|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
14.7.2011 21:04:45   
_perla_
Fuge med ploščicami so temne - kot da bi bile umazane, ampak jih ne gre ščistit. Ali obstaja kakšno čistilo, ki bi jih ščistilo? Ali pa morda obstaja kaj, da bi jih pobelilo, da ne bi zgledale tako umazane? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
15.7.2011 8:34:16   
larisa88
Živijo

Glede fug med ploščicami, sem se zmeraj matrala s čiščenjem pa nikoli ni bilo vredi. Enkrat sem pa vprašala mojstra, in mi je povedal kaj naj kupim. Sem preizkusila in res deluje, sam je pa veliko kemije notri.
Če bi rada izvedela kako se imenuje mi piši na zs, ker nebi rada delala reklame.

Lp

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
15.7.2011 11:08:31   
atinav
Probaj s tem Cilit Bangom...mora biti prav ta...jaz s tem samo pošpricam in pustim kar nekaj časa na fugah in dobesedno plesen zgine. Pri nas to zelo dobro deluje. 
[link=http://www.vikingdirect.fr/pictures/fr/vkg/sk/lg/36001_sk_lg.jpg][/link]

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu larisa88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
15.7.2011 12:37:53   
PinaNina
Evo jaz sem bila s tem (http://www.najcena.si/product/36690/ceresit-stop-odstranjevalec-plesni-500ml) zelo zadovoljna, je pa cena okoli 6 Eur, v vsaki večji štacuni.

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
15.7.2011 14:38:33   
pikatara
Meni je sodelavka svetovala, da zmešaš sodo bikarbono, limonin sok in pecilni prašek ter s tem s staro zobno ščetko fuge namažeš.

(odgovor članu PinaNina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
16.7.2011 12:40:13   
_perla_
Hvala za nasvete! Moram pa povedat, da niso fuge temne zaradi plesni, ampak kar tako.. So pa te ploščice na tleh, ko pač hodimo po njih in je tudi mogoče že zarade tega, ker je že kar nekaj časa, odkar smo jih naredili not.. Se pač umaže.. Ali kaj.. ne vem user posted image

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.7.2011 23:11:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _perla_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
23.9.2011 6:51:56   
olimia
Tudi mene zanima s čim očistite fuge. Imamo pa temne fuge, ki so sedaj od beljenje, brušenja sten ipd, čisto bele in sem pomila tiste ploščice že ne vem kolikokrat- ploščice so čiste, rjave, fuge pa še vedno bele. Tudi vodo sem pustila polito po tleh, če bi se kaj odmočilo, pa nič.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
23.9.2011 8:57:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu olimia)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
23.9.2011 16:58:11   
~Biba~
v evrospinu, se dobi ena tak fajn zadeva, v rumenem razpršilu za cca 1.50..je proti rji, maščobi ipd...s tem našpricaj, počakaj par minut, nato na kolena in s krtačko drgnit po fugah.... po potrebi ponoviuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
24.9.2011 14:31:46   
olimia
hvala- barvala jih ne bi rada še enkrat, sem pa predvidevala, da bo treba na kolena, pa mal potrpljenja, pa bo

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
3.10.2011 16:11:04   
olimia
biba, lahko na zs napišeš, kako se imenuje tisto čistilo, ker bom znorela zaradi teh fug
drgnem, brišem... pa ni učinka.
moj je reku, da fugirat jih pa ne gre še enkrat

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
3.10.2011 21:38:03   
enea
jaz sem enkrat ko sem imela take fajn ploščice ( v osnovi so že sive fuge, in ker se še hodi, so bile že bolj sivo-črne) probala ščistit z wc račko,user posted image .. brez heca,..user posted image sem polila, pustila ene pol ure ali 3/4, sej ne vem, vem da sem kr en čas pustila delovat, potem pa samo malo s ščetko in obrisala ,... kot nove,..user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 3.10.2011 21:39:18 >

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
4.10.2011 12:08:32   
olimia
enea hvala, bom poskusila

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
4.10.2011 12:52:31   
ZARA
Joj, ženske. Kupite si Domestos, namočite z njim fuge in zdrgnite s ščetko. Sperite čez ene 10 minut in bodo bele in razkužene ultra. Samo odprite okno ker je vonj po kloru ubijalski. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
5.10.2011 12:31:42   
olimia
kakšen poseben ali samo domestos?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
5.10.2011 12:45:22   
ZARA
Samo Domestos, navaden. Ravno danes sem drgnila tuš, ker so bile fuge že rjave od kamna in vsega (ne bom šla v detalje). Malo sem zmešala z vodo in namazala, skrtačila in pustila 10 minut... sprala z vročo vodo, čez z mrzlo. Zdaj ko se je posušilo so čisto bele. Smrdi pa ko svinja. user posted image  
Aja, še to. Rokavice si daj na roke in zaščitna očala, pa ene stare cunje.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 5.10.2011 12:46:34 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čiščenje/beljenje fug med ploščicami
5.10.2011 13:08:37   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Samo Domestos, navaden. Ravno danes sem drgnila tuš, ker so bile fuge že rjave od kamna in vsega (ne bom šla v detalje). Malo sem zmešala z vodo in namazala, skrtačila in pustila 10 minut... sprala z vročo vodo, čez z mrzlo. Zdaj ko se je posušilo so čisto bele. Smrdi pa ko svinja. user posted image  
Aja, še to. Rokavice si daj na roke in zaščitna očala, pa ene stare cunje.


mene so učili da moram najprej z mrzlo vodo spirat in šele nato z vročo,.. to pa zato, ker ko greš z vročo čez tisto čistilo, ustvarja še večje strupe,( para)... z mrzlo spereš tisto dol, potem pa z vročo zadaj, da gre vse proč,... to naj bi veljalo za povsod kjer čistiš s kakšnim močnejšim čistilom, ala varikina in take zadeve,...user posted image
je pa res da je domestos super čistilo,...user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?