|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.4.2008 19:58:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
6.4.2008 20:01:46   
Alfabeta
No, jaz imam pa kontra. Prej fanta, sedaj punčko.

Ampak... jaz sem se tudi prej strogo izogibala kakšnim rožicam in pa punčkastim motivom. Mi je pa za fantka lepo tudi če je v rdečem oblečen. Za doma pa z ostalim jaz ne bi preveč komplicirala. Seveda je pa odvisno kje ste doma. Tukaj kjer smo mi, bi bil moj lahko oblečen v karkoli pa ne bi bilo težav, ker smo bolj na samem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
6.4.2008 20:02:42   
April
jaz bi vse ponucala..zakaj pa fantek en sme met kakšno rožcouser posted image
Za na lepš bi ga pa fantovsko oblekla.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
6.4.2008 20:04:49   
pikalonca
Jaz imam enak problem kot ti, čeprav je res, da za doma nič ne kompliciram. Ravno v roza ga ne bom oblačila, toda vse to kar si ti navedla mi je čisto ok. Mislim, da včasih preveč kompliciramo.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
6.4.2008 20:08:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

a je to sprejemljivo za fantka? za doma, okoli hiše? seveda ga ne bi tako oblekla za v mesto.


Za njega sigurno....user posted image .

Za tebe pa ne vem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
6.4.2008 20:14:44   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

a je to sprejemljivo za fantka? za doma, okoli hiše? seveda ga ne bi tako oblekla za v mesto.


Za njega sigurno....user posted image .

Za tebe pa ne vem.


user posted image user posted image user posted image  tole sem se pa nasmejala sedajle. Pravzaprav, čista resnica!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
6.4.2008 20:51:16   
Anonimen
Midva sva tudi kupila za fantovega tamalga smucarski komplet za puncke, pa kaj. Je oranzne in se sploh ne vidi, da je punckast, na kapuci ima tri srcke in na zepu nekega starhca al karkoli pac je. Za doma je pa vseeno, naj ponosi. 

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
6.4.2008 21:28:13   
jakaracman
Jaz mu osebno ne bi dajala rožic in srčkov, pa tudi modeli so drugi.Npr hlače so za punčke ožje in na zvonec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
6.4.2008 21:34:55   
frutka_
Za doma ni problema, čeprav mu jaz ne bi nikoli oblekla nič dekliškega. Ziher.
Mi imamo situacijo obratno in sem obdržala zelo malo oblačil od starejšega fantka za deklico. Modeli fantovskih in dekliških oblačil se kar razlikujejo. Barva me niti toliko ne moti kot modeli, rožice, bleščice ipd..user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
6.4.2008 22:02:28   
benika
Moj sine je bil oblečen v isti h&m komplet kot sosedova punčka, pa se mi ni zdelo prav nič narobe. Roza barva mu je še pasalauser posted image user posted image user posted image user posted image  Nimam nič proti, če je v oblačilu kakšen roza flekec. Sej moški tudi nosijo raza kravate in srajce, pa jih nihče čudno ne gleda.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
6.4.2008 23:37:07   
Anuška79
Prvi je fantek, druga punčka. Že za fantka sem kupovala precej uni sex oblačila zato je sestrica za njim ponosila cca. 95 % oblačil. Je pa res, da sem kar malo alergična na 'modro za fantke in roza za punčko'. Naš je imel veliko oblačil v oranžni, zeleni, rumeni barvi, predvsem zg. dele, spodaj pa kake havbojke - te pa tudi punčki brez težav oblečem. Še v fantovski srajčki z zavihanimi rokavi in kavbojkah je prav simpatična in prav nič fantovska.

Bomo pa ponosili vse kar je imel bratec - večino bolj za doma, za na lepše pa kaj bolj punčkastega, pa je. Pa tudi po sezonah se mi vse ne bo pokrilo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
7.4.2008 8:26:57   
mojsoncek
Jaz sem tudi za prvega (fantek) kupovala obacila precej nevtralnih barv. Tako bomo lahko, ko bo/ ce bo v drugo puncka, samo pokombinirali s kaksno roza zadevo in bo stvar resena.
Drugace pa ima nas v omari tudi kaksen roza kos oblacila (ki jih je podedoval od sestricen) in tako mu vcasih za doma navlecem na rito tudi kaksne roza hlace user posted image . Mislim, da kaksnih travm zaradi tega res ne bo imel.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
7.4.2008 8:55:04   
kristinaj
pobarvaš v rdečo ali pa modro.... pa je.... tudi jaz imam prvo punčko, drugo ne vem kaj bo... imam malce sreče, da je večino oblekic dobila od nečaka torej modre.... in me ne moti če je punčka v modrem.... nekaj roza sem dokupila.... če bo pa sedaj fantek bom kar je roza pobarvala v rdeče in to je to....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
7.4.2008 10:37:09   
Pajaca
Mam doma punco pa pol še fanta in povem vam, da tja do 6m še nekako gre, da pač daš gor temno modre hlače z malo roza črtico, ali pa rdečo bundico ki ima zadaj 2 rožici.

