|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šolski zobozdravnik MB
28.5.2007 7:47:16   
Anonimen
Počasi bomo morali presedlati k šolskemu zobozdravniku. Bi rada slišala kako priporočilo, ker sem čisto v temi glede izbire. Pozna katera kako zobozdravnico (moški odpade), ki je prijazna itd....? Joj, ja. Pa v MB mora bit.  Hvala lepa
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šolski zobozdravnik MB
28.5.2007 11:19:29   
aisha_
Hay!
Jaz bi povprašala v šoli katerega zobozdravnika bodo otroci obiskovali na sistematskih pregledih in bi se eventuelno odločila zanj (če bi vedla, da je vredu).  
Zakaj pa moški odpade? Na čase so moški boljši kot ženske, bolj nežni, razumevajoči, itd.
                         LP

_____________________________

Otrok sreče
je vedno podoben stari duši,
ki živi v novem telesu;
njen obraz je resen,
a ko se nasmehne,
ves svet zažari
v sončni svetlobi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šolski zobozdravnik MB
28.5.2007 12:24:30   
Anonimen
Moški.....aisha tudi jaz tole vem, ampak poznam pa tudi mojo punco kako bi odreagirala, tako da. Smo že pri logopedu imeli probleme, dokler nismo ugotovili v čem je problem. Tako da bi jaz vseeno štartala z žensko. user posted image

(odgovor članu aisha_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šolski zobozdravnik MB
28.5.2007 13:48:14   
al1*
Najboljše da pokličeš v zdravstveni dom in povprašaš, kateri zobozdravnik je za vašo šolo. Ker tisti bo tudi opravljal sistematke preglede, zato je praktično, če je ta tudi otrokov izbrani zobozdravnik.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šolski zobozdravnik MB
28.5.2007 15:06:10   
aisha_
Ti si mama in sigurno ti najboljse poznas tvojega otroka. Samo kot sem ze napisala in tudi al1* je najbolje, ce ima otrok istega zobozdravnika, kateri ima prek njihovo solo , ni pa nujno. Najbolj vazno je, da hodi tvoja mala rada k njemu. Ker ni nic hujsega kot ce te boli zob in moras it k takemu ki ti ni povseci. p aveliko srece pri izbiri.

_____________________________

Otrok sreče
je vedno podoben stari duši,
ki živi v novem telesu;
njen obraz je resen,
a ko se nasmehne,
ves svet zažari
v sončni svetlobi...

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?