|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
17.2.2010 18:05:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
17.2.2010 18:05:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maxi cosi tobi
17.2.2010 18:11:25   
ledenaa
To je tudi naš delal
Vsakič sem mu razložila zakaj to ne sme delati
je pa res da je to nehal delati,ker smo ubrali novo taktiko in to je,da smo zanalašč malo šli okrog z avtom.
če ni poslušal in je rokice deval ven smo šli direkt domov
Tako da je videl da nikamor ne gremo če rokice ne bodo tam kjer morajo biti in pasova tudi
je uspelo,ker zdaj to že 6 mesecev ni naredil user posted image
zaradi tega je nesmiselnoo kupovat novi sedež
treba je samo se znajti kako doseči da to ne bodo delali


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: maxi cosi tobi
17.2.2010 18:23:40   
K_a_t_i
Naš ni še nikol dal rok ven - imamo pa Roemerjev safefix (al neki tazga). Samo ne vem, ali je tako poslušen otrok, al res ne gre user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
17.2.2010 18:28:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: maxi cosi tobi
17.2.2010 21:50:41   
anitka7
men tud nkol ni blo jasn kako je tud našmu uspel roke vn dobit,pa je bil čist zategnjen...ne vem a si je ramo spahnu user posted image jaz sem našmu rekla da bo šel vn iz avta,če bo to delu in sem ene parkrat res ustavla,saj ven mi ni blo treba it k so ble roke takoj nazaj user posted image  user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: maxi cosi tobi
17.2.2010 22:21:57   
Najaa
Naša je tud to delala, pa sem ji pač popravila rokice nazaj in kolker je bila trmasta ona, sem bila jaz še bolj. user posted image To imajo neke fore, ampak mine. Zarad tega ne bi kupovala drugega sedeža, sploh pa ne kiddyja. Naša je bila v njem enih 20 sekund, pa je pop.... fasala.

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
18.2.2010 8:42:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: maxi cosi tobi
18.2.2010 11:27:11   
mate0ja
jest pa poznam rešitev. Napelji dodatno vrvico, skozi pasova tik pod rameni in jo samo zaveži in ne zategni. Oziroma še boljša varianta so tiste sponke, ki so za zategovat kake hlače al pa spodnji del jakne (upam, da razumete kaj mislim), ker te ne bo znal razvezat. In tako ne bo mogu rok dat ven.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: maxi cosi tobi
19.2.2010 13:29:02   
zmajči25
Moja je tudi to počela in smo se parkrat ustavili in jo nazaj naštimali, obenem pa zagrozili, da se bomo nazaj obrnili in šli domov in potem je bil mir. Enako je počela v sedanjem stolu (MC Rodi) in smo ponovili vajo in je palilo, sedaj se tega, da bi roke izza pasov dajala ne spomne več.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?