|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.9.2007 11:32:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.9.2007 18:29:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krst
19.9.2007 21:33:35   
Anonimen
Glede zahvale;

- Lahko jim daš konfete
http://www.inki-poroke.si/index.php?action=showCat&what=295252edb37deb5c6c4e224a91e97bf0
http://www.darilni-bazar-mojci.si/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=57

- Ali pa vašega otroka že prej naparvite v krstno obleko in ga fotografirate, date razmnožit slike in jih nalepite na prvo stran zahval, notri pa napišeš, da se zhavlajujete za darila, pozornosti, ter da zahvala ste našega otroka pospremili k svetem krstu (no, nekaj v tem stilu)

- Ali pa naredite odlitek nog/rok in zadaj napište datum , pa mogoče kakšno kratko zahvalo, ali pa se jih zahvalite ustno, ko boste predajali spominek
http://www.moj-album.com/album/269391/?os=893160


< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 15.10.2007 22:48:29 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
20.9.2007 11:16:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krst
24.9.2007 14:35:50   
Nika v službi
Mi smo se za darila samo zahvalili in sicer po krstu, vsakemu sem tudi poslala nekaj fotk. Nič posebnega torej.

Glede gostišč pa ti lahko priporočam Vilo Otočec (na hribu), odlična restavracija, samo pohiti z rezervacijo.

Malce dlje pa je Gostilna na Pajčni - Zagradec, bližina Žužemberka.

Ali pa Žolnir, Kostanjevica na Krki.

Prav v NM pa ne poznam zadev.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 15.10.2007 22:49:12 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krst
24.9.2007 15:45:06   
tonja
Tudi mi bomo imeli krst v začetku decembra - 2. 12. - 1. adventna nedelja.

Za zahvalo: verjetno bom sama izdelala ali:
adventni venček
ali pa venček za na vrata,

ker se ravno začenja adventni čas.

Sporoči, kako se boš odločila in kaj vse nameravaš pripraviti, da bom kaj skopirala user posted image .

Kakšna boš imela pa vabila, torto?
Jaz sem šele začela o tem razmišljati, tako da nimam še nič točnega v mislih, vabila bi poiskusila narediti sama, saj sem doma in imam kar veliko časa, pa še večeri bodo daljši tako da bo lahko še oči kaj pomagal.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 15.10.2007 22:49:29 >

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
24.9.2007 16:34:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krst
25.9.2007 16:44:21   
tonja
Jaz sem iz Šentruperta - okolica Trebnjega.
V Šentrupertu bo tudi krst, kosilo pa bi rada imela v enem kmečkem turizmu (kilometer stran od cerkve), kamor sva velikokrat hodila na ribice (njamsi), samo se še nisva šla pozanimat ali sprejemajo tudi večje skupine - pomoje da.

S temile angelčki bi bilo pa tudi fino kaj skombinirat, saj imamo pravega malega angelčka user posted image

Moram malo po starih Unikatih in Ateljejih pobrskat za več idej o vabilih, drugače pa se mi velikokrat kakšna ideja utrne ko se sprehajam po trgovini za ustvarjanje, samo ne vem kdaj bom prišla do Ljubljane user posted image

Te bom sproti kaj obveščala, kako potekajo priprave......

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 15.10.2007 22:50:20 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
25.9.2007 23:12:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krst
27.9.2007 12:26:46   
tonja
Pri tej rokodelki bi se pa splačalo kaj naročit, ker ne pride drago user posted image

Taja je pa že frajla. Naš Lovro je star komaj 1,5 meseca. Decembra bo 4 mesece. Pa sem sedaj izvedela, da ni nujno, da je krst med mašo, česar me je bilo najbolj strah, ker ga dojim (če bom imela mleko ga bom tudi takrat), kako bi bilo če bi ga sredi maše zagrabila lakota user posted image . Res imam lahko s sabo kak čajček, ampak če ne bi prej pil iz flaške .... ne vem si ne predstavljam glih najbolje.

Bom se še kaj javila user posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 15.10.2007 22:50:47 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krst
28.9.2007 16:43:29   
Udb
Restavracija - Loka, Čefidelj, Prepih, Vila Otočec. Odvisno od št. ljudi in želja.


< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 15.10.2007 22:51:13 >

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
15.10.2007 19:47:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krst
6.11.2007 11:50:53   
tonja
ojla

Tudi jaz sem že naredila vabila, začela pa sem izdelovati venčke za na vrata. Dugače pa bi povabljenim lahko tudi dajala koledarje s fotografijami našega Lovra (ko je ravno konec leta), na to so me spomnile moje soavgustovke - sedaj pa jih bom dala samo starim staršem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?