|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.9.2014 13:33:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sem res zlobna mačeha?
18.9.2014 15:09:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

dve odrasli osebi(25, 27 let).

So to otroci, ali odrasli ljudje, ki bi morali spoštovati najino zasebnost.



Vse je v tvojem pisanju. Dodaten komentar je odveč

< Sporočilo je popravil LuLu -- 18.9.2014 15:11:33 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.9.2014 15:49:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sem res zlobna mačeha?
18.9.2014 16:36:27   
mateyka
Lulu hoče povedat, da si si tule sama odgovorila.

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
So to otroci, ali odrasli ljudje, ki bi morali spoštovati najino zasebnost


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
18.9.2014 17:46:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sem res zlobna mačeha?
18.9.2014 17:58:53   
bskrle
Najbolje je,da ne strežeš več, razne, če ni nedeljsko kosilo ipd in ste dogovorjeni.
Ko pride, se odpelji v trgovino, k ZD skratka malo zmanjšuj svojo prisotnost. Praviš,da te partner ne razume, tega ne pričakuj.
Najdi luknje, da boš sama lažje živela.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sem res zlobna mačeha?
18.9.2014 21:44:42   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Lulu hoče povedat, da si si tule sama odgovorila.

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
So to otroci, ali odrasli ljudje, ki bi morali spoštovati najino zasebnost




ja

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sem res zlobna mačeha?
18.9.2014 21:47:45   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ja, jaz vem, da so to odrasli ljudje. Ž3lim, da bi jima postavila meje, vendar se on takoj buni, da ne maram njegovih otrok. Res, da oba delata stvari, ki so proti zakonu, proti morali, vendar on ne reče nič, Zadnjič sem mu rekla, da otroka, ki imaš rad, ne vzpodbujaš v njegovi nepoštenosti, ampak mu poveš svoje in ga nekam brcneš, da začne razmišljati. In spet sem bila tista ta grda.



meje bi skoraj že lahko imela onadva postavljene pri teh letih. Težko boš vzgajala tako odrasle "otroke", pa še tvoji niso
najbolj otročji mi je tvoj partner, glede na leta
probaj se odklopit od otrok, videti le partnerja in živeti le z partnerjem... kar pa bo tudi znal biti problem mogoče, če ta dva njegova otroka delata kažine. Vedno bo neko sra*nje v familiji

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sem res zlobna mačeha?
19.9.2014 9:39:04   
1buba
Odrasli potomci še težje sprejmejo novega partnerja svojega starša kot otroci. Sama sem dala to čez z desetletnikom in je trajalo par let da sva se ujela, sploh ker se vidimo le enkrat na mesec. Verjamem da je še težje z odraslo osebo, sploh ko so lahko tu že misli na potencialno dediščino....

Zasebnost je potrebno spoštovati. Sama nikoli ne pridem nenapovedana k mami, vedno pokličem prej in nikoli ne pričakujem da spreminja svoje plane zaradi mene ali da bi me nahranila, razen če sama povabi.
Le da boš tukaj težko sama kaj spremenila, sploh na hitro in sploh če ni podpore s strani partnerja (ne vidi problema, se težko poistoveti s tabo). Vendar lahko tudi sama kaj narediš. Najprej da sprejmeš dano situacijo :). Mogoče iskren pogovor brez godrnjanja (mogoče pa ima tisti ki največ prihaja, sam kakšne probleme doma ali v službi). So finančno neodvisni? Bodi vesela, ko prideta na obisk, vendar ne spreminjaj svojih načrtov.
Mi smo se na začetku maksimalno prilagajali otroku, vendar sedaj ko je že skoraj odrasel in lažje razume, že povemo da imamo tudi sami svoje življenje in da včasih je treba kaj prej poklicati in ne zadnji trenutek.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sem res zlobna mačeha?
19.9.2014 17:42:27   
aknela123
kako pa je s tvojimi otroki? jih imaš? živijo na svojem ali pri tebi?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sem res zlobna mačeha?
20.9.2014 14:00:35   
Vijoličarka
Imam občutek, da kar naprej berem isto zgodbo ali pa je veliko uporabnic, ki se je preselilo k novemu partnerju na kmetijo in ima dva zahtevna pastorka, ki se vedeta kot trmasta nevzgojena petletnika, ki ju mora streči, partnerju pa se to zdi nekaj najbolj normalnega na svetu.

Odgovorov na to temo je bilo že veliko, ampak zdi se mi, da nesrečnica predvsem zelo rada razlaga svoje probleme in pričakuje usmiljenje in neko instant rešitev ter se vrti v krogu.

