|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lisaste ploščice
2.10.2011 12:45:42   
shakira
V dnevni in kuhinji imamo po tleh ploščice, sijaj. Ne vem več s čim naj jih pomivam, vedno so vse šekaste.V kopalnici imamo mat pa je ok.
Kaj predlagate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lisaste ploščice
2.10.2011 13:32:15   
Medea10
Hm... Sijajne ploščice so user posted image (tako kot steklo). Jaz priporočam, da vsakič, ko obrišeš z mokro, za tem obrišeš še s suho- poliraš, glancaš, ker drugač po moje ne bodo svetleče. Sem vprašala mojega (keramičar) in ne ve za nobeno čistilo, ki ne bi puščalo lis, flekov za sabo. 

(odgovor članu shakira)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lisaste ploščice
2.10.2011 14:49:24   
shakira

IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Hm... Sijajne ploščice so user posted image (tako kot steklo). Jaz priporočam, da vsakič, ko obrišeš z mokro, za tem obrišeš še s suho- poliraš, glancaš, ker drugač po moje ne bodo svetleče. Sem vprašala mojega (keramičar) in ne ve za nobeno čistilo, ki ne bi puščalo lis, flekov za sabo. 



ojoj.user posted image . no sej se mi je zdelo, da ni nič takega samo sem vseeno vprašala.
Da bi pa vsakič še s suho šla čez se mi pa ne dauser posted image .

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lisaste ploščice
2.10.2011 16:27:51   
ona
Kaj pa z kisom-unim prozornim alkoholnim si provala?
baje,da lepo ščisti ploščice

(odgovor članu shakira)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lisaste ploščice
2.10.2011 18:48:15   
Medea10
IZVIRNO SPOROČILO: shakira


IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Hm... Sijajne ploščice so user posted image (tako kot steklo). Jaz priporočam, da vsakič, ko obrišeš z mokro, za tem obrišeš še s suho- poliraš, glancaš, ker drugač po moje ne bodo svetleče. Sem vprašala mojega (keramičar) in ne ve za nobeno čistilo, ki ne bi puščalo lis, flekov za sabo. 


Vrjamem ja, meni se tud ne bi dalo. Je kar nadloga to user posted image

ojoj.user posted image . no sej se mi je zdelo, da ni nič takega samo sem vseeno vprašala.
Da bi pa vsakič še s suho šla čez se mi pa ne dauser posted image .


(odgovor članu shakira)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lisaste ploščice
2.10.2011 19:33:28   
shakira

IZVIRNO SPOROČILO: ona

Kaj pa z kisom-unim prozornim alkoholnim si provala?
baje,da lepo ščisti ploščice


Sm probala ja, pa so še bolj šekaste

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lisaste ploščice
2.10.2011 22:17:31   
maronine
mi imamo v kopalnici in na stranišču sijaj ploščice pa nimamo flekov nobenih.pomivam pa z ajaxom(tavijoličen),ki ga zlijem malo,mogoče za en pokrovček,ne merim ravno,v eno veliko vedro in ne pusti nobenih flekov,tut na stenah ga uporabim na ploščicah,pa nikol ne brišem do suhega.mam pa vunder krpice,one iz kika,poceni,take pisane.

(odgovor članu shakira)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lisaste ploščice
3.10.2011 7:21:48   
ajataja
Mi tudi imamo v kopalnici sijaj ploščice pa tud nimam kakih flekov,jih pa tudi kar z ajaxom očistim pa nič s suho.Po moje je odvisno od ploščic niso vse sijajne za v en koš.user posted image

(odgovor članu maronine)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?