|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za krst
24.10.2007 12:04:00   
lajkaajda
Zanima me, kaksna so aktualna darila ob krstu dojencka. Kaj naj bi kupil boter in kaj povabljeni? Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za krst
24.10.2007 12:16:36   
madeja
pri nas je v navadi da se daje zlatnina (uhani, obeski in verižice -tudi za fantke)

(odgovor članu lajkaajda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za krst
24.10.2007 13:18:27   
Anonimen
user posted image je bil v nedeljo boter najini necakinji..

Kupila sva zlat obesek-angelcek, narocila sva torto, ter tale komplet sveca-z njenim imenom,datumom,kip angelcek,prticek,slika angela spodaj pa so napisali Liji v spomin,tvoje boter...  http://www.fotoanka.si/ponudba/25
-na dnu strani-

Od povabljenih je bilo pa tako,da od enih je dobila zlatnino,igrace ali denar..

(odgovor članu madeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za krst
30.10.2007 12:37:19   
katra55
Pri nas je v navadi, da boter kupi zlato verižico s križcem pa svečo in bel prtiček.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za krst
1.11.2007 14:45:24   
klaja
Boter ponavadi kupi verižico in križek, svečo, bel prt oz. platno ter torto. Julijina botra je še kupila ležalnik.

Ostali pa so ponavadi dajali kar kuverte z denarjem ali pa kakšno knjigico, kaj za oblečt,...

Ko pa je imela moja sestrična krst, sem dala teti bon od Baby centra.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za krst
6.11.2007 10:00:34   
s.
Jaz sem svojemu krščencu kupila zlato verižco s križcem, prtiček, svečko, angelčka, lesen križ z molitvijo sveti angel, otroško bibiljo, božično pobarvanko, in ''molek'' ( to je tista verižica z bunkicami za molit rožni venec- ne vem kako se slovensko rečeuser posted image ).

Od povabljenih je dobil denar v kuverti ( za ta denar sta mu straša potem kupila avto sedež), nekaj za oblečt, pa nekaj pliša.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?