|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še ena nova
20.3.2006 9:10:17   
pluton
Pozdravljene,

No pa sem se tudi jaz preselila na tale forum. Prejsnji teden sva namrec tudi midva zagledala user posted image user posted image  oz. plusek in to tocno po 1 letu poskusanja. Jutri imam sicer pregled pri ginekologu, pa me zanimajo malo vasi obcutki na zacetku in kdaj se ze lahko kaj vidi itd.
Aja poleg tega me zanima ce lahko se naprej sportam (mislim na orbitrec, kolo itd) kot sem do sedaj?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še ena nova
20.3.2006 9:42:14   
Bubamaraa
Najprej prejmi čestitke...user posted image user posted image user posted image ...Zdaj si srečka user posted image ...
Pri meni na prvem pregledu se na ultrazvoku še ni videlo, tako da mi je naredil še en test in me naročil za kasneje... Glede športanja se pa pogovori z ginekologom...Ti bo on najbolj znal povedati...Jaz naprimer sem se veliko gibala in hodila....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pluton)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še ena nova
20.3.2006 22:36:03   
sovica3
user posted image user posted image user posted image user posted image  Dobrodošla med nami! Želim ti zdravo in srečno nosečnost...





karynka, PDP 17.07.06 user posted image

(odgovor članu pluton)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še ena nova
20.3.2006 22:45:50   
Alisa
Na prvem pregledu žal ne vidiš veliko, glede športa pa je čisto odvisno koliko si prej se ukvarjala, vendar vseen v mejah in vprašaj še gin.
Pa vse čestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu sovica3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še ena nova
21.3.2006 11:45:53   
Reja
Čestitam za plusek in dobrodošla med nami.

Šport je priporočljiv v nosečnosti, posebej zmeren, razen če ne bi imela kakšnih težav. Podrobneje raje vprašaj ginekologa.

Verjetno se ne bo kaj dosti videlo na prvem pregledu, bo pa kaj več na drugem. Skrbbi za svojo user posted image  in za svoje zdravje!

Srečnouser posted image

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: še ena nova
21.3.2006 11:48:08   
Aja1
Čestitam srečka user posted image ! Torej si novembrka.  user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: še ena nova
21.3.2006 13:26:33   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?