Pol pa ne več, ker je smešno in ti je čudno.

Pa tud tako je do 6m še nekako dobiš uni sex oblačila, potem je to težje. Že kroj hlač je drugačen. Za punčke je vse nekako oprijeto kar fantom ne paše, fantovskim stvarem že na daleč piše da so za fante.

Tako da rečmo 10% oblek od 6m - leta in pol je še ponosil, sedaj pri dobrih 2 letih ima čisto vse kupljeno posebej zanj. Naša punca je že zbirčna in si zbira same punčkaste zadevce. Prepričamo jo nekako da vsaj smučarski kombinezon ni roza, da bo lahko to ponosil, a vse ostalo ne gre.

Tko da nimaš kaj. Do leta in pol se bo dalo kaj kombinirani potem pa ne gre več. Že fant sam bo videl da je to za punčke k je rožica gor, pa tebi ne bo potegnilo.

Jaz sem mela par rozastih bodijev pa bi jih rečmo spodaj lahko oblekla, pa mi ni bilo da bi fant nosil roza body, sem raje kupila par fantovskih.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
7.4.2008 11:40:27   
anckabancka
Ne vem, jaz  mojima fantkoma ne bi mogla obleči punčkastih stvari. Mogoče kako pižamo za spat ali roza bodi za doma.
Mi je prav smešno v vrtcu, ker je en fantek v roza bodijih pa še roza gatke ima in druge stvari od starejše sestrice. Ma za doma je že nekako, samo za v javnost pa res ne. No, če je finančna stiska, pač ne gre drugače...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
7.4.2008 12:03:37   
mojca75
Namig, nekatere stvari se zelo enostavno prebarva z barvo za barvanje v stroju. Jaz sem na ta način rešila že nekaj zelo zaflekanih bodijev ali hlač, pa nekaj spranih zadev ki so po novem rdeče.
Če bo drugi fantek (sedaj imamo punčko) se bo marsikaj dalo iz svetlo roza, etc spremenit v modro ali zeleno.

tudi moževe majce (TShrte) ki so temne in obšlesajo, blago pa je debelo in so majce OK (nič stegnjene, etc) pobarvam oz osvežim barvo - v temno modro naprimer!

namig 2: čez rožice lahko prelikaš kakšen avtomobil - dobijo se razni našitki (poglej v trgovinah z šivilskim materialom) pa bodo hlače z rožicami na riti, postale hlače z avtomobilom na riti user posted image

< Sporočilo je popravil mojca75 -- 7.4.2008 12:05:11 >


_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
7.4.2008 12:12:35   
viv_
Jaz imam pa dve punci, pa obe sta zimski, pa ne pridejo cunje v poštev.

Tiste najbolj dojenčkaste, tja nekje  6 - 9 mesecev še nekako. Potem so pa že precej sprane. Sploh tiste, ki jih je ta velika nosila za v vrtec, niso več vse uporabne - so poflekane, pa sprane, pa znucane... Tako da spravim res tiste najbolj ohranjene.

Poleg tega imata tamalidve povsem drugačno postavo in so stvari, ki jih je Mirna nosila pri enem letu zdajle Zarji še mal preširoke okrog pasu. Potem pa že letni čas ne ustreza več.

Pa v končni fazi, da ni Zarja kot "videk in njegova srajčica" ji kupim tudi kaj novega.

Torej, 75% oblek ima tamala novih.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
7.4.2008 15:37:26   
Naja30
Jaz s tem ne bi komplicirala. Sploh zarad ene črte ali rožic ne. Taki mali zelo hitro prerastejo oblačila. Za doma je ok, za ven pa daš kaj čisto fantovskega.
Če pa imaš ful roza oblačil, pa jih prebarvaj. To bi jaz naredila, če bi drugi bil fantek.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: oblačila; starejša: punčka, mlajši: fantek
7.4.2008 20:21:43   
Pobalami
Do enega leta sploh ni panike. Moj je imel ene dva rozasta bodija in je bil prav luškan.

Enim  je to, da otroka oblečejo tako kot je treba zelo pomembno. Meni ni preveč. Meni ni nič narobe, če je micen dojenček-fantek v kakšni rozasti.

Po enem letu ima moj vsa oblačila fantovska. Razen ena majčka ima en mikroskopsko majhen rozast napis na eni majci. tudi, če vidim kakšnega malčka s kakšno rožico ali metuljčkom mi je ok. tam po enem 4-5 letu naj bo sam fantovsko.

Samo je kar težko najti lepe barve za večje fante. vse je sivo, modro ali olivno zeleno. Nobene lepe vesele barve.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?