|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če mu kaj ni všeč-bruha??
2.12.2008 15:41:42   
xerox
Ali se to tudi pri vas dogaja? Če mu dam kaj, kar njemu ni okusno, začne delati razne faceuser posted image  in ga sili na bruhanje in potem celo malo bruhneuser posted image

Danes konkretno se mi je to zgodilo,ko sem mu dala skuto in borovnice, zadnjič pa mešano zelenjavo... Potem mu pa čez minuto dam kaj drugega in veselo jeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če mu kaj ni všeč-bruha??
2.12.2008 16:11:12   
mafi
enako. če mu ni všeč bi najarje vse skozlal, in kao ni lačen, če mu pa za tem ponudim kakšno sadno kašo pa je k zmešan.user posted image

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Če mu kaj ni všeč-bruha??
2.12.2008 16:26:26   
babylove
Tudi pri nas je bilo tako in je še zmeraj, pa ima že 4 leta. In od kolegice sinček dela enako.

_____________________________






(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Če mu kaj ni všeč-bruha??
2.12.2008 16:28:38   
Netopirčy81
Moja pa plune ven.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Če mu kaj ni všeč-bruha??
2.12.2008 16:48:50   
nia5
Moji tudi gor gre, pa face poka in če jo še "silim" se začne konkretno bunit, dokler ji kaj druga ne dam.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Če mu kaj ni všeč-bruha??
2.12.2008 21:17:07   
tosja
Pri cvetači in avokadu ga dvigneuser posted image Bo morda čez čas, če ne pa tudi vredu.user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Če mu kaj ni všeč-bruha??
2.12.2008 22:35:25   
D.anna 76
Mi smo šele začeli z GH tako, da še nimamo teh iskušenj.
Smo pa mislim da, kar vsi ljudje taki, da če nam kaj ni všeč, ne po vonju in ne po okusu, nam gre na bruhanje. In z otroci je ravno tako.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Če mu kaj ni všeč-bruha??
3.12.2008 4:29:52   
Tisana
Ja, mu pač ne diši ravno vsaka hrana in to pokaže na zelo nazoren način user posted image . To, da kao otroci od začetka jejo vse in da jim mi izoblikujemo okus, je po moji osebni izkušnji za lase privlečeno. Naša je že od začetka dobro vedela, kaj ji je všeč in kaj ne. user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Če mu kaj ni všeč-bruha??
3.12.2008 7:37:23   
sttj
jaz na srečo nimam teh problemov,namreč jesta vse kar jima dam ,ko  sta bila stara 7-8 mesecev sta tudi pljuvala ven,ampak zato,ker sta se afnala.bruhata le,če si tiščita roke v usta,tamalemu pa gre na bruhanje,ko se dotakne snega,saj ne morem verjet.

< Sporočilo je popravil sttj -- 3.12.2008 7:42:07 >

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Če mu kaj ni všeč-bruha??
3.12.2008 15:27:07   
Intruder24
najin pa je dosetaj bruhal, ko je poskusil čokoladni gris...drugače pa je vse...se pači pri jogurtih, samo ne bruha...pri tistem grisu pa mu je res dvignilouser posted image ...in jaz seveda nisem morala verjetuser posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?