|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.4.2005 19:15:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj menite ?
29.4.2005 19:29:06   
Jančika_
Mamin sine.... Če se ne bo nehalo zdaj, bo samo še hujše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj menite ?
29.4.2005 19:30:55   
dory
Kolk pa je star? Sej ves kaj pravijo...stare veje se ne da upognit :)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
29.4.2005 19:33:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj menite ?
29.4.2005 19:34:47   
dory
No to so leta k bi se ga se dal postimat...sicer pa jaz upam,da bom svojemu sposobna dat tisto pravo mero svobode,ceprav sem danes prevec navezana nanj:zmeden:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
29.4.2005 19:43:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj menite ?
29.4.2005 20:03:39   
Donja
Bubabaya, čisto prav si rekla za morje za prvi maj in pri tem ostani. Pa tudi drugače ti dam prav, saj se je sedaj odločil biti s tabo in vajinim otrokom. Če pa ne more brez mame, pa je bolje da gre nazaj k njej. Kar povej mu svoje in drži se svojih občutkov. Jaz se s taščo sicer dobro razumem, da pa bi šla na morje z njo ali na kopanje ni šans in tako do danes še nismo nikamor šli skupaj, razen na kaki pol dnevni izlet.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj menite ?
29.4.2005 20:11:50   
india
Se popolnoma strinjam z Donjo!
Če se ne bo zdaj navadil , da sta ti in:duda: prva inštanca zanj, boš vedno prenašala tako stanje!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj menite ?
30.4.2005 8:20:25   
pino
Verjamem,da je navezan na mamo,ampak kar je preveč je pač preveč! Pogovori se z njim in mu povej kako se TI počutiš in kaj ti misliš! Se bo pač moral odločiti kdo bo na prvem mestu TI ali mama!
Imam podoben problem in to po 10.letih zakona.Pri meni je pa žena zelo navezana na mamo! Sem mislil,da bo sčasoma boljše.Figo! Samo slabše!! Moja:love:je šla celo nazaj k mami živet in to z dvema otrokoma!! Halo!!! Pa sem čist popizdil in jo postavil pred dejstvo JAZ ali mama!Ne vem kako bo,ker sem ji dal mesec časa,da razmisli! NI lahko, ampak biti neko tretje kolo celo življenje??? Ne hvala!!
Jaz ti želim,da čimboljše rešiš zadevo.Držim pesti!Čimprej tem boljše!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
30.4.2005 8:37:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj menite ?
30.4.2005 9:17:40   
mamsi
Mama ga prov čustveno izsiljuje s temle jokom in cmevkanjem. Popolnoma je odvisna od njega, zgleda, nima svojga življenja, pa se nanj obeša. Ona zgleda ne ve, da mu dela samo škodo s tem, ko ga je tko privezala nase. Tvoj fant mora pa tut sam prit do spoznanja, da je odrasel, samostojen in skrbet zdaj na prvem mestu za svojo družino in otroka. Mama ni nepokretna, da bi rabila nego. Sej so lahko obiski, živeti in preživljat dneve z mamo pa ne gre, čim imaš svojo familijo.
Povej mu, da je čas, da se naveže na vaju, in odveže od mame. Ko se bo on postavl zase in mami povedal, da bo odslej bolj samostojna, bo za mamo verjetno šok, ampak bo hmal vidla, da misli resno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj menite ?
30.4.2005 11:06:01   
karmy
jzt sm mela take izkusnje... povem ti...po rojstvu malega bo tasca se slabsa..velikooooo bolj slabsa... verjami... izkusila na lastni kozi... nazadne mu bo zacela prigovarjat naj te pusti.. in ugani kaj bo naredu? :grrr:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kaj menite ?
30.4.2005 11:13:12   
karmy
15 let...?uff... men je njegova mat prej kri spila in sm znorela... po mojem mnenju rabjo taki, zenske k bodo se hujse od njihovih mam al pa kukr je moja soseda naredla: premlatila je matko :hudicek: in je bil potem mir...

ampak to so bli seveda drasticni ukrepi..:hudicek::hudicek:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
30.4.2005 11:19:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kaj menite ?
30.4.2005 11:26:07   
karmy
bos vidla.. slabse bo.. verjami...

jzt sem misla da tud ni slaba kandidatka za tasco in sem bila istega mnenja da tud moj ni sposoben pustiti mene in :duda: ... ona je postala hudicevka sele po porodu vnuka...:grrr:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kaj menite ?
30.4.2005 12:37:33   
CatJa
Jaz ne vem, zakaj ta stari ko enkrat ostanejo sami oz. brez partnerja, ves svoj lajf obesijo na otroke? Pa sej to ni normalno. Tvoj :love: bo vedno imel slabo vest, če ji ne bo delal družbe, ker ga je pač tako vzgojila oz. mu je to "dolžnost" vcepla v glavo. Za pop.....

Tudi sama sem večkrat imela občutek, da moram špilat družabnico svoji mami, zdej ko si je pa najdla enga, pa ko da nas ni. Prej pa non-stop moj vnuček gor, moj vnuček dol. Sem ji zamerla in ji to tud povedla. Pol pa mislijo ta stari, da jim ne privoščimo sreče. Pa še kolk, sam nej se pol tud obnašajo bolj zrelo. Ka češ, sej bo boljš. Da le mi ne bomo kdaj taki. LP! :rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kaj menite ?
30.4.2005 18:15:04   
Pia73
Čimprej dragega postavi pred dejstvo ali ti in :duda: ali mama. Jaz ne bi s tem nič odlašala!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kaj menite ?
3.5.2005 10:42:36   
Anonimen

Fajn bi sicer bilo, da bi to postimal prej.. predno sta se odlocila za otroka.. ker tile mamimi sincki znajo biti res ornk trn v peti..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kaj menite ?
3.5.2005 11:32:01   
karmy
@tjazy

spet...nekateri svoje prave obraze pokazejo k je ze prepozn... ka bi take tasce nekam obesla... tk k so pirate... kot opozorilo :hudicek::hudicek:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?