|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
29.1.2009 23:07:36   
Shorty_
Ga katera ima? Kako ste zadovoljne z njim prednosti in slabosti??

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
30.1.2009 9:17:16   
MIHAMARINKO
dober šotor. ko sem kupoval šotor sem imel v mislih tega in amalfija. Na koncu sem se odločil za amalfija ker ima integrirano dno. Je podoben kot amalfi, postavi se hitro cca 15 minut, veliko prostora in kaj je za mene najpomembnejše, da ima stojno višino.
lp.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
30.1.2009 10:01:11   
mala maja
mi ga imamo, pa smo full zadovoljni.
Nobenih problemov, hitro postavljen edino mene malo moti, ker je spalnica premalo zračna in za bit če je šotor na soncu notri peklensko vroče. lahko bi bil malo večji okenček v spalnicah.
Gre ti pa ve eno spalnico blazina 140/200 v drugo pa 140/200 in 90/200 notri. Pa spredaj je več kot preveč prostora.user posted image Aja pa ko je zložen zavzame tudi zelo malo prostora.user posted image  

takole pa smo se razkomotili na morjuuser posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
13.3.2009 12:24:18   
nia30.6
hej!
mi smo lani kupili ta šotor, smo tud ful zadovoljni, sicer smo mislili amalfija, pa ga ni bilo na zalogi, tako da bomo letos dokupili pvc podlago, ker je pod spalničnim delom namreč ni....skratka šotor pa je ful fajn!
preizkušeno ne pušča niti kaplje, ker smo preživeli ornk nevihto!
torej ga priporočamuser posted image

(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
13.3.2009 12:40:18   
Splišni
Jaz bi raje vzela Amalfija, definitivno. Ker ima integriramo dno.

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
6.4.2009 11:11:50   
anika87
Ojla.
Midva sva kupila 2 leti nazaj Capri-ja, je ful podoben temu, samo men je bil takrat Capri vario še malo bolj všeč, ker je imel še spredaj malo daljši baldahin, pa s strani je malo drugačen.
Drgač smo pa ful zadovoljni, res super šotor, ogromen, prostora dost tudi če dež pada, imaš notri kje bit in kaj delat, ker je osrednji prostor ful velik in tudi visok šotor je, da lahko stojiš.
Edini problem, ki bi nastal lahko je, da vam ne bojo vse parcele dost velike, če hočete imeti še avto poleg... Saj ima naš šotor skoraj 30 kvadratov.
(je rekla kolegica, to je pa večje kot najino stanovanje user posted image user posted image user posted image )

Tako je pa zgledal naš na morju:
user posted image
user posted image

Tako pa zgledata spalnici, 1 za 2 osebi, 1 za 4 - se pa razdeli s pregrado na pol, tako da je lahko za 2x 2 osebi:

user posted image



_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
19.4.2009 21:04:51   
suzolinka
Anika87 mi se še ne moremo odločiti med pharosom in caprijem... Pa me zanima koliko so kaj zračne spalnice v Capriju? Ne vidim nobenega okna

< Sporočilo je popravil suzolinka -- 19.4.2009 21:05:26 >

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
21.4.2009 11:38:28   
anika87
Suzolinka, oprosti, ker malo pozno odgovarjam, nisem čekirala tega foruma.

Kar se tiče oken, s strani imaš okna, ki se zavihajo gor, vsako okno (tudi drugod) ima fine "haklce" za spet (kot na kakšnih zimskih plaščih), drugače pa imajo spalnice zadaj zgoraj še zračnike, nisem sigurna al sta 2 al so 3 z zadnje strani (sicer so takšni še okrog šotora), vsak zračnik pa ima fin trd podstavek, da ga "podpolcaš".
Kar se tiče zračnosti, meni ni bilo nikoli grozno v šotoru, ponoči spim pokrita celo z deko (pa me ponavadi ne zebe), podnevi pa pač ležimo zunaj in ne v spalnicah.
Je pa verjetno tudi odvisno od kraja kjer kampiraš, mi zadnji nekaj let kampiramo v Ankaranu in je bilo super, nobenkrat vroče ponoči, da ne bi mogli spat, pa je bilo čez dan drugače vroče.

