|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:16:10   
fragola
zdaj sem malo v dilemi ves čas sem mislila, da bi imela moj priimek + njegov priimek , vendar zdaj premišljujem, da bi blo skor bojši imet samo njegovga?
Kaj mislite ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:18:05   
Anonimen
Midva bova mela pol njegovga+pol mojga, v bistvu sva enga novga sestavlauser posted image . Prve tri črke njegovga+prve tri črke mojga. Pride en super priimek ven. Nič čudaški.
K jst nočem met njegovga, moj pa ne mojga. Pol sva pa do te rešitve pršla. Komentarje domačih pa raj ne pišem.user posted image

V tvojem primeru bi se pa tudi jaz raje odločila samo za en priimek. Pač njegov, če ti je vredu.

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:20:06   
*zvezdica*
Če ne bi bila poročena bi jaz vztrajala da ima mojega!

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:23:17   
glen
Jaz imam njegovega.

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:24:40   
JAPE
Če ti je všeč njegov, potem rajši samo njegovega!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:25:22   
*zvezdica*
Ojoj, vidm da sem vse narobe razumela user posted image user posted image user posted image . Jaz sem mislila, da se gre kater priimek bo imel otrok! Se vidi da sem nosečniško zmedenauser posted image user posted image user posted image .

Ja itak...njegovega imam!

Sorry za napako!

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:26:17   
Anonimen
Jaz svojega ne dam stran. Preveč je poseben. Sprejmem pa njegovega.

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:27:02   
fragola
v bistvu mi je všeč njegov ma tudi moj, ma bolj kot premišjujem bolj pametno se mi zdi samo enga imet tudi pole zaradi otrok! Nevem nouser posted image

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:29:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

v bistvu mi je všeč njegov ma tudi moj, ma bolj kot premišjujem bolj pametno se mi zdi samo enga imet tudi pole zaradi otrok! Nevem nouser posted image


Saj lahko imaš ti oba, otrok pa samo njegovgauser posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:37:14   
timika
Odvisno, kako ti je všeč se podpisovat, koliko ti je všeč tvoj in koliko njegov, kako sta dolga,...več faktorjev. Najbolj veš sama.
Imam njegovega, tako čutim, da je najbolj prav. Pa še všeč mi jeuser posted image .

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:38:25   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: timika

Odvisno, kako ti je všeč se podpisovat, koliko ti je všeč tvoj in koliko njegov, kako sta dolga,...več faktorjev. Najbolj veš sama.
Imam njegovega, tako čutim, da je najbolj prav. Pa še všeč mi jeuser posted image .


v bistvu tudi jaz čutim da bi blo tako najbolj prav!!!

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:51:07   
sneška_
Jaz imam oba priimka in mojga in njegovega.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:52:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: timika

Odvisno, kako ti je všeč se podpisovat, koliko ti je všeč tvoj in koliko njegov, kako sta dolga,...več faktorjev. Najbolj veš sama.
Imam njegovega, tako čutim, da je najbolj prav. Pa še všeč mi jeuser posted image .


v bistvu tudi jaz čutim da bi blo tako najbolj prav!!!



Potem se pa tako odločiuser posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:54:09   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: timika

Odvisno, kako ti je všeč se podpisovat, koliko ti je všeč tvoj in koliko njegov, kako sta dolga,...več faktorjev. Najbolj veš sama.
Imam njegovega, tako čutim, da je najbolj prav. Pa še všeč mi jeuser posted image .


v bistvu tudi jaz čutim da bi blo tako najbolj prav!!!



Potem se pa tako odločiuser posted image

verjetno da se bom res tako odločla!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:55:13   
Anonimen
JS MAM SAM NJEGOVEGA. MOGOČE ČE BI SE POROČALA ŠEENKRAT BI OBDRŽALA OBA

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:55:19   
NinKa
Jaz sem se odločila za njegovega.

Ker moj in njegov ne pašeta skupaj. Moj je bil tipično nemški, njegov pa tipčno slovenski. Tako imamo sedaj vsi trije istega.

