|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   davčna številka otroka
17.2.2010 10:55:37   
mateyka
mene pa zanima ali to avtomatsko dobiš ali kako? in če dobiš, kak dokument je to? če ne, koga moram klicat in kam?

baje jo rabim za vlogo za otroški dodatek. samo ko sem našo prijavljala na matičnem uradu, je ni noben dal, ko sem šla delat rojstni list nedolgo tega (ima dvojno državljanstvo), sem videla da je gor samo emšo. uradnica na CSDju pa pravi da rabim emšo in davčno. nikjer nimam napisane njene davčne številke in sploh ne vem kak dokument naj bi to bil - kako in kje naj jo staknem?
hvala lepa za kakršenkoli info user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: davčna številka otroka
17.2.2010 10:57:07   
Anonimen
na davčni?

meni so poslali po posti list A4 fomat in gor je bila davcna od Nine.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: davčna številka otroka
17.2.2010 10:57:38   
Sibil_
Na davčnem uradu jo lahko dobiš, nam so po rojstvu prvo poslali davčno številko, še pred rojstnim listom, hehe.user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: davčna številka otroka
17.2.2010 11:50:18   
donna22
Davčna jo pošlje hitro po rojstvu ... Pa pri nas je gor pisalo, da lahko odpre samo naslovnikuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: davčna številka otroka
17.2.2010 12:46:00   
mateyka
hm, samo naša je bila rojena na švedskem. takrat, ko sem poslala izjavo za prijavo državljanstva nismo dobili nič..

a če kličem na davčno, mi jo bojo bp poslali po pošti ali moram tja osebno it in dokazovat kdo sem in podobna itd jajca?

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: davčna številka otroka
17.2.2010 13:45:00   
mateyka
mah, klicala in baje pošljejo po pošti, navadno. baje so nam poslali oktobra. samo jaz se mič ne spomnim da bi kaj dobili..user posted image meh, zdaj moram pisno prosit al pa osebno it tja.
ehhh..

hvala vsem za pomoč user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
17.2.2010 14:01:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: davčna številka otroka
17.2.2010 14:10:56   
mateyka
saj naša jo baje že ma, samo jaz je nimam. baje so poslali nekaj mesecev nazaj, ko sem tukaj urejala rojstni list, samo jaz se ne spomnim, da bi jo dobili.. je pa baje bilo to poslano z navadno pošto, tako da po eni strani ne razumem kako to, ker je donna22 napisala da so imeli oni napisano, da lahko samo naslovnik odpre - to pa ni navadna pošta..

saj pravim, moram napisat pisno vlogo za ponovno pošiljanje ali osebno it tja. v glavnem nič se ne moreš po telefonu zmenit..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.2.2010 14:11:41 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
17.2.2010 14:19:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: davčna številka otroka
17.2.2010 17:35:35   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

saj naša jo baje že ma, samo jaz je nimam. baje so poslali nekaj mesecev nazaj, ko sem tukaj urejala rojstni list, samo jaz se ne spomnim, da bi jo dobili.. je pa baje bilo to poslano z navadno pošto, tako da po eni strani ne razumem kako to, ker je donna22 napisala da so imeli oni napisano, da lahko samo naslovnik odpre - to pa ni navadna pošta..

saj pravim, moram napisat pisno vlogo za ponovno pošiljanje ali osebno it tja. v glavnem nič se ne moreš po telefonu zmenit..


Ja,dobiš jo po navadni pošti. Čakala nas je v nabiralniku, na kuverti je bilo sinovo ime, zgoraj v kotu pa je pisalo, da lahko odpre samo naslovnik. user posted image  

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: davčna številka otroka
17.2.2010 21:41:39   
manna
Mi smo jo tudi takoj po rojstvu dobili, še pred rojstnim listom. Pa jaz tudi sploh ne bi vedela da je to to, ker je namreč na navadnem A4 samo pisalo: "..vpisana v davčni register pod številko..." , potem mi je pa mama rekla naj to spravim, da to je davčna številka. Drgač bi zihr vrgla stran..

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: davčna številka otroka
19.2.2010 13:31:40   
zmajči25
Mi smo davčno št. šli sami iskat na DURS, potem ko smo dobili rojstni list, mislim da en teden po rojstvu.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?