|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.10.2007 12:55:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boter/botra
1.10.2007 13:20:32   
Anonimen
Pri nas imamo samo enega botra.

Poznam pa par ki ima 3 otroke in imajo vsi 2 botra. To pa so prijetelji in prijateljice od staršev. In vsak otrok ima eno brtco in botra.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boter/botra
1.10.2007 13:27:09   
Anonimen
Seveda sta lahko dva botra. Moj mož je bil boter hčerki od moje naj prijateljice, potem pa je bila še ena botrica od prijateljice prijateljice ki nima nobene veze z nama. In oba sta napisana v krstnem listu.
Aha pa še tole sem se spomnila. Moja prijateljica je krstila sina in je imela dve botrici, obe njeni babici.

Tako da ja, lahko imaš dva botra, po želji.

< Sporočilo je popravil Vesnyca -- 1.10.2007 13:29:23 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boter/botra
1.10.2007 14:04:41   
NATAŠI
Pri nas imamo dva botra, moj brat in brat mojega moža

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boter/botra
1.10.2007 14:12:54   
Anonimen
Pri nas ima botra in botrco. Izbirala sva pa tako, da sva izbrala iz njegove strani botra, iz moje strani pa botrco.

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boter/botra
1.10.2007 14:22:15   
sončnica13
V knjigi, ki jo je župnik podaril pred krstom piše, da je lahko boter eden, alien par-torej moški in ženska. tako uradno, sicer pa sta bili pri nas moja mami in moja sestra-je tukaj okoli kar v navadi, da sta 2 botra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boter/botra
1.10.2007 15:09:31   
Nika v službi
Ena od vlog botrov je tudi v tem, da (po)skrbijo za tvojega otročička, če bi se očku in mamici kaj zgodilo.... zato po novejših pristopih priporočajo, da sta botra - če sta dva - partnerja. Seveda pa imaš lahko brez problema samo enega ali pa dva, ki si nista v sorodu oz. nista povezana. Nič ni predpisano.

Naši princeski sta bila boter in botrca moj bratranec z ženo.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boter/botra
1.10.2007 15:12:05   
Udb
1. 2
2. zakonski par - pač vidim ju kot 2 človeka, ki bosta mojemu otroku lahko za zgled in v podporo
3. mož in žena, nismo v žlahti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: boter/botra
1.10.2007 16:46:35   
ally1
za našga Matica smo imeli 2 botra in to iz vsake strani enega. Pri nas je tak običaj, drugače pa tudi jaz poznam družine ki imajo samo po enega botra. Mislim da je to odvisno od posameznika.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: boter/botra
1.10.2007 18:46:32   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: ally1

2 botra in to iz vsake strani enega. Pri nas je tak običaj, drugače pa tudi jaz poznam družine ki imajo samo po enega botra. Mislim da je to odvisno od posameznika.



Pri nas enako. Poleg tega je v naši familiji običaj, da imajo otroci iz ene družine iste botre.

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: boter/botra
1.10.2007 20:14:16   
Jessy
Moja hči ima 2 botra: mojo sestro in njenega moža. Zakaj? Ker sta oba primerna za to vlogo in ker po moževi strani nihče ne hodi v cerkev.
Moja sestra pa je izbrala na eni strani mene, na drugi pa moževo sestro, tako da ima njen sin dve botri. Zakaj sta tako izbrala, pa ne vem.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
2.10.2007 11:32:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: boter/botra
2.10.2007 13:12:45   
Nika v službi
Res ne vidim nobene zadrege, zakaj ne bi izbrala obeh. Saj to je pa ja povsem vaša odločitev, kaj te briga, kakšna je praksa pri vas in pri drugih.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?