|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še eno vprašanje,od dvanajtmesečne:))
21.12.2004 12:11:55   
ZVEZDICA 22
Ojla,

Full sem v skrbeh,ker nisem jemala folne.Včeraj sem mela nuhalno in pravijo da bo to en zelo zdrav otročiček. A je še katera,ki je ni jemala?Zdaj sem v dvanajstem tednu(ne mesecu;kot sem prej napisala) in verjetno je zdaj že itak prepozno,a ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Še eno vprašanje,od dvanajtmesečne:))
21.12.2004 12:15:30   
mala
mislm da ni panike če nisi jemala folne in če so ti rekli da bo zdrav potem si res ni treba delat skrbi in uživej z otročkom v bušiju saj te čaka veliko novega;)
lep sončen dan:angel::angel:

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Še eno vprašanje,od dvanajtmesečne:))
21.12.2004 12:21:28   
Grascakinja
Zvezdica, moja mami sploh ne ve kaj je to folna kislina in je v nosečnosti ni niti povohala, pa sem čisto ok. In verjetno je bilo s tvojo isto!

Ginekolog moje prijateljice ji je rekel, da sicer ni nič slabega jemat folno kislino, ravno nasprotno, sploh v začetku (ko pa večina sploh še ne ve, da so noseče) vendar je to "uvožena muha" iz amerike, kjer še zdaleč nimajo tako kakovostne in zdrave prehrane kot pri nas (beri v fast foodu ne boš našla dost folne kisline) in je tam res nujno, da jo papaš. Naše prednice niso nič takega jemale, pa je z nami vse v redu... Ti se kar pomiri, po 12 tednu pa baje itak nima smisla, da jo začneš jemat. Raje si vzemi kak multivitaminski preparat, tudi v njih jo najdeš, poleg vseh ostali vitaminov, pa veliko sadja in zelenjave pojej. pa bo.

Lep dan!!!

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Še eno vprašanje,od dvanajtmesečne:))
21.12.2004 12:23:52   
Anonimen
Hej,
baje je jemanje folne predvideno na tri mesece PRED zanositvijo in prve tri mesece nosečnosti.
Po 12 tednu folna ni več tako pomembna in ni več potrebe po jemanju.
Sicer pa, če je bilo na nuhalni vse okej, se sploh ne sekirat.

Kdaj imaš pa PDP?

Tinka :nosecka: 12T 2/7

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Še eno vprašanje,od dvanajtmesečne:))
21.12.2004 12:53:49   
ZVEZDICA 22
OJla,

Najlepša hvala,ful si me potolažla, čeprav v bistvu sploh ne vem za kaj je folna!

Tudi tebi lep dan še naprej!

Nataša

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Še eno vprašanje,od dvanajtmesečne:))
21.12.2004 13:13:01   
ZVEZDICA 22
Ja, najprej hvala za odgovor!

V bistvu sem se z vsem tem s čimer si me ti zdaj potolažla, v svoji podzavesti tolažla tudi sama.G.me je namreč full nadrl,ker je ne jemljem.

Lep in sončen dan!

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Še eno vprašanje,od dvanajtmesečne:))
21.12.2004 13:15:12   
ZVEZDICA 22
Ojla!


Moj g.mi je datum roka izračunal na 07.07.2005,včeraj na nuhalni pa mi ga je ponovno in sicer za 01.07.05!

P.s.hvala za tvoj odgovor!

Nataša

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Še eno vprašanje,od dvanajtmesečne:))
21.12.2004 13:23:13   
pravljica
kje si pa bla na nuhalni...jaz grem v ponedeljek v domžale...me zanima kdo nadomešča dr geršakovo...
se je vse lepo videlo? daj opiši malo no...se lepše vidi, kot na navadnem UZ? kaj pa spol?

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Še eno vprašanje,od dvanajtmesečne:))
21.12.2004 15:26:01   
frecy
Živjo!!!!

Jaz sem bila na nuhalni v Domžalah pri dr. Strahovi. Bilo je full noro. Vse se velik bolš vidi pa še g tak fajn komentirala vse zraven, sva bila s fantom čist blažena. Za spol pa se ponavadi še ne vidi, vsaj nama je rekla da je še prekmalu. Sem pa bila tudi prejšnji teden v Črnučah na enem bol fensi ultrazvoku (bolj zaradi kasete, slikice in spola), pa mi še zdaj ni sigurno povedala 100%. Baje da pred 30t ne rečejo rade zagotov. Zdaj sem v 23t.

Lp

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Še eno vprašanje,od dvanajtmesečne:))
21.12.2004 16:38:32   
ZVEZDICA 22
Draga pravljica!

Jaz bi ti glede tega lahko napisala celo pravljico,ampak se bom potrudila in ti opisala vsaj približno kako in kaj to poteka.

Najprej prideš tja,potrkaš na vrata in te sprejme zelo prijazna sestra,takoj za tem pa greš naprej k g. se uležeš in takoj te začne spraševati,same lepe stvari.

Ko ti dela ultrazvok,se vse zelo lepo vidi.Res neverjeten občutek,ko vidiš kako se premika,kobaca in steguje prstke.POtem je pa še rekla mojemu."pridi ati bova prstke preštela" in sta jih res,na nogicah in rokicah.Vkratka vse se full vidi,svojega pa obvezno vzami s sabo,ker moj je bil tako šokiran,pozitivno,da je še potem,ker je namreč on dobil slikico,še tri ure gledal tisto bitjece na slikci!

Najlepši pa je občutek,ko ti reče,da bo to zdrav otročiček in da je vse ok.Ta občutek pa je najlepši!

Želim ti,da bi ti občutila enako in verjemi,vse bo v najlepšem redu!

Pa javi se,ko boš kaj več vedela ali kako bo na nuhalni!

Veliko sreče!

Nataša

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Še eno vprašanje,od dvanajtmesečne:))
21.12.2004 20:13:47   
sharpy
Kako lepo!

Že to se sliši kot pravljica...9nebesa

Čestitam vsem nosečkam na RR in vam vsem želim vesele praznike in čim lepšo in brezskrbno nosečnost.

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

In upam, da se vam kmalu pridružim ;)

Anita

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?