|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.1.2012 23:06:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
29.1.2012 23:22:28   
ninocka26
Midva imava ogledanega Bebe Confort High trek (izpolnjuje vse tvoje pogoje), prijateljica je imela pa Jane Slalom Pro (ravno tako izpolnjuje vse tvoje pogoje - s tem, da je ona tudi imela namontiran ta sedež za prvega otroka - sta narazen cca. leto).

< Sporočilo je popravil ninocka26 -- 29.1.2012 23:24:18 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
29.1.2012 23:40:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninocka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
29.1.2012 23:56:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninocka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
30.1.2012 7:22:38   
zaspancek1
tudi maxi cosi mura ustreza tvojim kriterijem. Sicer smo mi zvozili brez,vem pa,da pase gor. Imamo pa muro 4-samo sportni del,letnik 2009. Ce te zanima,poslji zs.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
30.1.2012 10:46:49   
ninocka26
Glede Jane ne vem ali se da spustiti čisto dol, samo vem, da je ona imela športni del brez košare.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
30.1.2012 16:20:46   
tanja22
prodaj čisto nov voziček bebe confort HT(športni del+košara+dežna prevleka) za samo 400 eur, voziček ni bil nikoli uporabljen. Lahko pošljem tudi slike.

bg4674@gmail.com
070492154

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
30.1.2012 20:26:37   
mayci
Zmagala, Jane se sedaj da obrniti tudi v nasprotno smer, model pa se imenuje Reverso user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu tanja22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
30.1.2012 23:03:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
31.1.2012 7:25:02   
Anonimen
Ampak športni del High Trecka ni primeren od novorojenčka dalje ... je treba košaro kupit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
31.1.2012 9:46:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
31.1.2012 9:51:36   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Ampak športni del High Trecka ni primeren od novorojenčka dalje ... je treba košaro kupit.


v bistvu se ga da skoraj cisto poravnati: ce bi imela poletno dete, bi slo. ceprav sem tud sama tudi pristas kosare - v sportnem delu otroka ne mores poloziti na bok, ker je ravno toliko ukrivljen.

No saj za to sem napisala, ker ga je imela kolegica pa vem kako športni del zgleda ... nasploh fin voziček in športni del je za večjega dojenčka fajn, ker se vseeno bolj zravna kot naprimer Buzz, samo vseeno je pa tam tista vdolbinica in če jo zadelaš s kako dekico pa otrok tako nezaščiten ostane, da ga jaz nebi upala na boku obrnjenega okrog vozit, ker bi me skrbelo, da bi ven padel. Tako da košare so zakon user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
31.1.2012 14:13:11   
izalina
Mi imamo tudi High Trek-a. Rodila sem konec maja in brez košare mi ne bi zneslo, ker športni del za novorojenčke ni najbolj primeren. Ker se ne poleže popolnoma in ima malenkost luknje pri sedežnem delu. Pri nas se ni marala vozit v košari in sem jo pri 2m prestavila v športni del in je ful lezla na stran. Da jo poležeš na bok  v športnem delu, se pa jaz ne bi upala....ker moraš podložit z dekico, da ni vdolbine, nevem kako potem otroka privežeš (privezan pa more bit, ker športni del ni tako globok kot npr. freestyle ali jane slalom).
Za dojenčke od 5m je pa športni del super...ga ne menjam user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
1.2.2012 13:48:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu izalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
1.2.2012 13:57:13   
Barik@
IZVIRNO SPOROČILO: Zmagala

Včeraj sem ugotovila, da bomo zgleda mogli zamenjati vozičekuser posted image , saj se nanj ne da pripeti buggypoda, ki ga bomo zgleda nabavili, ker čakamo drugega.

Sedaj imamo Quinny freestyle 3XL, ki nam zelo odgovarja, a se na moje začudenje nanj ne da namontirati buggypoda.

Sedaj me zanima, če imate kakšne ideje, kateri voziček bi hkrati združeval naslednje lastnosti:
-da je se da športni del spustiti čisto do dol, tako da ga lahko uporabljamo od rojstva dalje (bo otrok poleten);
-da se ga da obrniti v obe smeri vožnje;
-je po možnosti trikolesnik z velikimi kolesi (veliko vožnje po terenu);
-se nanj lahko namontira buggypod (za pomoč je tukaj seznam: http://www.pegperego.si/inc/getfile.php?id=C2E20B01-0B46-4E40-BA6F-9F9190304F34).

Hvala za predloge in pomoč!



buggyboard (deska na kateri stoji otrok) se da pripeti na freestyla (smo ga uporabljali).
kaj je pa bugggypod, pa ne vem...grem gledat user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
23.6.2012 11:50:42   
Tangerina
A ima morda katera izkušnje s temi vozički?
So cenovno zelo ugodni, le moti me malo da so dost težki (14kg)... Kaj pa splošna kvaliteta?

http://www.vozicki.net/index.php/otroski-vozicki/otroski_vozicek_twist

(odgovor članu Barik@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
23.6.2012 12:07:01   
ava_sa
te vozički (baby lux) so krepko precenjeni!!! cena sploh ni ugodna za tako slabo kvaliteto, ki jo dobiš!

imam pa tudi jaz težavo, ker imamo freestyla in ne paše gor bugypod user posted image
pozimi, ko dobimo user posted image , bo ta starejši star leto in pol in bi še prav prišel voziček. bomo očitno morali nabavit bugyboard in ga kombinirat s culo in nahrbtnikom.

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
23.6.2012 22:59:56   
*pujsapepa*
Jaz imam Hartana. Ima vse, kar si želiš. Tudi bugypod se lahko pritrdi, sem preverila na tvojem linku.

Prvi otrok je bil poletni in je bil samo v športnem delu, se čisto poleže in je brez problemov spal na boku neprivezan. Drugi je bil zimski, in sem samo na športni del dala torbo z mehkim dnom, je bil zaščiten kot v košari. Ta dva sta 17 mesecev narazen, pa mi je z bugyboardom čisto dobro šlo.

Ta tretji je še vedno v tem vozičku, ker mu še čisto nič ne manjka (ampak res NIČ) in še nisem videla vozička, ki bi mi bil bolj všečuser posted image Ok, če ga moreš velik dvigovat, je mal težek, pa takih lepih rumenih ne delajo več ...

(odgovor članu ava_sa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
10.8.2012 17:05:18   
zarjina
no...tudi mi imamo Hartan sky xl....fenomenalen!
res zadovoljni!

(odgovor članu *pujsapepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pomoč: KATERI VOZIČEK? Imamo mnogo zahtev :)
14.8.2012 7:56:33   
Tangerina
No mi smo se zdaj končno odločili, premlevali smo med novim modelom Quinny Moodd ter Peg Peregom GT3, pa smo se kar za Peregota odločili,sicer ga bomo kupili šele decebra, ker je še malo prezgodaj user posted image

(odgovor članu zarjina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?