Je pa res, da je bil pa moj dedi malo razočaran, da sem dala svojega vstran. Ampak, kaj čmo, je bila čist moja odločitev, možu je bilo vseeno.


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 10:57:01   
pikovit
Jst bom kar njegovega prevzela.Klinc kamor gre bik naj gre pa še štrikuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 11:02:03   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Jst bom kar njegovega prevzela.Klinc kamor gre bik naj gre pa še štrikuser posted image


pikovit to si pa zelo lepo povedala!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 11:05:28   
Olivija
Če bo res kdaj prišel dan poroke, bom obdržala svojega. Tam sredi tridesetih res ne mislim novega priimka prevzemati. Mogoče, res zaenkrat samo mogoče bom dala še njegovega zraven.

Zdaj sem se že itak navedla čudnih pogledov raznih sester pri zdravniku, ker imata otroka njegovega.

Predlog od Karin24 mi je pa tudi všeč, moram to varianto mojemu predlagat.user posted image

Moram pa mal Ano vprašat, če jo kaj moti naša situacija priimkov.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 21.2.2008 11:07:30 >

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 11:23:36   
nuala
Jaz sem klasik in imam možev priimek.
Tudi dolgi oz, dvojni priimki se mi zdijo nepotrebno kompliciranje, razen npr. pri ženskah, ki so pod svojim priimkom naredile kariero in ga službeno veliko uporabljajo ( pravnice, zdravnice, profesorice,.... V tem primeru bi se odločila za dvojnega.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 11:44:12   
2.2.
jaz sem vedno govorila da bom jaz svojega obdržala....in ga zdaj nisem imam njegova iz razloga da ne bo predolgo in kako se bo potem otrok pisal....no odločila sem za njegovega ampak občasno se predstavim z dekliškim in moj možek včasih reče da se piše xxxxx (tako kot sem se jaz prej pisala), zato ker moj bivši priimek ima veliko poznanstva,....pa prav pride. samo ni mi pa žal da se po njem pišem saj je  njegov priimek edini v slo.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 11:44:41   
aluš
Jaz imam že 11 let svojega+njegovega.

Uporabljam pa več ali manj samo drugi del priimka (moževega), tudi podpisujem se samo s priimkom, ki sem ga povzela od moža.

Otroka imata samo njegov priimek.

Plusi in minusi, ne vem. Malo daljše za povedat vse skupaj, pa ker smo na vasi so ene pet let vsi kar v nezavest letel, ko so zvedel. Se pa vsaj ločim od vseh na vasi, ker ta priimek, ki ga ima mož ima 3/4 vasi. In zato sem tudi svojega obdržala. Ker nočem biti še ta tisoča Micka, ki nobeden ne ve katera.

Če bi se še enkrat odločala, mislim, da bi se enako odločila za oba priimka.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 11:54:51   
janjja
Jaz imam oba pa se mi zdi da je ena klobasa ratala, zdaj ne bom spreminjala uporabljam pa le njegovega in tudi z njegovim se podpisujem.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 11:56:05   
dulcinea
Jaz bi imela oba, ampak od mojega samo začetnico, ker je dolg, pa še nihče ga ne zna pravilno napisat. Ampak imela bi pa ga. A se to da? Recimo da bi bila Micka H. Kovač



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 13:23:58   
Anonimen
Jaz imam možev priimek, priznam da sem pomislila da bi imela oba, ampak ko bova imela otroke, bo imel otrok njegovega, mož enega, jaz dva, sem si rekla da neee, tko pa ne, al imamo vsi dva z možem vred al vsi enega, to je zame "razbita" družina, mož in otroci en priimek , mamica dva, meni osebno je to kr neki.
Ne me narobe razumeti, sem podala samo svoje mnenje.

Skraktka sem za en priimek, ali pa naj ima potem cela družina dva priimka, ne pa samo mamica.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Odvisnost od drog
urska85

Ali podpirate metadonske programe zdravljenja odvisnosti od drog?

Da (36%)

Ne (64%)


Število vseh glasov: 427

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!