|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
8.1.2009 13:19:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čiščenje sedežne iz mikrofibre
8.1.2009 14:23:13   
Hans
sedežna s zelo dobro sčisti z vodnim seselnikom, če ga nimaš pa gobica, detergent in rahli krožni gibi po sedežni.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čiščenje sedežne iz mikrofibre
8.1.2009 15:35:14   
2 Sraki
Glede na to, da imaš prevleko snemljivo je sigurno tudi za v pralni stroj. Jaz bi dala na 30stopinj, posušila pa raje naravno, da ne bi šla slučajno kaj skupaj.

Sicer pa kot je Hans svetovala, da lepo zdrgneš z čistilom (jaz imam Vanish za sedežne) in nato odvečno vodo popivnam z brisačo. Tisti dan sicer ni dobro sedet na njej, ker imamo potem mokro rit, vendar naslednji dan pa je že vse suho.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čiščenje sedežne iz mikrofibre
8.1.2009 16:14:45   
Hope2
Jaz sem spucala fleke spet z baby robčki za ritkouser posted image . Ma jaz kar velik s tem pucam, najprej sem probala na delu kjer se ne vidi, če bi kak flek ostal, potem pa sem še packe spucala. So pa bili kuhinjski stoli.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čiščenje sedežne iz mikrofibre
6.3.2009 13:51:29   
Kapljicacs
Pozdravljeni vsi skupaj,

Preproge - sedežne garniture (razen usnja), ter oblazinjeno pohištvo se čistijo na enak način.

Delam pri čistilnem servisu in naključno sem naletel na tole debato.

Ker sem pri svojem delu srečal že nešteto prekrasnih preprog ter sedežnih garnitur, ki so zavedno zaznamovane z madeži, ki so obogateni s Megliom, Vanishom in podobnimi čistili...

Spreletevajo me čudni občutki, ko berem na koliko načinov je možno očistiti preprogo.
Zanimivo je, da so vsi postopki, ki ste jih navedli deloma pravilni... vendar deloma.

To pomeni, da madeži dloma ostanejo na sedežni garnituri. To se zgodi vedno, ko zmehčanih madežev ne posesamo globinsko, vendar uporabimo krpico, gobico, ....

Potem pa čez 5 let, ko se madeži dodobra utrejo v tkanino (če na madež nanesemo čistilno sredstvo, ter se ta ne odstrani v celoti - potem se madež skupaj s čistilom spet posuši in za vedno postane del tkanine) ljudje pokličejo nas in želijo magične rezultate, ki pa žal niso mogoči...

Priporočam vam:
1. ne uporabljajte Vanisha
2. Ne uporabljajte Megliota
3. Ne uporabljajte jabolčnega kisa (da tudi take primere smo že imeli)

Za čistilno sredstvo je najbolje uporabljati... globisko čistilo ali peno.
Če se la da... si nabavite profesionalno čistilno sredstvo, saj so sredstva za široko potrošnjo zelo razrečena in ne opravijo dela v celoti.

Postopek pa naj bi potekal nekako takole.

Orodja, ki jih nujno potrbujete:
1. Krtača
2. globinski vodni sesalec (priporočljivo z nastavkom, ki škropi vodo) stroje si lahko izposodite na www.cistilniservis-kapljica.com

Postopek:
1. preprogo najprej v celoti zmočimo (pri tem je treba paziti na vrsto tal, ki so pod preprogo - nikakor tega ne počnite nad parketom)
2. Nato enakomerno nanesemo globinsko čistilno sredstvo, ter počakamo 10-15 minut, da sredstvo reagira z umazanijo ter madeži
3. Nato preprogo v celoti skrtačimo (kjer so madeži... bolj krtačimo) Električno krtačo, si prav tako lahko izpodosite na www.cistilniservis-kapljica.com, pod zavihkom najem strojev.
4. nato z vodnim sesalcem posesamo vso vodo (umazanijo, vodo + čistilo) iz preproge
5. nato preprogo še enkrat zmočimo, ter posesamo še enkrat - ta postopek ponavljamo dokler se iz preproge ne izzsesa čisto čista voda - kar je znak, da v preprogi ni več umazanij.
6. Prepogo na rahlo poškropite z osveževalcem tkanin za prijeten vonj.

Nato preprogo obesite, ter pustite, da se v celoti posuši. Če preproge ni mogoče odstraniti od tal, potem jo sušite tako, da odprete okno, ter tako v prostor spustite velike količine zraka, ter tako pospešite postopek. Priporočam, da to storite na suh in topel dan.

Če bo morda koga zanimalo, se sedežne garniture čistijo na poplnoma enak način, le da je krtačenje nežnejše.

Več nasvetov za čiščenje najdete na nasveti-blog.cistilniservis-kalpjica.com

Upam, da vam bo ta objava v veliko pomoč, ter da v prihodnosti ne bomo več srečavali prečudovitih kosov preprog sedežnih garnitur ter oblazinjenega pohištva, ki jim žal ni več pomoči....

Vsekakor je bolje, da poklišete profesonalce, nakoncu je to kljub stroškom večinoma cenejša in mirnejša rešitev, kot pa nakup nove preproge, sedežne garniture.

Če imate še kakšna vprašanja v zvezi s čiščenjem vam bom z veseljem odgovoil na vprašanja,

Več kot daš - več imaš :)

Ob kakšni nejasnosti... pa kar na dan z besedo

Želim vam prijeten dan, ter veliko zmaganih bojev z madeži ;)

Če se vam bo naloga zdela pretežka lahko obiščete www.cistilniservis-kapljica.com
Pri čiščenju uporabljamo profesionalno čistilno znamke Karcher, ki se posuši 70% hitreje, tako vam lahko zagotovimo, da boste tudi na večer po našem obisku uživali v udobju in čistoči vaše sedežne garniture.

Lep pozdrav,
Vili

< Sporočilo je popravil Kapljicacs -- 6.3.2009 13:52:04 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čiščenje sedežne iz mikrofibre
17.1.2013 9:59:13   
sedežna
Mi se ukvarjamo s takšnim čiščenjem.Imamo poseben stroj.S paro 160C uničimo vse bakterije in neprijetene vonjave. Sedežna je kot nova.Očistimo žvečilne gumije, olja, vino, itd.Tel.: 041 648 333

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?