Meni je ta šotor res super, ful sem zadovoljna z njim, ker je tako prostoren. Če imaš še kakšno vprašanje, piši.
Prilepim ti še nekaj slikic, za predstavo kje so zračniki.

user posted image

user posted image

user posted image


< Sporočilo je popravil anika87 -- 21.4.2009 11:39:35 >


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
21.4.2009 12:36:28   
suzolinka
Anika hvalaaaaa za tako natančno ponazoritev :)))
Drugače me za ponoči ne skrbi, bolj to koliko bo proti jutru vroče.
Hvala še enkrat

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
21.4.2009 12:55:12   
anika87
Glej, saj zadnja leta so tako ali tako čisto drugačna, kot pa so bila 10 let nazaj. 15 let nazaj nisem doma mogla ponoči spat, če se me je dotikala samo rjuha... Zdaj pa spim na morju z deko do jutra (seveda imam spodaj tudi rjuho, ker razen v hudi zimi nimam rada deke na koži, spim pa rada v spodnjem perilu, sploh na morju).
Drugače pa - verjetno ne boste spali do 12h, vsaj na morju ne. Tako da vam ziher ne bo vroče zjutraj...
Domačo nalogo pa boste verjetno opravljali tudi bolj zvečer user posted image ... ko otroci zaspijo.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
21.4.2009 13:16:30   
suzolinka
user posted image Sam res, kaj sanjam? Saj vstajamo že ob 7:00, mogoče celo prej?
Gremo po 3 letih spet kampirat s šotorom pa sem še v stari rutini - poležavanje do 10:00user posted image user posted image user posted image
Vseeno se mi pa ta šotor zdi boljši kot Family Vario. Res je pravo malo stanovanje

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
21.4.2009 14:23:00   
anika87
Saj sem vedla, da nisi študirala kdaj se na morju vstaja... user posted image
Drugače pa, jaz sem ziher, da boste zadovoljni, midva sva res ful... Komaj čakam da bomo spet šli kampirat, čeprav bo zdaj kaki 2 leti pavza (letos bo dojenček...).

Drugače pa jaz nisem vedela prej za take, ki jih omenjajo da majo integrirano dno... Ne vem kolk to tebi pomeni - jaz sem že imela večkrat dež na morju, pa nikoli ni bilo panike, nikoli nismo imeli nič premočenega - pa kljub temu, da jarkov ne kopljemo, saj se to več ne sme delat (a neuser posted image ), saj kakšen bi pa kamp bil, če bi vsak okrog svojega šotora skopal jarek...
Sicer pa spalnice imajo pa itak vse integrirano dno (kolk vem, razen najbrž na tistih starih šotorih).


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
23.4.2009 11:17:11   
albert1
Hojla,

mi letos kupujemo nov šotor. Navdušila sva se za Amalfija ali pa za Vario 5. Pri obeh naju moti predvsem to, da spalnici nista enako veliki oz. da je ena zelo ozka.  V šotoru Vario 5 gre v ta ožjo spalnico blazina 140x200, kaj pa v Amalfija? Če gre tudi v amalfija blazina širine 140, potem je gotovo boljša izbira, saj ima integrirano dno tudi pod spalnicami, pa še malo manjši je. Verjetno je lažje najti parcelo v senci, če nimaš ravno glomaznega šotora.

Upam, da se bova po tem odgovoru lažje odločila.

LP

P.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
23.4.2009 11:19:48   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: albert1
V šotoru Vario 5 gre v ta ožjo spalnico blazina 140x200, kaj pa v Amalfija?


Amalfi ima v bistvu eno veliko spalnico, ki se jo da pregraditi s steno. Lahko pa se jo vzame ven. To je meni pri šotorih fino, samo nimajo vsi tako narejeno. Spalnica je na ta način veliko bolj zračna, ker je večja.

(odgovor članu albert1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
2.5.2009 13:14:35   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: albert1
V šotoru Vario 5 gre v ta ožjo spalnico blazina 140x200, kaj pa v Amalfija?


Amalfi ima v bistvu eno veliko spalnico, ki se jo da pregraditi s steno. Lahko pa se jo vzame ven. To je meni pri šotorih fino, samo nimajo vsi tako narejeno. Spalnica je na ta način veliko bolj zračna, ker je večja.


