|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.12.2009 22:39:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolece mednozje...
30.12.2009 7:42:13   
miapia
lahko je vnetje mehurja. A te na križu boli v žličkah?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 9:28:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolece mednozje...
30.12.2009 13:03:17   
miapia
Na križu imaš na vsaki strani nekako nad ritjo dve vdolbinici v obliki žličke.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolece mednozje...
30.12.2009 13:24:38   
pety78
bolecina ni v noznici, ampak po povrsini


Take bolečine sem jaz prvič začutila po prvem porodu, ampak samo, kadar sem ležala. Ponoči sem se od bolečine zbujala, se za nekaj trenutkov usedla, da je popustila, nato pa nazaj zaspala. To se je kar nekaj mesecev dogajalo, ginekologinja ni vedela, kaj bi to lahko bilo. Še leže nisem mogla dojit.

Med drugo nosečnostjo so se pa bolečine zopet pojavile, tudi v stoječem stanju.

No, po drugem porodu pa jih imam nekje v času menstruacije, ampak imam tako neredno in nikoli 5 ali 7 dni, tako da ne znam pojasnit, kdaj natanko so. Glih kak teden nazaj me je zopet tako bolelo, da sem si dala toplo vrečko (cold hot), tisto z gelom na tamalo, ampak čez hlače. Pa je mal pomagalo. Kadar me fejst boli, grem tudi pod tuš in si tamalo z vročo vodo polivam.

Men se bo zmešalo zaradi teh bolečin, ampak kot pravim, ginekologinja nič ne ve, kaj bi to lahko bilo.

Probaj si s toplimi obkladki pomagat. Še prej pa k zdravniku. Če kaj izveš, mi pa prosim javi.


_____________________________



(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolece mednozje...
30.12.2009 13:43:30   
Anonimen
meni se je pojavljala podobna bolecina  do kaka 2 meseca po porodu.bolelo, ko sam hudic. vse mi je pritiskalo na dol. imela sem obcutek, kot PRI POPADKIH, PREDNO OTROKA IZTISNES. bolecina pa se je pojavila, cim sem vec kot 2 minuti stala na mestu.ploh, ko sem jo previjala ali kopala, ali recimo kuhala. med hojo pa je izginila.user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 14:37:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 14:38:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 14:40:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolece mednozje...
30.12.2009 14:44:55   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Probaj si s toplimi obkladki pomagat. Še prej pa k zdravniku. Če kaj izveš, mi pa prosim javi.


bom probala.

ce kaj izvem, te obvestim user posted image


Hvala. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 15:45:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bolece mednozje (sramne kosti?)...
30.12.2009 15:50:30   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

je morda katera imela podobne bolecine zaradi razmaknjenih vezi sramnih kosti? je morda to razlog takih bolecin?
ce ja - kake so vaje za izboljsanje?


Mogoče bi pa res lahko bilo to. Vsaj po telefonu vprašaj G. Ali pa vprašaj na MON zdravnika. To najbrž res ni čist izi prenašat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bolece mednozje...
31.12.2009 4:29:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

od cesa? komaj hodim, tko boli... bolecina ni v noznici, ampak po povrsini in se siri do rektuma, istocasno boli tudi kriz. vlece se ze kaka 2 tedna, popusti pa spet zgrabi...

a se komu kaj sanja, kaj bi blo to?


Včasih se bolečine pojavijo zaradi sprememb, saj porod ni nekaj tako nedolžnega, saj dejansko, če nekatere npr. boli že prodor penisa v nožnico, je otrok, ki prehaja iz nje ven, velik stres za organizem ženske. Dejstvo je, da je s porodom ogromno razširitve, da lahko podere marsikaj v organizmu, ker verjetno je kaj odvisno tudi od tega, kje otroka nosi mama. Ženska mi je rekla, da gre raje še nekrat roditi, kot da gre k zobozdravniku. In verjetnoo gre tudi za kakšne mišice, kii niso bile vajene napora, kot je nastal ob porodu, ker je podobno, kot nekdo, ki nikdar ni šel na Triglav, in bo imel najprej mišične krče v mišicah, ki so delale, nato pa se bo zaradi nepravilne drže še kaj dodatno pojavilo, poleg tega, da ni bilo še dosti nadomestnega glede vitaminmov, mineralov oz. obremenitve, ki jo organizem ni vajen ali pa jo jej, vendar je situacija drugačna, bo tudi po porodih organizem sporočal, da mu nekaj manjka.
Če si že mobilna po porodu, poskušaj fizioterapevtske vaje glede križa, ki morajo soupadati tudi s trebušnimi mišicami. Če želiš, ti jih lahko pokažem, ko bom zdrava in bo bolje, kajti križne vezi oz. mišice, ki so utrjene, preprečujejo bolečine ob naporih, zlasti v spremembah, čeprav ni izuzeto, da določenih stvari ne bi bilo, ker je oodvisno od človeka do človeka.
Dala bom samo primer - ko je porod, je sprememba organizma ogromna in tudi marsikaj se razširi, ko začne otrok vekati na svet. Če se mišice ne ogrejejo, si lahko ppredstavljate, da že pri manjšem neogrevanju npr. hrbta, lčahko pride do pretrganja ali natrganja hrbtne miđšice. Potrebuješ mesečni počitek. Če gre pa otrok na ful, brez ogrevanja skozi vaše telo ven, nekatere nimajo težav, druge3 immate pa zakasnele posledice, kjer ni nujno, da se tiče ravno odprtine in bližnjega v organizmu, kar vam daje sindrome.
Poskušaj s fizioterapijo križnih mišic, da jih ojačaš, hkrati, tudi z trebušnimi in vaginalnimi oz keglovimi vajami. Vendar, če ne poznaš pravilne izvedbe, se ne trudi, da ne bo še več škode za tvoje bolečine. Morda je sedaj primeren resnično samo počitek, da si organizem opomoore, in bo morda zato potreben boj mož, ki se bo nagibal v fizično k otroku. Če so težave, je prav, da se da najprej organizmu počitek, potem pa vaje, ko se organizem pozdravi in dobi svoje moči nazaj s počitkom. Sama se odloči, kako bo v tvojem primeru.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?