|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   matični urad
1.11.2007 17:20:42   
dasa7
ojla,

Imam eno vprašanje.Ker se bova poročila samo civilno na matičnem uradu,bi želela,da je matični urad kot prostor urejen,lep in zanimiv za poroko.Zanima me če katera ve iz izkušenj, kje je kak tak urad v okolici Ljubljane?Hvala za pomoč in odgovore.user posted image

_____________________________

dasa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: matični urad
1.11.2007 17:38:05   
*pepelka*
V Ljubljani imaš poroko na ljubljanskem gradu, pa Bogenšperk je tud lep, al pa morda Biststra, ali pa Polhov Gradec. Zdi pa se mi, da so vse variante draže kot pa ljubljanski grad.

(odgovor članu dasa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: matični urad
1.11.2007 17:45:43   
dasa7
ja za te kraje sem že zasledila, samo problem je, ker je potrebno tukaj plačati še dodatne stvari in ne samo takse kot je na matičnem uradu cca. 30€.Vseeno hvala za odgovor.user posted image

_____________________________

dasa

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: matični urad
1.11.2007 18:35:51   
Anonimen
Poročna dvorana v Škofji Loki je lepa, pa tudi v Kranju oz. na Brdu majo ceremonije, sam na Brdu se še neki plača. Drgač poročna dvorana za UE Ajdovščina je na Zemonu. Sam verjetno je predaleč.

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: matični urad
2.11.2007 12:27:44   
Anonimen
dasa7 z možem sva iz Ljubljane in sva se podpisala v Domžalah na občini, kjer imajo za to urejen prostor, lahko pa se poročiš ravno tako pri njih ampak na matičnem uradu. Midva sva se kar na občini ker sva bila samo s pričama in partnerji, je bil pa lep urejen prostor in poročila sva se na petek, potem pa smo šli v gostilno Narobe kjer je bilo ravno tako super, smo imeli prostor samo za nas. Ker občina Domžale velja za eno bogatejših občin so naju res prijetno presenetili z darilom in sicer vgravirana poročna kozarca za šampanjec od Rogaške...full full lepo, jaz sem bila tko vesela in presenečena, da so se mi kar učke zasvetile.
Plačaš pa itak samo takso tistih cca 30€.

Mogoče sem ti kaj pomagala, če pa še kaj rabiš pa kar vprašaj.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: matični urad
2.11.2007 22:11:58   
bt08
Mislm pa da na Brdu je samo do novega leta pol pa konec,ker bo tam skoz eni kar se tiče EU-ja,pa bo zaprt za vse civiliste!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?