|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.11.2009 19:01:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako preziveti fazo "NE!" ?...
5.11.2009 19:05:03   
jakaracman
Rečeš mu, danes se pa NE greva kopatuser posted image
Umetnost je obrniti otroka, da naredi kar hočeš brez večjih stresov za starše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako preziveti fazo "NE!" ?...
5.11.2009 19:12:12   
FLASK_A
Pri nas je potekalo nekako takole:

Se greš umit?
Ne.
Pojdi se prosim umit, saj veš da dobiš Nodija če se zvečer lepo obnašaš.
Ne, nočem.
Jaka, poglej. Če se ne greš umit, greš takoj spat. Tudi Nodija ne bo.
Nočem Nodija.
Vredu. Potem bo tako, kot sva se zmenila. nočeš se umit, jaz te nesem spat.


In potem na postelji v mojem naročju histerija, jok, hoče se it umit, cel je angelček. Ko se umiri, mu razložim situacijo- da sva se zmenila, bla bla, vse mu razložim vsaj petkrat. Potem pa mora it spat, in če bo naslednji dan priden, bo tudi nagrada (Nodi).

Tako nekako. Pa ne samo zvečer, tudi čez dan ob kakih opravilih. Vedno pa pazim:
da ga ne prosim dolgo (ravno toliko da razume da bo kaznovan, če ne bo priden)
da držim svojo obljubo (kazen isti dan in nagrada naslednji dan, če se tako zmeniva)

Moram reči, da me še vedno preizkuša, ampak dobro ve kje so moje meje. Tako da je raje priden da se lepo razumeva. Zvečer gre z nasmeškom v posteljo, jaz pa ga polubčkam in pohvalimuser posted image Se imamo kar vredu, če izvzamemo občasne napadeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako preziveti fazo "NE!" ?...
5.11.2009 19:12:43   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman
Rečeš mu, danes se pa NE greva kopatuser posted image
Umetnost je obrniti otroka, da naredi kar hočeš brez večjih stresov za starše.


Ni nujno, da paliuser posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako preziveti fazo "NE!" ?...
5.11.2009 19:15:49   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

torej - kako zafrknete mulce, ko vam na vse kontrirajo? na 2-letnik na vse odgovori z "NE!" in "NOCEM!". se greva kopat? NE. gremo zlagat kocke? NE. skratka dejavnosti, ki ga veselijo. po 5-minutnem pregovarjanju seveda pristane in se gre kopat in v tem cist uziva - ampak zakaj me pegla s temi "NE"-ji?


to imajo vsi v tem obdobju, tudi moj 2 letnik je v fazi "NE" ampak ga že mineva user posted image . Jaz ga ignoriram in četudi mi za kaj reče ne, vseeno to naredim...pa je to lahko kopanje, pospravljanje igrač, previjanje... Malo joče, malo se muli, malo tolče in maha z roko...ko pa vidi, da z mano ni heca neha.

< Sporočilo je popravil botrca -- 5.11.2009 19:16:51 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako preziveti fazo "NE!" ?...
5.11.2009 23:04:36   
živa
Poskusi ga vprašat tako, da se z "ne" ne da odgovoriti. Recimo: Se greš kopat zdaj ali po večerji? Ali boš ti odprl vodo ali jo jaz? Ti pomagam zlesti v banjo ali boš skočil vanjo? (ne vem, zdaj se zmišljujem.) Pri našem dveletniku pali to ali pa vztrajanje pri svojem.

Zadnjič pravi, da ga lulat (je že brez plenic). In je hotel lulat na kahlo, ampak v dnevni sobi. Sem mu rekla, naj se odloči, ali bo lulal na WC ali pa v kahlo v kopalnici. Po 15 minutah dretja je izbral kahlo v kopalnici.

Sem imela čas in voljo in začuda mirne živce user posted image .

Lp,

živa   

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
5.11.2009 23:20:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako preziveti fazo "NE!" ?...
6.11.2009 0:34:09   
skuštrana
ampak zakaj me pegla s temi "NE"-ji?


Zato ker je 2 letnik in to je njim v opisu delovnega mesta user posted image Preverjeno, že drugič, pa še tretjič nas čaka...

Pri nas na vse odgovarja ne bom, s tem da reče samo bom(to v njegovem jeziku pomeni ne bom), naredit pa noče user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?