Amalfi je zakon! Midva sva ga kupila predvsem zaradi integriranega dna. Placa OGROMNO, pregrajena spalnica pa tudi.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
4.5.2009 21:27:08   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

jaz sem že imela večkrat dež na morju, pa nikoli ni bilo panike, nikoli nismo imeli nič premočenega -


No, premočenega mi tudi ravno ne, ampak nam je pa teklo notri. Ta, kjer se končajo zavihki od predprostora in se začnejo spalnice, kjer ni več zavihkov spodaj. Saj ri vas, anika, se na sliki lepo vidi tisto luknjo tam. Ker ko je na morju nevihta, to ponavadi ers lije in zemlja nima časa požirat  in potem voda teče ... Jaz sem polivinilaste vrečke tja v tisto luknjo tlačila. Pa še spredaj na vogalih je notri pricurljalo.

Ma če bi jaz kupovala šotor, bi definitivno Amalfija vzela. Tam si pa res brez skrbi, pa četudi vso elektriko v primeru dežja notri nagoniš (tako kot mi, ki imamo nešteto kablov tudi na dopustu ...).

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
5.5.2009 19:48:12   
MIHAMARINKO
takole  zgleda pa naš amalfi (Pašman)
user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
11.5.2009 16:21:17   
blazinca
O tudi mi smo kupili amalfija. Ali ja težak za postavit, ali nam kaj svetujete pri postavljanju? Možno je, da bomo šli v Baško. Kaj nam svetujete za
tendo- senco, ker tam po malem vedno piha.

(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
13.5.2009 10:38:04   
MIHAMARINKO
Šotor se enostavno postavi (2 osebi). Zelo morate biti pazljivi ,da je tam ,ko bo šotor površina res ravna, da se podloga oziroma dno lepo prilagodi tlom. Ker v kolikor tla niso ravna imate šotorsko dno v zraku in je mozno, da se bo ob robih ,kjer so tla šotora in stranice šivane  začelo trgati. Drugače je odličen šotor. Za senco imamo tendo ,ki ima palice iz  fiberglas jekla tako ga tudi burja ne more podreti, če je dobro pritrjen. Lani smo imeli en dan slabo vreme oziroma burjo in je bilo zanimivo gledati po kampu kako vsi svoje tende, ki so bile kupljene a-la Bau-max pospravljali ,da jim jih ne bi odneslo oziroma zlomilo. mi imamo od brunner tenda je medusa stane pa 85 euro.

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
30.5.2009 10:45:16   
brkn83
anika87 - a mi lahk prosim poveš kje ste kupili ta šotor. Se mi tudi letos odločamo zanj pa mal me zanima kje se ga da kupiti.,

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
2.6.2009 18:44:35   
anika87
Kupila sva ga 2 leti nazaj v trgovini Sun&fun v Škofji Loki. Samo je šla takrat en teden za mano sodelavka ponj, pa ga več ni bilo, če se prav spomnim, sma ga celo midva rezervirala, da naju je počakal...
Link trgovine: http://www.sun-fun.si/slo/index.htm

Drugače pa - midva sva ful zadovoljna, super mi je, ker je tako velik, da če pada dež, lahko vse prestaviš notri in imaš kaj delat (recimo igrat kake igre ipd.), da ne čakaš samo, da neha dež...
Kar pa se tiče tega integriranega dna, ki je drugim ful pomembno... Saj ne rečem, da ni super, ampak midva takrat nisva sploh pomislila - vedela - da to obstaja, zaenkrat pa še nismo meli problemov, pa smo tudi že imeli dež.

Pa še ceno ti lahko povem, mogoče sem pozabla natančno na evro, ampak okrog 480 € je bil.


< Sporočilo je popravil anika87 -- 2.6.2009 18:45:31 >


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
2.6.2009 21:48:08   
blazinca
Midva sva dala latos za amalfija 5 - 300 evrov, vtrgovini fun&sun v Škofji loki , pa  še popust na gotovino dobiš. Za tako dober šotor se mi ne zdi veliko. Imaš prav anika 87, da ima zelo veliko prostora in , da ko je dež se imaš kam dat , pa še vso šaro pospraviš noter. kar se tiče pa dna ps je super.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
23.2.2010 14:57:20   
fussy

A kdo sploh uporablja šotor od McKinley-a? Če ga, kakšne imate izkušnje z njim?

Lp

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
23.2.2010 15:17:11   
margot
high peak šotori so na tem forumu zelo popularni tako da so še mene prepričali .mi smo lani kupili dakoto5 20% popusta na gotovino in je prišel 160€
mislim da je to ugodno

(odgovor članu fussy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Šotor HIGH PEAK Family Vario 5
23.2.2010 15:18:30   
margot
in izredno zračen - veliko okno v spalnici in veliko okno v predprostoru

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?