|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   samonapihljive blazine
23.3.2010 18:33:42   
livia
Za šotor morem za vse nas 4 nabavit tele napihljive blazine. Nikol jih nisem še sprobala, nikoli na njih ležala, nikoli videla v živo, ampak se mi vseeno zdi, da je najbolje kupit 7 cm. Se motim? Kakšna je razlika med 5 in 7 cm?
Kje se te stvari sploh kupuje? Je kakšna znamka teh blazin posebej kvalitetna? Šotor smo pred leti kupili v sun&fun-u.
Kje naj pogledam, lahko tudi na internetu, ker glih časa za po štacunah hodit nimam.

Pa še to... a je boljš za vsakega svojo kupit ali za naju z možem širšo (zakonsko), če take sploh obstajajo?
A potem v šotoru daste kako rjuho čez? Jogi rjuha verjetno ne pride v poštev, ker so te blazine ful ožje, ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: samonapihljive blazine
23.3.2010 19:30:27   
Lolita23
No mi imamo kar turbo maximus, in sicer 140_x_200, ker imava eno malo pupo sva jo letos imela v porenosni postelji, čez čas dobi svoj turbo maximususer posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: samonapihljive blazine
23.3.2010 19:34:54   
Splišni
Jaz sem jih tukaj naročila, 7-centimetrsko, oranžne:

http://www.mixi-caravaning.si/katalog/index.php?cat_id=347

So ena srednja cena, za kvaliteto ne bi mogla rečt, ker sem pač samo te sprobala.

Imam pa jaz kar jogi rjuho čez 2 skupaj, una, ki je pa posebej, ima pa navadno rjuho, al pa tud jogi, ji je pač mal prevelika..

Jaz ta široke raje ne bi, ker se jo težko zvije, ko moraš to zvit, da zrak ven spraviš. Ker to tako malo zviješ, pa gor poklekneš, da gre zrak ven, pa spet zviješ, pa spet, poklekneš itd.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 23.3.2010 19:35:45 >

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: samonapihljive blazine
23.3.2010 20:31:47   
livia
Lolita23, turbo maximus imamo zdaj, pa bi raje samonapihljiv armafleks.

Splišni, na strani, ki si jo prilepila je več različnih firm. Kaj imate vi?

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: samonapihljive blazine
23.3.2010 22:39:07   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Za šotor morem za vse nas 4 nabavit tele napihljive blazine. Nikol jih nisem še sprobala, nikoli na njih ležala, nikoli videla v živo, ampak se mi vseeno zdi, da je najbolje kupit 7 cm. Se motim? Kakšna je razlika med 5 in 7 cm?
Kje se te stvari sploh kupuje? Je kakšna znamka teh blazin posebej kvalitetna? Šotor smo pred leti kupili v sun&fun-u.
Kje naj pogledam, lahko tudi na internetu, ker glih časa za po štacunah hodit nimam.

Pa še to... a je boljš za vsakega svojo kupit ali za naju z možem širšo (zakonsko), če take sploh obstajajo?
A potem v šotoru daste kako rjuho čez? Jogi rjuha verjetno ne pride v poštev, ker so te blazine ful ožje, ne?


Mi smo jih lani za vse tri nabavili. Mislim, da so 5, morda pa tudi 7cm. Kupili smo jih v Hofru in smo super zadovoljni. Smo probali tudi velikooo dražje variante, ampak tele Hofrove so res zakon user posted image user posted image (spremljaj reklame od Hofra, bodo zdaj enkrat spomladi v akciji (mislim, da sobile 19 eur lani), by the way: spalke iz Hofra so tudi vrhunske - predvsem fulll tople- za nas, ki hodimo bolj na sever -odlične). Samonapihljive blazine pa mislim, da obstajajo samo enojne. V šotoru mi položimo gor samo spalke, pa kakšen povšterček za pod glavo in to je to. Je pa res super, nič ne škripa  (kot npr. kakšni Turbo Maximusi in ostale napihljive blazine), je pa tud ful udobno.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: samonapihljive blazine
24.3.2010 19:16:11   
alamar
V jysku jih imajo, menda so celo v akciji


http://www.jysk.si/165/388/419/ag/catalog/

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: samonapihljive blazine
24.3.2010 19:52:58   
viv_
Imamo dvojne:

Artiache 5 cm in McKinlije 7 cm. Neprimerljivo boljši Artiachi. Je pa tudi cena dvojna user posted image  Ampak razlika v kakovosti je res očitna. Tudi ko ležiš, nimaš občutka, da si na nečem napihnjenem, je bolj kot jogi. Pa moj mož ima 100+ kg pa mu je udobno, ne pride "do dol" user posted image

Smo pa za Mirno prvo leto kupili nekega ****, za 15€ pri Falletu pa smo ga vrgli proč. Neuporaben totalno.

Mi imamo vsak svojega.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: samonapihljive blazine
25.3.2010 9:08:52   
livia
Viv, a te Artiache ima Iglu šport? Kdo ima pa McKinli? Hervis?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: samonapihljive blazine
25.3.2010 9:16:30   
tintin
Mi imamo Outwellovo dvojno, pa McKinliyevo enojno, pa še eno **** enojno. Outwellova je fajn (prodaja Merkur), pa McKinley tudi...tista **** pa katastrofa...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: samonapihljive blazine
25.3.2010 13:06:07   
livia
Tintin, kje ste pa kupili Outwell?

A ima kdo Quechua te blazine ali Dayton?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: samonapihljive blazine
25.3.2010 21:27:31   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: livia

Splišni, na strani, ki si jo prilepila je več različnih firm. Kaj imate vi?


Tole ta oranžno, 7-centimetrsko (kao, čeprav izgleda ene 3 cm):

http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=347&product_id=1020025616


(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?