|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.4.2010 12:21:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rast nogice 2,5-letnika...
27.4.2010 12:55:44   
skuštrana
Našemu Arsenu so tudi še prav čevlji, ki jih je nosil lani konec poletja, jeseni. Se ne sekiram, ni treba novih kupovatuser posted image

Drugače pa, nekaterim raste noga bolj počasi, spet drugim hitreje. Se spomnim da je Liza full dolgo nosila 22,23 potem pa kar naenkrat 26...Sedaj pri 5 letih ima pa 30 user posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rast nogice 2,5-letnika...
27.4.2010 12:57:42   
skuštrana
pa je bil rojen s cisto spodobnimi 55 centi...


Mah, to s kolkimi cm je bil otrok rojen pove popolnoma nič user posted image   Razen tega, da se mu je v trebuhu dobro godilo user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
27.4.2010 13:18:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rast nogice 2,5-letnika...
27.4.2010 13:24:32   
Anonimen
Jaz sem kar vesela, da moji frajli počasi raste nogica.user posted image Pa imajo njeni vrstniki v vrtcu tud 25 št, naša pa kar na 21 vstraja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
27.4.2010 16:58:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rast nogice 2,5-letnika...
27.4.2010 17:10:12   
Klaudia
Naši punčari noga vztrajno raste. Lani je nosila 23, letos ima št.25. Bi lahko šlo malo počasneje, samo bo zgleda velika, kaj čmo.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rast nogice 2,5-letnika...
27.4.2010 20:46:08   
valči
Naša 2.5 letnica ima tudi nogico 23 številko,ki jo je prav tako nosila v jeseni.Ima sedaj obute sandalčke,ki sem ji jih kupila avgusta in me veseli,da so ji še prav.V vrtcu ima cpoata Superfit,23.Pa so se ji že malo zdrsali spredaj,namesto,da bi zrasla.Bo menda prej prstek zunajuser posted image Sedaj za poletje sem ji kupila sandale 24,preko spleta,pomoje bo počasi že na 24.

Starejši sine je pri 2 letih nosil 24,pri 2.5 pa najmanj 25.Sedaj pri 7. letih pa 31.

Petletnica pa,pri Ninini starosti enako,lani spomladi pri 4. letih 26,letos pa ima že 30.Noro so ji noge zrastle.No,cela je zrastla,najbolj v širino.Je že brata prehitela za 5 kil!




_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rast nogice 2,5-letnika...
27.4.2010 21:02:37   
ledenaa
No,saj če greš meriti podplat notranji vidiš da nekatera obutev je iste dolžine.recimo 24-25 imajo nekateri modeli isti notranji podplat -dolžina.Mi pri še ne 3 letih nosimo 26 št.
recimo pri starejšemu do pred kratkim je nosil 28-29 ,zdaj pa kar naenkrat 31

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rast nogice 2,5-letnika...
29.4.2010 10:01:21   
novakatja
Moj 2,5 letni sinček je tudi med majhnimi, da me včasih prav skrbi. Bom zdržala do jeseni do sistematskega. Jaz vidim, da raste, ampak se mi zdi, da drugi hitreje. Isto je z nogo: jesenski supergi 23 so mu še prav, zdaj sem mu pa od druge firme lahke čevlje nabavila ravno tako velike, ker je v večjih dobesedno plaval.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Se boste poročili?
zoyaa



da (22%)

ne (15%)

mogoče (26%)

sem že (33%)

po 30.letu (3%)


Število vseh glasov: 310

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!