|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.1.2011 14:33:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 14:39:57   
suzy 1
jaz mojemu mulčku dam sinecod sirup,mu še kar pomaga.Sicer je naš mali star 4 leta,samo mislim da za manjše so pa kaplice,vprašaj v lekarni.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 15:09:25   
diana 28
Meni je zelo zelo pomagal sirup, ki ga naredim sama iz medu in čebule. Kopiram recept. Meni je res čudežno pomagal.
 
 
Sirup iz čebule in medu: Zanesljivo domače zdravilo je sirup iz čebule in medu. Narežite olupljeno čebulo na fine kocke in jih premešajte z dobrim medom. Koščki čebule naj bodo povsem prekriti z medom. Mešanico pustite čez noč,  nato koščke čebule precedite in sirup zaužijte porazdeljeno po čajnih žličkah čez dan. 

(odgovor članu suzy 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 15:10:59   
zmajaz
Joj ne govori - meni se že meša od tega kašlja pri mojih dveh ta malih. Enostavno ne vem več, kaj naj. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 15:32:04   
K_a_t_i
slezov sirup

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 15:49:10   
Lara28
Tudi jaz sem preizkusla tega iz medu in čebuje in pri nas preverjeno pomaga bolj kot vsi tisti iz lekarne. Res da smrdi, okus pa sploh ni tak grozen. Sem ga poskusila tudi sama in mi je pomagalo.
Ni pa treba celo noč čakat, se že kr hitro (kaki 2 urci) naredi - med postane tak čisto redko tekoč. In ena žlička čudežno deluje:) Upam, da bo tudi vam!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 15:59:15   
bačko
Lučnikov sirup:
http://www.sitik.si/Ostali_izdelki

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 16:12:22   
naia
jaz narežem čebulo in jo čez noč dam na oknsko polico in jo celo noč vdihava, naslednjo noč že lepo spi

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 18:29:26   
DragonLady
Lovorjev sirup-ga lahko vsak naredi doma. Lahko uporabite kupljen lovor (lovorjeve liste) za kuhanje, še boljši je domači iz domačega vrta. Več različic recepta dobite na www.kulinarika.net ...sem ga naredila iz obupa,ker je naš 3letnik kašljal več mesecev skupaj, kljub antibiotikom, itd. Pa nam je pomagala zadeva! Sploh zvečer, ko je kašelj najhujši (in ponoči, ko otrok leži)...sem mu dala žlico ali dve sirupa in je "držalo" cca 7-8 ur oziroma dokler se ni zjutraj zbudil. Pa še ni slab po okusu...user posted image

Srečno z vašimi malčki...in veliko zdravja v 2011 (vam še nisem voščila tu, na RR)!user posted image

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 20:53:37   
Petka09
Sirup smrekovih vršičkov...

Od kolegice tamali pa je pomagal edino Fluimukan po več mesecih kašljanja.. Pa je tudi imela samo suh in dražeč kašelj, da več niti zdravniki niso vedeli kaj naj, saj ni nič pomagalo.. Po Fluimukanu pa je nehala kašljat.

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 20:58:08   
Precious
Proti kašlju ne uporabljamo nič,ker ni efekta. Ampak za kašelj,saj se mora izkašljat:

http://www.lekarnar.com/izdelki/prospan-sirup-100-ml

pa v lekrani kupim še prašek za izkašljevanje,ki ga dam v čaj. Je full dobrega okusa in moj ga z veseljem pije

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 21:10:56   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Meni je zelo zelo pomagal sirup, ki ga naredim sama iz medu in čebule. Kopiram recept. Meni je res čudežno pomagal.
 
 
Sirup iz čebule in medu: Zanesljivo domače zdravilo je sirup iz čebule in medu. Narežite olupljeno čebulo na fine kocke in jih premešajte z dobrim medom. Koščki čebule naj bodo povsem prekriti z medom. Mešanico pustite čez noč,  nato koščke čebule precedite in sirup zaužijte porazdeljeno po čajnih žličkah čez dan. 

nevem če prav razumem... zmes medu in čebule pustim čez noč in precedim... torej dajem po žličkah med v katerem se je namakala čebula ali ravno obratno?

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 21:11:46   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Meni je zelo zelo pomagal sirup, ki ga naredim sama iz medu in čebule. Kopiram recept. Meni je res čudežno pomagal.
 
 
Sirup iz čebule in medu: Zanesljivo domače zdravilo je sirup iz čebule in medu. Narežite olupljeno čebulo na fine kocke in jih premešajte z dobrim medom. Koščki čebule naj bodo povsem prekriti z medom. Mešanico pustite čez noč,  nato koščke čebule precedite in sirup zaužijte porazdeljeno po čajnih žličkah čez dan. 

nevem če prav razumem... zmes medu in čebule pustim čez noč in precedim... torej dajem po žličkah med v katerem se je namakala čebula ali ravno obratno?

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 21:19:39   
tilči
materina dušica od Justa

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj proti kaslju? ...
12.1.2011 22:22:23   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Meni je zelo zelo pomagal sirup, ki ga naredim sama iz medu in čebule. Kopiram recept. Meni je res čudežno pomagal.
 
 
Sirup iz čebule in medu: Zanesljivo domače zdravilo je sirup iz čebule in medu. Narežite olupljeno čebulo na fine kocke in jih premešajte z dobrim medom. Koščki čebule naj bodo povsem prekriti z medom. Mešanico pustite čez noč,  nato koščke čebule precedite in sirup zaužijte porazdeljeno po čajnih žličkah čez dan. 

nevem če prav razumem... zmes medu in čebule pustim čez noč in precedim... torej dajem po žličkah med v katerem se je namakala čebula ali ravno obratno?


Ja, med daješ po žličkah. Čebule ni treba user posted image Podobno kot pri črni redkvi - aja, naši tamali je pomagal tudi med, precejen skozi redkev. Trenutno pa mi celo stanovanje smrdi po čebuli, ker redkve lih nimam, tamala pa kašlja ko en jetik user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj proti kaslju? ...
13.1.2011 8:33:36   
diana 28
Ko se nareže čebulo in doda par žlic medu se čez cca 2 uri naredi sirup. Čebula spusti sok in se pomeša z medom in ta sirup se nato je po žličkah skozi dan. Čebulo lahko takrat tudi izločiš. Sirup pa sploh ni tako slab kot se sliši..user posted image Jaz sem mislila, da ne bom mogla jest, ma res ni tako slabo. V glavnem pa zelo pomaga.

Jaz sem kašljala tudi po dva meseca in sedaj ko vem za ta sirup si lahko že takoj pomagam in je takoj bolje. Sem pa ugotovila, da je dobro, da se je tudi žajblove bombone, da je sluznica stalno vlažna in tudi vlažilec zraka pomaga, če ogrevate prostore. Jaz sem si nabavla za v pisarno kjer imam zelo suh zrak in se mi zdi, da je tudi to malo pripomoglo. No, pa še čaj pit in bo.
V lekarni mi je rekla, da se mora sluznica obnovit in zato je potrebno, da je stalno vlažna.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Otrok vam pove, da je istospolno usmerjen
rotkappchen



poslal/a bi ga/jo k psihiatru (12%)

to se mi ne more zgoditi (4%)

odpovedal/a bi se ga/je (1%)

sprejel/a bi to (82%)


Število vseh glasov: 210

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!