Najprej bi rada pripomnila, da niso krivi drugi, da se ne moreta imeti fino s partnerjem. Partner je tisti, ki ima niti v rokah in ki odloča ter dopušča, da se odrasli otroci vedejo slabše kot v vrtcu. Partner je tisti, ki misli, da je dajanje potuhe in razvajanje ljubezen. Partner je tisti, ki uživa, če njegova nesamostojna otroka odklanjata vsako odgovornost, vse kar je neprijetnega v življenju in zahtevata samo prijetno.

Partner je tisti, ki noče dojeti, da disciplina ni teror, da je treba otroku privzgojiti tudi delovne navade, odgovornost... da ljubiti otroka in hoteti zanj najboljše ne pomeni, da jih pustiš, da za vedno ostanejo razvajeni malčki.

Partner je tisti, ki te čustveno izsiljuje. Da ne sprejemaš, da ti nekdo kar uletava, kadar se mu zazdi ter zahteva postrežbo oziroma pričakuje, da boš ti petke in svetke doma, če bo njega slučajno prijelo, da bi se prišel razvajati, ne pomeni, da ti zdaj njegovih otrok ne maraš. Vse, kar potrebuješ je pošten odnos. Prav je, da so doma dobrodošli, ampak par pravil je pa le treba postaviti.

Kadar ne moreš spremeniti drugih, prav nič ne pomaga, če cepetaš na mestu, vpiješ v nebo svoje krivice in pričakuješ nek čudež, da bo vse padlo skupaj, tako kot bi ti rada. Kadar ne moreš spremeniti drugih, spremeni sebe.

Možnosti je cel kup. Najprej, če že partner raje čepi doma in čaka svoje mladiče, ki se že zdavnaj prerasli gnezdo, pa se vseeno hodijo hraniti iz kljunčka, potem naj pač čepi doma. Ti greš pa lahko ven, med ljudi, na izlet, na obisk, kamorkoli. Zna postati precej zanimivo, ko ne bo nikogar, ki bi stregel.

Možno je tudi, da boš ugotovila, da partnerju pomeniš samo gospodinjo na kmetiji: pralni in likalni stroj, delavec na kmetiji, kuharica, zastonj spolne usluge, zastonj čistilka. Tak avtomat nima nobenih pravic, samo dolžnosti in takemu avtomatu znajo zelo hitro dopovedati, da je grd, zloben in sploh najslabši, če se kdaj upre in hoče izboljšati svojo pozicijo. Ali si res želiš tako živeti? Zakaj je pa prva žena ušla in zakaj se mladička ne hodita hraniti iz njenega kljunčka?


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sem res zlobna mačeha?
20.9.2014 21:19:41   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Pozdravljeni...

Po ločitvi sem spoznala ločenca, starejšega 12 let. Skoraj v vseh stvareh sva se ujela...


Nisi ga še spoznala.
Ga pa najbrž boš in takrat boš ugotovila, da se ujameta, dokler njemu paše.

Mogoče je čas, da poskrbiš najprej zase.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
21.9.2014 8:36:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sem res zlobna mačeha?
21.9.2014 18:50:38   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady


Kaj bi želela vprašati? Ali sem res zlobna, če partnerju povem, da sta se ona dva odločila za svoja življenja s partnerji, da želim, da naju obvestijio kadar pridejo domov, da ne želim, da sem odvisna od njiju.Zadnjić sem mu vse to omenila, pa je bil dolgi nos, češ, da ne maram njegovih otrok. So to otroci, ali odrasli ljudje, ki bi morali spoštovati najino zasebnost. Sem res žleht, ker želim, da imamo vsak svojo zasebnost. Morda se res motim, zato prosim za vaša mnenja. Hvala.


Nisi zlobna.....rada pa igraš žrtev in se smiliš sama sebi ter celemu svetu okrog sebe (razen partnerju in njegovim sinovom ne, ker oni te izkoriščajo in oni so krivi za tvojo nesrečo)...ker ti si pa tako nesebična in dobra, da se razdajaš za vse......samo tvoje življenje te je strah vzeti v svoje roke....ker če bi storila to, ne bi mogla več igrati žrtve.......in vzbujati sočutja pri okolici......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
21.9.2014 21:07:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sem res zlobna mačeha?
21.9.2014 23:26:33   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Morda bi lažje razumeli, če bi se znašli v taki situaciji.


kaj točno naj bi lažje razumeli - a si kaj pozabila omenit in zdaj so te vsi narobe razumeli, ker napol poveš zgodbo?

