|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
4.1.2009 13:07:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tlačenje hrane v usta
4.1.2009 13:10:31   
angel_rebelde
Moj je tudi takšen, da si full hrane tlači v usta. Dopovedati mu tudi ne morem nič, tako da on pač to je, kakor mu odgovarja. Dokler zna lepo jest, se ne sekiram. Mislim pa, da je to samo faza, da potem mine.

kako bi bilo lahko, če bi jih lahko mi hranili, tako pa hočejo sami.. user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tlačenje hrane v usta
4.1.2009 13:10:46   
tanjusi
Te razumem, moj ta večji je isti, kar ma rad pač hitro je pol se mu pa kolca, pa ne vem kaj še, pa zdaj je že tolk da se mu da dopovedat, ne vem mogoče ji daš bolj po malo, pa da vse poje ne sam tisto kar ma rada in ne dobi prej več dokler vsega ne poje tudi tisto kar nima rada.

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tlačenje hrane v usta
4.1.2009 13:11:32   
Ana001
tudi mi imamo enak problem. smo pa stari 15 mesecev. vse si natlači v usta in potem, ker še nima prav veliko zob (6) seveda tega ne more "obdelati" in pljune ven. tudi mene zanima, če je to le faza ... user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
4.1.2009 13:17:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ana001)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tlačenje hrane v usta
4.1.2009 13:20:28   
silvya
Ha ha. Ženske, otroci nimajo časa jesti! A veste koliko novega morajo spoznati in se naučiti, čas pa tako hitro beži? user posted image
Sebe poglejte. Vsak dan se samo nekam hiti, pa gleda da se čimveč naredi..... Kako jeste? Počasi? Si vzamete za kosilo eno uro časa ali pojeste po hitrem postopku in gas pospravljat posodo, .......?

(odgovor članu Ana001)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tlačenje hrane v usta
4.1.2009 13:38:36   
Ana001
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Ha ha. Ženske, otroci nimajo časa jesti! A veste koliko novega morajo spoznati in se naučiti, čas pa tako hitro beži? user posted image
Sebe poglejte. Vsak dan se samo nekam hiti, pa gleda da se čimveč naredi..... Kako jeste? Počasi? Si vzamete za kosilo eno uro časa ali pojeste po hitrem postopku in gas pospravljat posodo, .......?



ja, očitno to drži! so hecni naši mali vrageci! user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tlačenje hrane v usta
4.1.2009 14:05:30   
ThinkPink
Rekord od naše male je bil, ko si je stlačila 4 suhe slive naenkrat v usta. Je pa kar precej vztrajna in jih je mlela tako dolgo, da je na koncu vse pogoltnila in pojedla.

(odgovor članu Ana001)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tlačenje hrane v usta
4.1.2009 19:31:23   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Ana001

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Ha ha. Ženske, otroci nimajo časa jesti! A veste koliko novega morajo spoznati in se naučiti, čas pa tako hitro beži? user posted image
Sebe poglejte. Vsak dan se samo nekam hiti, pa gleda da se čimveč naredi..... Kako jeste? Počasi? Si vzamete za kosilo eno uro časa ali pojeste po hitrem postopku in gas pospravljat posodo, .......?



ja, očitno to drži! so hecni naši mali vrageci! user posted image
 Pri nas je pa še slabše: enostavno neha jesti, ker se ji mudi igrati user posted image , pol se pa pregovarjamo za vsak grižljaj, odvračamo pozornost, zapiramo, odpiramo, skrivamo... karkoli, samo da poje še kaj in da ni spet čez uro lačna user posted image . Če mi zmanjka idej, je pa itak polomija: otrok lačen, mama tečna user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Ana001)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tlačenje hrane v usta
4.1.2009 19:55:43   
mukicamu
Jaz sem pa mislila, da je samo naš takuser posted image

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?