabšala.

Madela, Žan je flašo že od vsega začetka zavračal (pijemo iz kozarca), ponoči sem mu sicer ponujala za pit, pa ni hotel.





user posted image user posted image
Dvakrat bravo za vas! Prvič,za uspešno odstvljanje ponočiuser posted image ,želim da vam rata,drugič pa za pitje iz
kozarčkauser posted image . Moj mali-veliki fant,leto starejši od vašega še niti pod razno ne dovoli,da mu vzamem stekleničko,pa že ve pit iz kozarčka.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Na pomoč prenehanje nočnega dojenja
28.4.2007 22:43:01   
Gordana-3
nekako mu v glavi mora narediti en klik, da on zize ne rabi več. ne vem, kako narediti, da to tega klika pride. jaz sem svojo prvo dojila do 18 meseca, tud ponoči še 2x, ko mi je tud postalo preveč. in sem nehala iz enega dneva na drugi dan. ponoči sem ji nekaj časa še dala mleko v flaški, ker je še vedno nekaj hotela pit. tud flaško je sprejela, čeprav je prej NIKOLI ni marala. nikoli pa ni vprašala več za zizo, edino, ko me je kdaj videla nago, je usta našobila in hotela zizat. in tega se je spominjala še 7 mesecev po končanem dojenju, ko me je bilo že strah, kako bo, ker je dobila sestrico. ampak ko je prišla sestrica, je izginilo tud to. to je naša izkušnja, upam, da ti bo ratalo to prebrodit s čim manj travmami pri tebi in seveda pri otročku.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?