Ne sodi, da ne boš sojen.


in zakaj ljudje ne bi smeli sodit, če si sama vprašala za mnenje? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sem res zlobna mačeha?
22.9.2014 7:57:55   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Ali sem res zlobna, če partnerju povem, da sta se ona dva odločila za svoja življenja s partnerji, da želim, da naju obvestijio kadar pridejo domov, da ne želim, da sem odvisna od njiju.


Ja, res si zlobna.


IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
So to otroci, ali odrasli ljudje, ki bi morali spoštovati najino zasebnost.


To so otroci. In bodo vedno otroci.
Prej ko to sprejmeš, bolje bo.


IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Sem res žleht, ker želim, da imamo vsak svojo zasebnost.


Ja, res si žleht.



IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Morda se res motim, zato prosim za vaša mnenja.


Ne, ne motiš v svojem razmišljanju.




IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
No, samo, da nisem zlobna.

Kot sem že zgoraj napisala, po mojem mnenju si zlobna.
Zelo zlobna.

Samo ne do drugih, ampak do sebe.


IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Hvala za vaša mnenja.

Prosim.


IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Morda bi lažje razumeli, če bi se znašli v taki situaciji.


Nimam želje, nimam razloga.
Dovolj mi je, če to zaznavam pri drugih.


IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Ne sodi, da ne boš sojen.


Saj verjetno si že ugotovila, da ti je najprej sodila tvoja (nova) družina ... in ti sama ...


Forumašice pa ti samo nastavljamo ogledalo, da morda bolje razumeš sebe ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
22.9.2014 9:19:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sem res zlobna mačeha?
22.9.2014 10:04:05   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Še tebi hvala, Petea. Da si mi povedala kar mi gre.....da sem žleht in zlobna.
Glejte, že dolgo me ni bilo na RR, sem me je pripeljala stiska, ker nisem vedela več, kam in kako.


Upam, da si razumela moj sarkazem in pretiravanje.

Kajti glede na to, da si v stiski in ne vidiš oz. vsaj ne prepoznaš dogajanja okoli sebe ter iščeš razlago dogajanja s strani nevpletenih, morda rabiš malo 'čudnih' misli, da začneš razmišljati o zadevi še z drugačne perspektive.
In mislim, da namen tvoje izpovedi na RR ni samo to, da te ujčkamo in se postavimo (samo) na tvojo stran le s potrjevanjem, da si žrtev, ampak da ti skušamo dati podporo, da začneš, vsaj pri majhnih odločitvah, delati v svoje dobro.


Še vedno si ne želim biti v tvoji koži, upam pa, da se boš končno le začela, vsaj občasno, odločati nekoliko drugače o tem, kako boš preživela posamezen dan.
Verjamem pa, da ni lahko v situaciji, kakršni si.

Srečno! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sem res zlobna mačeha?
22.9.2014 12:15:31   
Hope2
kind lady en velik user posted image in srecno ob resevanju tezav.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
22.9.2014 12:44:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
22.9.2014 13:50:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
22.9.2014 14:04:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sem res zlobna mačeha?
22.9.2014 15:45:40   
Paštetka
Hm... Moji otroci bodo lahko kdaj koli prišli k meni. Pa če bo to partnerju všeč ali ne. Ne bi pa pustila recimo, da bi se samo vsedla in bi ju moral partner strečt od spredaj in zadaj. Za to bi se pa morala napovedati. Ok, kavica, pijača, piškoti že, ampak, če pa želita kosilo, je pa fajn, da to prej sporočita.

Tudi jaz pridem z otroci večkrat nenapovedana k staršem. Še nikoli mi nista rekla ali nakazala, da sem nezaželjena ali to ni prav. Se vsedemo, kaj si povemo, otroci se igrajo, dobimo kavo, .... In to je to. Ko pa gremo na kosilo se pa zmenimo prej.

Razmišljam pač v obratni smeri, kako bi se jaz počutila, če bi se moj ati še enkrat poročil, in bi ....

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 22.9.2014 15:54:00 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sem res zlobna mačeha?
22.9.2014 17:32:25   
mateyka
ne vem, meni pa vedno paše da se mi prej pove, če kdo uleti, ker jaz nimam vedno časa na kavi sedet lai pa obiske strečt. ok, recimo da mi ni panike, če kdo pride in je res fleksibilen in hoče samo pri nas mal viset, mi pa delamo kar smo se namenili, če se že ni najavil - samo takih ni veliko user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?