|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ČIŠČENJE POHIŠTVA;LAMINATA
29.12.2005 12:31:46   
ery
Lep pozdrav!
Mene pa zanima s čim čiščete leseno pohištvo? namreč jaz imam svetlo kuhinjo od Gorenje in se na njej poznajo čisto vi prstni odtisi in sploh stran ne gredo..Noro..

Pa še laminat... Res sem jezna.. Vse se pozna na njem.. A pozna katera dobro čistilo?

mejte se

cao
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ČIŠČENJE POHIŠTVA;LAMINATA
29.12.2005 12:35:20   
baguSka
Če mene vprašaš ga ni čistila. Tud če spucaš, se bo hitr vse odtise spet poznal. Jst mam iste probleme. Pač večkrat je treba spucat in to je to. Sam zdej ne vem, a teb se sploh spuca ne, al se ti hitr spet vse pozna!?user posted image Ker men se spuca že, ampak za kakšen dan, pol je pa spet vse po starem in jovo na novo.user posted image

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ČIŠČENJE POHIŠTVA;LAMINATA
29.12.2005 12:38:22   
hubi
Jaz imam za laminat Emsal. Malo zliješ v vedro, pa pomiješ. Ful dobro počisti, pa še diši.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ČIŠČENJE POHIŠTVA;LAMINATA
29.12.2005 12:39:50   
sezam
Jaz sem tud jezna na laminat - predvsem v kuhinji, kjer se vsaka kapljica takoj pozna. Če bi šeenkrat opremljala, ga v kuhinjo sigurno NE dam. grrrr user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ČIŠČENJE POHIŠTVA;LAMINATA
29.12.2005 12:43:08   
sezam
Sej jaz tud čistim z Emsalom, sam fleki se pa še vedno poznajo. user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ČIŠČENJE POHIŠTVA;LAMINATA
29.12.2005 17:53:23   
lelaval
Sčimerkoli boš čistila, fleki se bodo poznali. user posted image

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ČIŠČENJE POHIŠTVA;LAMINATA
30.12.2005 20:00:40   
Anonimen
fleki se oznajo na vsem, če se pa ne pa tolk hujš k maš pol mem grede vse svinsk pa še veš ne! bljak! raj vidm da se vid saj pomijem. js laminat vsake 2 dni recimo pomijem kar s krpicami za enkratno uporabo - kupiš v milerju al pa dmju so ful pocen pa lepo dišijo. drgač pa močo pa vodo pa kakršnokol čistilo recimo ajaks in pomiješ k ploščice!

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ČIŠČENJE POHIŠTVA;LAMINATA
31.12.2005 8:46:28   
Maxica
Jaz kuhinjo v češnjevi barvi čistim kar z vlažno krpo, pa potem zbrišem še s suho krpo. Vsake tolk časa pa še s Pronto razpršilom (noter ima med), da se prah tolk ne prime.
Laminat pa jaz kr s sesalcem, potem pa še tako, kot je rekla Lara-tisto mokro metlo, pa Aiax, pa drgnem.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?