|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   material za obleko
1.3.2008 21:55:05   
biga
Zanima me, iz kakšnega materiala je bila vaša poročna obleka, če ste jo dale delat pri šivilji? Nameravam imet svečano obleko še za druge priložnosti - korzet in bolero navrh ter daljše krilo spodaj. Pa mi je šivilja svetovala šantung svilo ali saten. Kaj je iz izkušenj bolje, če sploh je primerljivo? Pa kaka ideja bi mi prav prišla za krilo - ne vem, kakšno paše na korzet. Ker sem bolj močna v boke in noge, bi rada, da je čim daljša, da zakriva večji del nog, a hkrati ne predolga, da hodim po njej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: material za obleko
1.3.2008 21:57:10   
LunaLuna
Jaz sem imela šantung svilo. Zelo lepo pride. Zelo svečano.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: material za obleko
1.3.2008 23:23:36   
taja27
jst sm tud imela šantung svilo ... je bla pa sam za enkratno uporabo

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: material za obleko
2.3.2008 17:16:30   
baguSka
šantung svilo ali saten


ponavadi se saten bl mecka.. svila se pa ne..

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: material za obleko
2.3.2008 17:16:50   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

jst sm tud imela šantung svilo ... je bla pa sam za enkratno uporabo


zakaj pa samo za enkrat!?

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: material za obleko
3.3.2008 1:44:48   
taja27
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

jst sm tud imela šantung svilo ... je bla pa sam za enkratno uporabo


zakaj pa samo za enkrat!?


ker je čist preveč razkošna ... no v bistvu je minimalistična, samo vlečka je dolga ... hmmm ... je 'mogla' bit primerna za večjo poroko

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?